FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  BECK: Mongolian Chop Squad
Wersja do druku
SoraCumo Płeć:Kobieta
Noblesse Oblige


Dołączyła: 25 Gru 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 02:04   

Trzeba przyznać, że BECK jest jedyne w swoim rodzaju. A co do kawałeczków wpadających w ucho, tak długo załatwiałam, aż załatwiłam sobie soundtrack z BECK'a. I nie żałuję. I've got a feeling jest mistrzowskie. (Moim zdaniem duuużo lepsze od wersji The Beatles.) Albo Opening? Skoro tak zachwalacie mangę to chyba się wezmę w sobie i wbrew natłokowi zajęć przeczytam.

_________________
Everything will be fine...
Everything...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 11:54   

Podzielam Twoje zdanie Sora co do lepszej wersji I've got a feeling, choć moim ulubionym kawałkiem jest Moon on the water.

Kreska mnie z początku odstraszała, bodajże po 3ch odcinkach się przyzwyczaiłem do niej. Fabuła, postacie i wydarzenia na wysokim poziomie. Świetnie ukazane relacje między rodzeństwem(troska o Maho ;d).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SoraCumo Płeć:Kobieta
Noblesse Oblige


Dołączyła: 25 Gru 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2009, 20:15   

Moon on the water. ma swoją własną magie! Ale tylko 'męska' wersja. Jednym z 'hitów' z BECK'a jak dla mnie jest jeszcze My world down. Wie z was ktoś może, co to za piosenka, którą Koyuki puszcza przez radiowęzeł w szkole?

_________________
Everything will be fine...
Everything...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2009, 10:56   

Który to był odcinek i minuta? Postaram się sprawdzić to.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SoraCumo Płeć:Kobieta
Noblesse Oblige


Dołączyła: 25 Gru 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2009, 14:32   

Odcinek 8 minuta... od 18:49 leci przez chwile..

_________________
Everything will be fine...
Everything...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2009, 17:54   

Wystarczy przeczytać tytuł dwie minuty później podany w dialogu.

The Dying Breed - Fifty Cent Wisdom

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SoraCumo Płeć:Kobieta
Noblesse Oblige


Dołączyła: 25 Gru 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2009, 20:19   

Taa... Niech żyje spostrzegawczość. -.-
Dziękuję ^^

_________________
Everything will be fine...
Everything...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2010, 22:33   

Minęło już mnóstwo czasu od kiedy obejrzałam Becka ale wciąż o nim pamiętam. Jak ktoś się mnie zapyta "Jakie anime polecisz?" mam w głowie tytuł "BECK". W moim sercu znajduje się w czołówce ukochanych. Wszystkie piosenki bardzo mi się podobały, ale u mnie wyjątkowo ulubione to "Slip out"
Sorrow is what I hate but it's grown my sensations
Regrets taught me how to make any hard decisions~
Tekst jest cudowny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
wukuwu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 20:53   

Nie widzę negatywnych komentarzy.
Kreska mnie razi, chociaż obejrzałem.
Fabułą się zachwyciłem znam od podszewki takie tworzenie zespołów pierwsze próby itp. Obejrzałem z miłym takim wspominkiem w stylu jak to było.
Muzyka indy pop? miła wpadająca w ucho. Mój faworyt Spice on the life?
Największą chyba wadą jest niemotowatość głównego bohatera. Rozterki damsko-męskie w dalszej części mangi mi jakoś lepiej podeszła.
Oceniam Beck'a na 8 w skali do 10
- za kreske
- za oklepany wątek romansowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SGAQrzej Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Maj 2011
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2011, 21:22   

Taaaak.. BECK. Zdecydowanie jedno z najlepszych, na jakie natrafiłem. Kreska może i nie każdemu sie podoba, ale czasem tło, lub dopieszczona gitara potrafią zabłysnąć.

