FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny
  Naruto - temat ogólny o serii i filmach (pl/eng/jp)
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2007, 21:41   

Cytat:
Jak tam Sasuke, bardzo źle czy może być, bo nie mogłam się zmusić żeby to obejrzeć.


Jeszcze go nie było.

dubbing jest sztywny jak wszyscy już zresztą zdążyli zauważyć, openning coż można było się spodziewać że będzie to wersja amerykańska.

Cytat:
Eeee, ktoś mówił że w tym fillerze są fillery?


są od 136 odcinka i z tego co wime do dziś się jeszcze nie skończyły a anime doszło już do 220 odcinka. co daje nam prawie dwa lata fillerów.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-02-2007, 08:37   

To leci jeden odcinek na dzien.

Drugi odcinek z wycinaniem krwi - masakra :P Coś im gorzej wyszło i bez trudu mozna sie skapnac gdzie poleciała krew - bo ekran zatrzymuje sie na twarzy którejs postaci, a zeby było wrazenie ruchu, to sie lekko trzesie. Masakra :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 14-02-2007, 11:47   

To "cudo" leci od poniedziałku do piątku.
Sasuke chyba dzisiaj ma być. Już się nie mogę doczekać. Chyba obejrzę o 19.25 bo po 23 to się obawiam że obudzę resztę domowników histerycznym śmiechem.
Dubbing jest tragiczny ale pomyślcie co by było gdyby wzięła się za to ekipa od Shaman Kinga. To by była dopiero porażka...
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-02-2007, 12:54   

Co sie tyczy tej wioski...
Mi osobiście bardziej podoba się "Wioska Ukryta w Liściach" niż "wioska ukrytego liścia", ale nie wiem, jak to się ma w stosunku do japońskiego oryginału.
Tja, krew poszła się kochać, ale świerszczyki były. Generalnie zastanawiam się co sprawia, że zachwycają się tym osoby w wieku nie tak bardzo odbiegającym od mojego - toć to przecież rzecz dla 15-16 latków.
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-02-2007, 17:06   

No sexi jutsu wyciac nie mogli, to by juz zakrawało o skandal fanowski :) Ale juz w 2 odcinku nowo ogladajacy sie nie skapli czemu Konohamaru ma imie podobne do nazwy swojej wioski :>

Ohhh ep 3, jaka sliczna cenzura, nie było buzi buzi specjal dla fanek yaoi :P I jaki Sasuke ma MENSKI głos, hahahaha. Ale sie usmiałam :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-02-2007, 08:25   

Raport z Oblężonego liścia: część #3
Odcinek jaoistyczny do bólu. Naruto całujący się z Sasuke, do tego bondage, crossdress a na samym końcu pojawia się jeszcze jakiś jednooki bizon, zapewne z mhroczną i thraumatyczną przeszłością. Teraz już wiem, czemu fanatyczki to oglądają. Aż z ciekawości sprawdziłem czy moje podejrzenia się sprawdzają i faktycznie, jedna trzecia fików z Naruto paruje głównego bohatera z Sasuke.
Dubbing: o dziwo, głosy dziewczące mi nie przeszkadzają, Sakura ma głos taki, jaki pasuje do tego typu postaci, ta druga również. Za to mówiący potężnym basem Sasuke to już rasowe seme. Pytanie do tych, którzy widzieli oryginał: tam też tak dudnił?
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2007, 10:33   

Grisznak napisał/a:
Odcinek jaoistyczny do bólu. Naruto całujący się z Sasuke,


A to i tak była wersja ocenzurowana.

Grisznak napisał/a:
Za to mówiący potężnym basem Sasuke to już rasowe seme. Pytanie do tych, którzy widzieli oryginał: tam też tak dudnił?


Nie, w oryginale tak nie dudnił, zresztą jeśli oglądałeś Bleach albo Fate/stay night to możesz się domyślić jak brzmiał w oryginale w Bleach ten seiyuu podkładał pod Ishide Uryuu a w Fate/stay night pod Shirou Emiya.
Czy tylko ja miałam wrażenie, że w wersji polskiej Sasuke mówi jak jakiś mafiozo. W dodatku źle wymawiają jego imię, no ale to mały szczegół.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-02-2007, 13:16   

