FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  NANA live action movie
Wersja do druku
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2006, 17:54   NANA live action movie

Hej, widział ktoś filmową wersję NANY? Nie czytałam mangi, a na film trafiłam dość przypadkowo i muszę przyznać, żę spotkało mnie miłe zaskoczenie. Nie wiem jakie macie doświadczenia z live action, ja mogę tylko powiedzieć, że wiele z nich jakością i klimatem przypomina Klan, więc nie miałam zbyt dużych oczekiwań... a tymczasem film okazał się bardzo, ale to bardzo sympatyczny.

Co by nie mówić, przemówiła do mnie ta historia :D Szukanie swojej drogi w życiu, przyjaźń, niezależność i tak dalej. Ech, lubię takie wątki. Poza tym od razu spodobała mi się mroczna Nana, i w ogóle cała historia przyjaźni Nany i Hachi. Jakoś tak to jest zręcznie pokazane, że człowiek z miejsca zaczyna czuć sentyment do tej dwójki. Ogólnie całość trzyma poziom.

Na dodatek bardzo dobrze się ogląda. Ktoś naprawdę fajnie dobrał stroje i charakteryzację - z jednej strony to wszystko wygląda realistycznie, a z drugiej czuje się ten mangowy klimat.

Kto oglądał, niech się podzieli wrażeniami, a tym którzy nie widzieli - polecam!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ui Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 11:10   

Kiedyś jak zastanawiałam się nad tym 'co by tu obejrzeć', przez przypadek natrafiłam na ten film, a że tytuł skojarzył mi sie z animcem(i trafnie:P) to go ściągnełam:) Rzeczywiście filmik trzyma poziom i miło się ogląda.
Słyszałam, że ma jakoś niedługo wyjść 2 część tego filmu, wie ktoś kiedy??:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 13:29   

Druga część wychodzi w grudniu, ale będą zmiany w obsadzie. Z tego co pamiętam aktorzy grający Hachi, Ren i Shina w jedynce zostaną zastąpieni przez innych. Trochę szkoda, ale w sumie jakoś strasznie mnie to nie martwi. A nuż będzie nawet lepiej? Najważniejsze, że Mika Nakashima ponownie zagra Nanę Osaki. Tej zmiany już bym nie zniosła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group