FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  FLCL
Wersja do druku
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2007, 16:47   

w trakcie FLCL:) totalnie zakręcony stuff:) heheh
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shd
Gość
PostWysłany: 06-02-2007, 23:35   

Ja ostatnio oglądałem FLCL. Bardzo mi sie podobało, ale po obejrzeniu kilku teledysków z youtube zauważyłem pare motywów, których nie było w wersji którą oglądałem, np. walka z bardzo dużym gościem, strzelaniny jak z matrixa. Może mi ktoś wytłumaczyć czy to ja oglądałem okrojoną wersję, czy wyszły nowe odcinki albo jakiś dodatek?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-02-2007, 23:38   

Nie mam pojęcia, w wersji którą ja oglądałem jedno i drugie było...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kazik-chan Płeć:Kobieta
Przyjaciel Muminków


Dołączyła: 31 Lip 2007
Skąd: Z Hokkaido
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 18:52   

Ta, Haruka była mocna, a wogóle prawie tak mocna jak kowadła z drewna, nie, ona była mocniejsza nawet od żelek! Żelka kocha i doradzi, żelka nigdy Cię nie zdradzi! No, i Haruka miała Vespe... Prawie jak Wyspa, taka Vespa, ne? NO, spróbujcie razem! Wyspa! Vespa! Czyż nie na tym opiera się koncepcja założenia organizacji niepodległych ciężarnych misiów? A busola? Takie fajne narzędzie, w sam raz do rzucania tortami, WZIUUUUM... Boże Boże, gdzie moje tableteczki?... *gul gul*...

...Ciemność...

...Hem hem, takie jest FLCL. GENIALNE. Uwielbiam je, surrealizm to jest to! Haruka jest wspaniała, bohaterowie są wspaniali! Grafika to wytwór geniuszu - te rzuty kamery są wspaniałe, a kolory... Aaaaach.... No, i nie zapominajmy o muzyce - jest boska, rewelacyjna! WSZYSCY KOCHAMY ROCK I ŻÓŁTE VESPY!

A teraz was opuszczam i zaglądnę do monopolowego, i będą z kabli do telefonów robić filofany... BUHEHEHE, ależ ja jestem poooooodłaaaaa! XD *oddala się, mrucząc i chichotając*

Pozdrowienia i niech kisiel pomidorowy będzie z Wami ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sayak Płeć:Mężczyzna
KKAT Leader


Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 14:58   

Hmm z tego co pamietam po FLCL latalem 2 dni uhahany gadajac o żółtych vespach i gitarach i o tym ze mechy nie lubia curry ^^ to najbardziej szalone psychopatyczne anime nalerzy u mnie do panteonu 3 najbardziej psychopatychnych i walnietych serii

Panteon (offtop wiem)

1.FLCL (a jak)
2.Nurse Wich Komugi-chan Magikarte
3.Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

_________________
Call Me Sayak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2449772
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2007, 14:31   

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek FLCL. Haruko rządzi XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 22:45   

FLCL ymmm jakby to okreslić,może jakaś emotka?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 22:49   

Muhomorniczy napisał/a:
FLCL ymmm jakby to okreslić,może jakaś emotka?

@_@

A swoją drogą FLCL jest świetne :) Haruko rocks! No i muzyka The Pillows... ^___^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 23:58   

korsarz napisał/a:
Muhomorniczy napisał/a:
FLCL ymmm jakby to okreslić,może jakaś emotka?

@_@

A swoją drogą FLCL jest świetne :) Haruko rocks! No i muzyka The Pillows... ^___^


tak,to coś co całkowicie porwało mje w wir barwnych i emocjonujących wydarzeń oraz pozwoliło zżyć sie z polubionymi postaciami,było mje dobrze.żegnaj firikiri
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-06-2008, 13:12   

FLCL odc 2 i na tym zakończę oglądanie tego anime. Seria jak dla mnie nie jest dziwna, ale przekombinowana do granic możliwości i ludzkiego pojęcia (w tym najbardziej negatywnym sensie znaczenia tych słów). Oczywiście byłam na to przygotowana, ale chyba jednak niewystarczająco. Jeszcze przez kilka minut pierwszego odcinka miałam taką cichą nadzieje, że ten chaos ułoży się w coś fajnego, a może nawet pochłonie mnie to poczucie humoru - ale nic takiego się nie stało. Pierwszy raz kompletnie nie wiedziałam co się dzieje! A jak zaczeła mnie denerwowac fabuła, tak pociągneło to za sobą wszystko: że dziwni bohaterowie, źle dobrane głosy. Ludzie zachwalają muzykę hmm byłam tak zła tym co oglądam, że nie jestem w stanie nawet obiektywnie stwierdzić czy coś w tle słyszałam. Byłam tak w niemym szoku tym co się dzieje, że świat muzyczny przestał istnieć :) To nawet Serial Experiments Lain było przy tym prostym tytułem! Bywa, że w szaleństwie jest metoda - tutaj miałam takie dziwne przeczucie, że autorzy powariowali aż za bardzo. Grunt - to nie przegiąć, a jak dla mnie przekroczyli czerwoną linię mojej wytrzymałości. Na pocieszenie pozostaje mi fakt, że obejrzałam aż 1/3 całości FLCL :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2008, 10:24   

Skończyłem FLCL i za Shakespearem mogę chyba powiedzieć: w tym szaleństwie jest metoda! Seria jest świetna, choć jej specyfika wielu może odstraszyć. I nawet to, że wiele rzeczy pozostało dla mnie nie zrozumiałych, nie psuje obrazu całości - cóż, mam powód by do serii wrócić ;) Przednio się bawiłem wyłapując podobieństwa do Evangeliona - świetnie to wyszło choć i tak pewnie wszystkich nie wyłapałem (swoją drogą Wielka Dłoń ponad Żelazkiem najbardziej kojarzyła mi się z Berserkiem z 'Dłonią Eclipse'ową"). Bohaterowie również dali radę - ja chcę takiego Canti :P

Aha, jedna rzecz na długo zapadnie mi w pamięć - (ta) Brew... xD

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Yeti Płeć:Mężczyzna
Włóczęga z Tokio-3


Dołączył: 06 Mar 2008
Skąd: Wałcz
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 19:09   

A dla mnie FLCL to czysty geniusz, po prostu żeby tak ześwirować z dosłownie wszystkimi elementami składowymi, uczynić z tego totalny chaos na 6 odcinków przeżarty poczuciem humoru prawie tak specyficznym jak moje i sprawić jeszcze, że części widzów się to nawet podoba... To już najwyższa szkoła jazdy,
Hail to the Gainax!
A smaczki dotyczą nie tylko Evy mnie najbardziej spodobało się robienie sobie jaj z filmów Johna Woo (gołębie).

_________________
All in all we're just another brick in the wall.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Havoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2009, 20:13   

FLCL obejrzałem dość dawno i nadal do niego powracam kiedy czekam aż nowa seria ściągnie mi się na komputer :D I powiem ze nadal nie mam go dość. Bo Haruka wymiata swoja uniwersalna gitara :P

Ps. "A niebieska Japońska ryba to..."?
A) "Saba!"
B) Sabbatarian!

iksDe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
173630
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-08-2009, 20:47   

Havoc napisał/a:
Bo Haruka wymiata swoja uniwersalna gitara

SPALINOWĄ! Ta gitara jest SPALINOWA! Rozrusznik jak w pilarce, cholera, jak takie coś wykonać...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2009, 23:01   

Nie spalinowa, tylko Rickenbacker...

Ech, aż szkoda że ludzie odpowiedzialni za Furi Kuri zajęli się później Gundamami i Digimonami...

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group