Wymawiają je fonetycznie, bez połykanie tego "u". Zresztą, ja tez nie mogłem się przywyczaić do "Aski" podczas rozmów o Evie.
Nie oglądałem tych animców, ale ok, chodziło mi po prostu o zgodność z oryginałem.
Aha, tak przy okazji, przypomniałem sobie, gdzie ja widziałem tego gościa z końcówki - na pierwszym PierniConie, podczas cosplayu wyszedł na scenę przebrany za to coś facet, stał i milczał. W pewnym momencie sala zaczęłą krzyczeć: "Zdejmij maskę!". No to wyszło na scenę dwóch orgów (w tym piszacy te słowa) i... http://anime.com.pl/P1010097,gallery,view,7543.html
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-02-2007, 18:11   

O, Aśka podpisana na zdjeciu, to tak BTW ;p

Sasuke ma milion razy lepszy głos w oryginale, nie brzmi jak jakis gangster, ZUY, mroczny, nie-wiem-co-jeszcze, kompletnie nie dopasowany. Głos dali mu z etykietka "wstretny ten-zły mafioza".

Ten gość z maska na jednym oku to Kakashi, nie wiem czy miał jakas mroczna przeszłosc, w kazdym razie jest dosyc interesującą postacią.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2007, 18:34   

Cytat:
Ten gość z maska na jednym oku to Kakashi, nie wiem czy miał jakas mroczna przeszłosc, w kazdym razie jest dosyc interesującą postacią.


Na pewno miał, z pewnością kiedyś się dowiemy jak bardzo był samotny po stracie przyjaciół, rodziny, etc. Kiedyś nawet wspomniał coś o tym że jego przyjaciele nie żyją.

Cytat:
Wymawiają je fonetycznie, bez połykanie tego "u". Zresztą, ja tez nie mogłem się przywyczaić do "Aski" podczas rozmów o Evie.


Ja tam wolę, że połykają "u" mówiąc Asuka z tym "u" źle mi się kojarzy.


Ostatnio zmieniony przez Lain dnia 15-02-2007, 20:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-02-2007, 18:34   

Z tego co się orientuję, to Kakashi nie ma mrocznej przeszłości, raczej bardzo tragiczną (jak połowa postaci w tej serii) i fakt jest jedną z bardziej interesujących postaci w Naruto.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-02-2007, 18:37   

...i fajnie ksiazki czyta :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 15-02-2007, 19:55   

musze powiedziec, ze glos Kaszalota mi sie podoba :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2007, 09:57   

Raport z Oblężnonego Liścia, odcinek 4

Pojawia się wreszcie jedna sensowna (jak na razie) postać - Kakashi. Już przez zwykłą zawodową solidarność nie sposób nie lubić faceta, jakoś zawsze miałem słabość do wszelkiego rodzaju sk***nów, którzy potrafią sobie radzić z rozwydrzoną szkolną dzieciarnią, bez zabawy w tzw "bezstresowe wychowanie" (oj, z normalnej szkoły to by taki Kakash wyleciał raz dwa)...
Nie podano tytułu czytanej przez niego książki - to była jakaś Kamasutra, nieprawdaż?
Dalej irytuje głos Sasuke ale to wydaje się być jedna z ważniejszych postaci, więc pozostaje starać się ignorować ten bas.
Całkiem poważne pytanie: jak się nazywa kawałek grany podczas walki (gitary a tle flet)? Bo spodobał mi się (o zgrozo).
Powrót do góry
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2007, 12:50   

Wlasnie wczoraj ogladalam pierwszy odcinek(dopiero bo nie mialam wczesniej okazji luknac niestety -_-).Pierwsze wrazenia-no nawet!.Myslalam,ze bedzie duzo gorzej,chociaz dubbing Naruto jest taki...kurde-krzykliwy!Az mnie momentami wkurza!Calosciowo przejdzie,oprocz glosu...
Grisznak napisał/a:
Pojawia się wreszcie jedna sensowna (jak na razie) postać - Kakashi. Już przez zwykłą zawodową solidarność nie sposób nie lubić faceta, jakoś zawsze miałem słabość do wszelkiego rodzaju sk***nów, którzy potrafią sobie radzić z rozwydrzoną szkolną dzieciarnią, bez zabawy w tzw "bezstresowe wychowanie" (oj, z normalnej szkoły to by taki Kakash wyleciał raz dwa)...

ON jest BOSKI!!! Niby dosc wrednawy,ale przy tym sympatyczny i rozbrajajacy! A i glosik fajny:))

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group