FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  Vampire Princess Miyu
Wersja do druku
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2003, 15:42   

Ewa, plytek z muzyka i drama albumami do VPM wyszlo calkiem sporo mozesz zobaczyc ich spis http://www.witch-hunter.net/miyu/cds/index.html Przy opisie Vampire Miyu TV Original Soundtrack jest jedank blad, bo powinny byc 34 utwory. Ja mam wszystkie utwory z VPM TV i wiekszosc z OAV -ek.

Co do Miyu i Larvy to rzeczywiscie cos ich laczy. O ile dobrze pamietam w odcinku 12 i 13 bedzie sie mozna dowiedziec wiecej na temat jego przeszlosci.

Hm, sporo potworkow jest zwiazanych z japonskimi wierzeniami ludowymi, ale rzeczywiscie niektore wygladaja zabawnie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2003, 18:59   

Myślę że VMP jest całkiem niezłe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ewa_1982

Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2003, 12:14   

Bardzo dziękuję Justine za adres strony.
Ciekawe czy OAV z VPM też będą na Hyperze.

_________________
Jeste¶my tylko aktorami w grze jak± jest życie.

Hm... jak co¶ wymy¶lę to dopiszę


Ostatnio zmieniony przez Ewa_1982 dnia 12-06-2003, 16:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2003, 18:36   

Teraz się czepię. Nie OVA tylko OAV. Ja bym nie liczył to pewnie dadzą^^

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 16:54   

heh...wlasnie tesh mnie denerwuje jak ludzi pisza OVA tej^^ Ale ostatnio "porzadek" na forum sie zrobil... [to tutaj nie było mocne przekleństwo, ale i tak niech to się nie powtórzy! - dop. ka_tka] nie ma gdzie pisac bo takie pustki;PPP

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 17:25   

To ja się czepię: mozna pisac zarówno OVA jak i OAV i oba są poprawne. Ostrzezenie: jakbyś mogła nie przeklinać więcej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 19:18   

moglabym ... wiesz nawet nie pamietam ze przeklnelam ;PPP

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2003, 19:22   

A wracając do tematu: szczerze mówiąc, trochę mnie to anime znudziło. Klimat ma, ładną muzykę ma, narysowane nieźle... I na początku odcinka z 95% dokładnością przewiduję zakończenie. Może się rozkręci w końcówce, ale na razie zaczyna mi się dłużyć. No i gdyby główna bohaterka była aktorką, to bym powiedziała, że nie umie grać i zachowuje się jak drewniana lalka... A tak, co powiedzieć? Tak ją narysowali

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2003, 11:54   

Ech, a ja uwazam Miyu jest niezwykle ciekawa postacia, a juz z pewnoscia nia nazwalabym jej drewniana, ale moze dlatego, ze widzialam tez OAV-ki. Chociaz zgadzam sie, ze niektore epizody, a zwlaszcza te w ktorych Miyu pojawia sie tylko po to by rozprawic sie z potworkiem moga byc nudnawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2003, 13:01   

Mnie jeszcze jedna rzecz się nie podoba: że te shinma (tak się pisze?), które mają być "dobre" to są całkiem ładniutkie. Czy temu pisarzowi tak fajnie by szła gadka, że i tak swoją potworkę kocha, gdyby zamiast zgrabnego stworzonka o dużych oczach miał jakieś konio-fortepianowe paskudztwo, albo drewnianą kukłę z przerostem mózgu?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2003, 14:21   

Hehe, konio-fortepian byl niesamowity... Potworki maja atrakcyjna postac ludzka pewnie dla podkreslenia, ze ludzie szybko ulegaja czarowi zewnetrznego piekna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2003, 14:38   

Owszem, ludzkie są z reguły bardzo efektowne. Ale ja mam na myśli te ich prawdziwe postaci. Jak do tej pory "dobre" były te dwa shinma z tego podwójnego odcinka o przeszłości Lavy - i oba takie ładnie pastelowe i przyjemne dla oka - a także ta dziewuszka zakochana w pisarzu, którą wspomniałam poprzednio. Ona w "prawdziwej" postaci przypominała jakąś liso-wiewiórkę, ale miała zgrabną, ludzką sylwetkę i śliczne oczki... O to mi chodzi, że jak któremuś mamy współczuć to jest w postaci demona ładny, a jak nie - to brzydki.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2003, 15:03   

Avellana napisał/a:
O to mi chodzi, że jak któremuś mamy współczuć to jest w postaci demona ładny, a jak nie - to brzydki.


Moze tworcy anime poszli w pewnym sensie na latwizne i stwierdzili, ze latwiej bedzie wspolczuc komus, kto nie bedzie odrazajaco wygladal. Chociaz co do wspolczucia i tragizmu to zadna historia z shinma nie moze sie rownac z losem samej Miyu albo Reiha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2003, 18:07   

Mam małe pytanko: który teraz mniej więcej mamy odcinek, kiedy to sie konczy, co puszczą potem i czy jeszcze to powtórzą? Wie ktoś może?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
natalya_msh Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lut 2003
Skąd: z domu w moim mieście :)
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2003, 19:49   

MrBat napisał/a:
obejrzałem pierwszy odcinek
przyznam ze mi się nawet podobało
drugiego nie obejrzałem
i więcej pewnie nie obejrzę bo na miejsce MiniMaxa (w tym Hypera) dali FoxKids :(
ale przynajmniej obejrze se Hamtaro PL - to o tym świetnym homiku - kiedys juz na RTL2 oglądałem i tera wersja PL :D


U ciebie też?? Myślałam, że mnie cholera weźmie, wracałam jak oszalała z końca miasta, żeby obejrzeć kolejny odcinek, a tu.... FoxKids!
Może ta sama kablówka- Vectra?


Boże, Boże, widzisz a nie grzmisz!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3320283
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group