FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Ognistooka Shana
Wersja do druku
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2009, 16:12   

Jak dla mnie to anime to pomyłka. Jakieś nieporozumienie. Misz masz komedii romantycznej, bijatyki z różnymi dodatkami. Problem w tym, że herosem jest dziewoja. I o ile normalnie nic nie mam do heroin to w tym przypadku stwierdzam jedno to pomyłka.
W tym anime nie ma nic co by mnie pociągało. Początek był niezły owszem. Potem tylko gorzej. Najgorsza najbardziej mnie odrzucajaca była konstrukcja świata. Idiotyczna krótko mówiąc. Nietrzymająca się kupy. Bohaterowie też niedopasowani. W ogóle ich nie czułem.
Strata czasu.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-07-2009, 23:10   

Regulamin Forum napisał/a:

III. Linki zewnętrzne

1. Zabronione jest zamieszczanie linków do stron oferujących ściąganie lub odtwarzanie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych) oraz ściąganie napisów, gier i programów, a także linków do stron z crackami i pirackich serwerów. Z oczywistych względów zabronione są także pytania o takie strony.



Usunięto post pytający o nielegalne źródła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-07-2009, 11:23   

Nigdy nie mów nigdy.

Dopiero co napisałem że Shany nie będzie, i już muszę "odszczekiwać" bo wpadły w moje łapki informacje z cieplutkiego jeszcze, sierpniowego numeru Animedia:

Tu mamy zupełnie oficjalne oświadczenie - jesienią, konkretnie 23 października, czeka nas OAVka - Shakugan no Shana S.

W tym samym numerze jest wywiad z Nobuhiro Nakayamą, który odpowiada za produkcje związane z tą franczyzą:

Nie rozpisując się długo - po OAVce czeka nas trzeci sezon.
Oczywiście, to automatycznie wykreśla nowy sezon z jesieni, osobiście nie spodziewałbym się go do przyszłego lata, a może wręcz do jesieni - bo OAVka też nie musi być jednoczęściowa... inny scenariusz, to Shana III wiosną, ale w to wątpię.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-08-2009, 00:48   

Jeśli chodzi o drugą część tej serii to muszę się trochę pożalić. Ogólnie chodzi o dwie sprawy, pierwsza: Sakai Yuji - zwykły nastolatek zaczynający naukę w liceum. Z trudem udaje mu się dostać do szkoły do której idzie jego przyjaciel, nie dostaje najlepszych ocen itp. Innymi słowy, nie jest on typem myśliciela i geniusza. Pod koniec serii, ma miejsce walka z Tomogarą o imieniu Sabrac. Do nieuniknionego dla tego typu serii zwycięstwa, tym razem najbardziej przyczynia się wyżej wspomniany "przeciętniak". Korzystając ze szczątkowych informacji o przeciwniku dochodzi do wniosków okropnie zawiłych i momentami niezrozumiałych, ale cholernie ważnych i potrzebnych do pokonania Tomogary. Skoro do czegoś takiego doszedł w parę minut przeciętny licealista, to zakładam że Kira, L bądź Lelouch postawieni na jego miejscu w ogóle rozszyfrowaliby plan Sabraca na miesiąc przed jego powstaniem.

Druga sprawa. Ja rozumiem że w Fuzetsu można naprawić materialne przedmioty za pomocą energii życiowej, ale z tego co zrozumiałem to nie obejmuje ludzi. Tak więc "prawie martwego" Ike w pierwszej części przebolałem. Za to co robiła Ogata wśród żywych po pamiętnej furii Margery? Nawet uznając, że przeżyłaby utratę ręki coś tu nie pasuje, gdyż Tanaka wspomniał że nie chce widzieć jej drugi raz martwej. Oczywiście możliwe że ludzie zabici w Fuzetsu mogą zostać przywróceni do życia, jeśli ich energia życiowa nie została wyssana. To tłumaczyłoby dlaczego miasto tętniło życiem po wspomnianej walce z Sabraciem oraz np. po upadku Seirei-den.

Tylko dziwne, że w serii nigdy o tym nie wspomniano.

EDIT:

I tak w ogóle to dawać mi tu zaraz trzecią serię. Znowu się skończyło tak że się nie skończyło. Nawet nie zabili nikogo ważniejszego z Balle Masque.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shyguy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2009, 22:51   

OverLord_Zenon napisał/a:
Jak dla mnie to anime to pomyłka. Jakieś nieporozumienie. Misz masz komedii romantycznej, bijatyki z różnymi dodatkami. Problem w tym, że herosem jest dziewoja. I o ile normalnie nic nie mam do heroin to w tym przypadku stwierdzam jedno to pomyłka.
W tym anime nie ma nic co by mnie pociągało. Początek był niezły owszem. Potem tylko gorzej. Najgorsza najbardziej mnie odrzucajaca była konstrukcja świata. Idiotyczna krótko mówiąc. Nietrzymająca się kupy. Bohaterowie też niedopasowani. W ogóle ich nie czułem.
Strata czasu.


Zgadzam się w 100%. 2 seria jeszcze gorsza. Chyba tylko dla osób kolekcjonujących anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2010, 15:59   

Wbrew innym napiszę, że polski lektor jest... dobry! A przynajmniej mi się podoba. Głęboki, klimatyczny głos w MOIM mniemaniu pasuje do Shany. Miło mi się oglądało tę serię. Ognistooka Shana to jedne z moich ulubionych animców dlatego mogę być lekko nieobiektywny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group