Wątek romansowania nie tyle oklepany, co bardzo płytko przedstawiony. to może jest jedne moje zastrzeżenie. Ale ta pasja do muzyki... i
...i
i...sama muzyka. Genialne. Seria jedyna w swoim rodzaju.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
elowetroSSS
Gość
PostWysłany: 20-01-2014, 21:56   

anime genialne, a Soundtrack jeszcze lepszy. Fabuła naprawdę dobrze wykonana mimo że wydaje się prosta jednak jest naprawdę dużo komplikacji przez co anime jest jeszcze bardziej dopracowane. o Kresce nie ma co mówić(2004 rok ;O). Postacie fajnie odwzorowane. Ogólnie to anime wyróżnia się na tle innych i szczerze lepiej mi się ogląda niż nowe serie bo jest takie ludzkie i pokazuje trud życia :>
Cieszy mnie też że tu są prawdziwe info o gitarkach sprzęcie i innych newsach.
I dobrze że nie bali się pokazać ciemnej strony muzyki czyli potężnej wytwórni płytowej :D
na 2 sezon nie liczę ale wiem jedno że w 100 najlepszych moich anime jest na 100% bo kocham muzykę Rock metalcore i inne ,,Mocne brzmienia".
Na pewno nie raz oglądnę sobie tą serie i mimo że ma 10 lat(SUGOI!!!) to jest genialna.
Polecam Wszystkim fanom i krytykom muzyki Rock bo nie należy krytykować czegoś jak się tego nie zna Pozdr
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-01-2014, 13:17   

W zasadzie racja, ale jakoś wole Nanę ze strony muzycznej i ciemnej strony showbisnesu.
Beck jest nieco zbyt dziecinny. Ale ma całkiem fajne czołowki :] Niemniej zadziwiające było dla mnie usunięcie loga cocacoli z opka w wersji amerykańskiej, w której skopali ścieżki audio utworów kiepskim śpiewem aktorskim :]

A co do wieku, to przecież roczniki 1997-2006 były najlepsze :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2014, 16:27   

beck bardzo dobry sound track
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2014, 16:09   

Zabierałem się do tej serii przez długi czas, bo jakoś nigdy nie ruszały mnie serie muzyczne, a gdy w końcu się zabrałem, to obejrzałem to w ekspresowym tempie. Mocną stroną Becka są postacie i to, jak przedstawione różnego rodzaju problemy z rozkręceniem swojego własnego zespołu, ale wątek kryminalny... no nie wiem do końca co o nim myśleć. Te wytwórnie płytowe chyba aż tak złe nie są :P Fabuła też była nieźle poprowadzona, choć niczym specjalnym nie zaskakiwała.
Z drugiej strony, jest sporo rzeczy, które mi nie przypasowały.
Wygląd postaci był zupełnie nie w moim typie.
Muzyka? Niektóre kawałki niezłe (Moon on the water zapadnie mi w pamięć na długo), ale japończycy śpiewający po angielsku... to nie mogło się udać. I w ogóle jakoś mało tego było. Wyszło na to, że cała twórczość zespołu przez jakieś 2-3 lata ograniczyła się do czterech utworów (i czwarty dostaliśmy w sumie rzutem na taśmę).
Wątek romantyczny był słaby i mocno naciągany. Tradycyjnie wszyscy dookoła wiedzieli o co chodzi, ale nie główni zainteresowani, a wszystko po to, żeby sztucznie zwiększyć ładunek emocjonalny związany z ostatnimi odcinkami i "zakładem" dwóch panów. Nie kupuję tego.
Brakowało mi jeszcze brakowało jednej dość oczywistej rzeczy. Mieliśmy problemy z nauczycielami, z kasą, z wydawcami, koncertami, z zawistną konkurencją itp... a co z rodziną? Dopiero pod koniec dowiadujemy się, że ojciec Koyukiego nie żyje, a matkę znamy tylko z okazjonalnego krzyknięcia, żeby przyciszyć piecyk. Serio? Nauczyciele i współpracownicy Koyukiego mówią mu, żeby dał sobie spokój i wywierają na niego różne naciski, a rodzice robią właściwie nic? Tym bardziej, że wszystko się zaczyna gdy ma dopiero 14 lat?
Pomimo tych zastrzeżeń, serię oglądało mi się dobrze, ale w ostatecznym rozrachunku nie mogę jej wystawić więcej niż 6-7/10.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
xUt0pia
Gość
PostWysłany: 20-02-2014, 20:44   

To jest moje ukochane anime oglądałem je chyba juz z 10 razy a teraz oglądam już 11 może wiecej nawet xD nigdy mi się nie znudzi, dzięki temu anime wziołem się pożądnie za gre na gitarze która szła mi mozolnie ale jest już lepiej.

Ktoś wie może co to za nutka w 14 odcinku w 8 minucie jak izumi odchodzi?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group