FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 20:41   

Aktualnie jestem w trakcie oglądania Bleacha. Na razie mam połowę epów za sobą, teraz szykuje się na 87 odcinek (heh, wiem jestem strasznie do tyłu, ale dopiero niecałe 2 tygodnie temu zaczęłam oglądać). Lubię takie klimaty, ciągle coś się dzieje, każdy ma swoje 5 minut i nie brak też humoru.


Spoiler: pokaż / ukryj
Cóż mogę rzec - obecnie Ichigo i spółka jest w trakcie prowadzenia walki z Bounto. Szkoda tylko, że Orihime nie zginęła w 85-86 odcinku, kiedy Rizu przejęła kontrolę nad Rukią i próbowała ją zabić - marzenia ^^' Jak dla mnie Orihime nie pasuje do tego całego pola walki, chociaż kto wie, może jeszcze zmienię do niej nastawienie. A nuż zaskoczy mnie czymś pozytywnie?


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 02-06-2008, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-05-2008, 20:49   

Hej, czyta ktokolwiek oprócz mnie mangę?


Spoiler: pokaż / ukryj
Wow, nie spodziewałem się TAKIEGO kapitana Kido Corps. Przyszli Vaizardzi zostali wysłani. I co sie teraz stanie? Zostaną zhollowizowani, a SS ich wygna bez żadnej próby pomocy? W końcu za coś musza nienawidzić Shinihami. I kiedy pojawi się Isshin?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-05-2008, 23:32   

Ja czytam! Jestem na 105 rodziale zdaje się. Nie wiem czemu, jakoś uparłam się, że będę czytać Bleacha wyłącznie po polsku. Czytam inne mangi po angielsku, ale tu jakoś tak sobie postanowiłam, że zostanę przy języku narodowym.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 12:34   

Ja póki co czytam tylko mangę, anime odstawiłem na czas tego fillera :)

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2008, 10:53   

te fillery mnie dobijają, cała seria traci na tych odcinkach co są teraz, gdyby to chociaż stało się jak kurosaki był na ziemi, ale on ni stąd ni z owąd teleportował się z całą ekipą z Hueco Mundo, w dodatku skasowął sobie i im pamięć... JA CHCE EKRANIZACJE MANGI :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kudłacz
Gość
PostWysłany: 21-05-2008, 13:07   

cesarz vedry napisał/a:
ale on ni stąd ni z owąd teleportował się z całą ekipą z Hueco Mundo, w dodatku skasowął sobie i im pamięć...


Mały błąd. Na początku pierwszego odcinka(fillerów) narrator wspomina, że Ichigo pokonał Grimma i uratował Orichime, ale walka przeciw Arrancarom nadal trwa jednak na razie zatrzymają się, by opowiedzieć całkiem inna historię (mniej więcej tak to brzmiało). Co nie zmienia faktu, że nie ma jak umieścić tej historii w ramach czasowych orginalnego Bleacha.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-05-2008, 14:26   

Początkowo miałem jeszcze pewne nadzieje związane z tymi fillerami, bo
Spoiler: pokaż / ukryj
pokazali nowego kapitana
i mogli w końcu nakręcić historię, w której Ichigo nie jest głównym bohaterem. Ale nie, wracamy na Ziemię i
Spoiler: pokaż / ukryj
wprowadzamy kolejną dziewczynę (na dodatek dość irytującą), którą pewnie źli porwą, a pomarańczowłosy i spółka będą musieli uratować. Ile razy już to przerabialiśmy?


Tyle dobrego, że telewizje przeszły z obrazu 4:3 na 16:9.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2008, 15:23   

True, też się cieszyłem na widok nowego kapitana, miałem nadzieję, że w jakiś przyjemny sposób wplotą to w walkę z arrancarami (nie przeszkadzałoby mi, gdyby po prostu pokazali co dzieje się w Soul Society w czasie wizyty pozostałych w Hueco Mundo). Zaaaawiodłem się i mam nadzieję, że ten filler będzie krótki.

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-05-2008, 16:54   

Krótki nie będzie, inaczej nie robiliby nowego openingu. z 25 epów będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2008, 18:34   

Asthariel napisał/a:
Krótki nie będzie, inaczej nie robiliby nowego openingu. z 25 epów będzie.

Mówiąc "krótki" własnie tyle miałem na myśli :) W końcu filler z Bounto miał odcinków ok 50 :)

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-05-2008, 21:19   

Myślę, że rozciągną to na jak najdłużej się da, bo tak niebezpiecznie dogonili mangę. Teraz jeszcze w mandze, też powrócili to przeszłości, więc w najbliższym czasie możemy pożegnać ciekawego Bleacha.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-05-2008, 13:14   

Nie podobają ci sie retrospekcje? Ja jestem nimi niemal zachwycony.

Taka mała teoria, dla tych którzy nie czytają mangi UWAGA SPOILERY


Spoiler: pokaż / ukryj
Wiemy, ze jest jakiś kapitan 11 oddziału, ale do tej pory go nie pokazali, ani nie podali imienia. Z dialogów można się domyślić, że to może Zaraki, ale wtedy mogliby go pokazać na zebraniu, na które przyszli wszyscy kapitanowie, oprócz niego. Wniosek - ma być niespodzianka. Dlatego sądzę, że tym kapitanem jest ... Isshin! Kto jeszcze zostaje jesli przyjmiemy, ze to nie Zaraki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-05-2008, 18:19   

Podobają, pewnie że podobają! Chodzi mi o to, że w anime pewnie chcieliby dokończyć wątek ratowania Inoue, a dopiero potem dać retrospekcje. Chociaż w sumie nie wiem, bo może manga się skończy po tym jak uratują Inuoe. Mogli pokonac by też Aizena, bo ile może być ten samy Czarny Charakter? Znaczy w sumie długo to on nie jest zdeklarowanym złym, ale nie lubię, gdy nie można faceta ubić przez 1000 odcinków. Taki Orochimaru czy Naraku. Ale wracając do ewentualnego końca, to będzie jeszcza walka kapitanów w Karakurze, walka Ichigo w Heuco Mundo i pewnie zdarzą się jakieś nieoczekiwane zwroty akcji. Czekajmy więc cierpliwie. Tylko żebym dożyła do tego czasu.
Wow, coś długi post wyszedł.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2008, 07:53   

Kolejny kiepski odcinek. Nic praktycznie nie wniósł do fabuły tej opowieśc, a co do bounto, z tym było lepiej ponieważ zaczeli to robić jak już przygoda w soul society sie zakończyła, więc miało to swoje ręce i nogi ^^. Ja nawet nie sądziłem, że to fillery.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2008, 17:41   

A propos Bounto:


Spoiler: pokaż / ukryj
Odcinki w których drużyna Ichigo wyeliminowała wszystkich Bounto... no prawie wszystkich - bo o ile się nie mylę przy życiu został Koga. I jakoś do teraz nie bardzo wiadomo co się z nim dzieje. Dlatego pytam: wiecie co się z nim stało później po tym jak "przeżył"? ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 46 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group