FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
  Gundam 00
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-03-2009, 16:16   

Było kilka stron wcześniej...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-03-2009, 16:58   

I jeszcze kilka stron wcześniej też było...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-03-2009, 17:22   

Ysengrinn napisał/a:
Było kilka stron wcześniej...

Vodh napisał/a:
I jeszcze kilka stron wcześniej też było...


Tak to już jest jak się jest leniwym i nie czyta całego tematu...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-03-2009, 13:32   

24

Tieeeeeeeria, co oni ci zrobili?!

Spoiler: pokaż / ukryj
-Wstążeczek mu strzelił między oczy, ale ten zjednoczył się z Vedą. I teraz siedzi tam razem z Regene... Kwik.
-Ali Alu kaput :D
-Skrzyżowanie i Luiza happi endo desu...
-Ostateczne starcie Wstążek vs. Jesus Say Yeah!
-Lock On będzie walczył jako Gundam Majster :D
-I duuuuuużo wróżkowego pyłku :D
-I tekst Maryśki:
"To światło to Setsuna. To światło jego duszy!"


Jednym słowem: KWIIIIIIIIIIIIIIIK

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
teplex_ Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 17:00   

Enevi, nie dopisałeś kilku ważnych rzeczy


Spoiler: pokaż / ukryj
1. Setsuna ma oczka bardziej niż bardziej na skutek czego włączył mu się HAX 2.0 w jego gundamie.
2. Wróżkowy pyłek w najnowszej wersji leczy (Lasse) a nawet przywraca zmarłych do życia (Louise) no i pozwala rozmawiać ze zmarłymi.

No i jak pisał chyba wa-totem Tieria zgwałcił Vedę Wstążkowi a nawet cytując Evangeliona "became one with her"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-03-2009, 17:05   

teplex_ napisał/a:
Enevi, nie dopisałeś kilku ważnych rzeczy


Po pierwsze: proszę o nie zmienianie mojej płci, przy nicku jest taki mały znaczek...
Po drugie: Nie miałam zamiaru pisać streszczenia całego odcinka, a wymieniłam tylko te fakty, które najbardziej mi się spodobały/nie spodobały.

Wszystko...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-03-2009, 11:44   

Co mi tam cały odcinek! Ważne Fakty:

1. Saji stwierdził, że jego część Gundama jest uzbrojona i po raz pierwszy w Serii wystrzelił 3 rakiety i zabił 2 Gundamy! No nareszcie!! Myślałam, że ta piękna chwila, kiedy w końcu podejmie decyzje o "swojej walce" nie nadejdzie w tej serii...

2. Setsuna śpiewał swoim sercem jak to było ładnie powiedziane, ale jak mu się włączył odkurzacz na maxa to myślałam, że się posikam ze śmiechu: Najlepszy był Skaner Oczu.

3. Inovators nie, Inovedors - to prawie jak InoVadersy. Takie małe Vadery - tylko bez masek z Oczkami!

Wszyscy sobie pogadali, wytłumaczyli co chcieli, wszystkich ich połączył SMS.

Po tej drobnej wstawce z Anew wróciła mi ochotka na "Trust You" i nie mogę przestać w kółko tego słuchać ;>

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2009, 12:30   

omg! wstążek ma kosmicznego klona guntanka!

Jak romantycznie, Teiria wreszcie może być razem z Vedą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2009, 19:10   

Billy normalnie nie mógł wymyślić bardziej skomplikowanej teorii, żeby ukryć fakt, że po prostu się chce odegrać na kobiecie, która dała mu kosza.

Saji i Louise ledwo co się spotkali, a już oddają się wyuzdanym zabawom sado-maso.

Tieria i Wstążek postanowili sobie uciąć dyskusję lingwistyczną. "Nie masz racji. Nie jesteśmy Inowatorami tylko Inovedorami."

Setsuna+TransAm=Mass Heal?

Tierii udało się cześciowo zrealizować swój cel, bo w końcu zrealizował swój cel i zjednoczył się z ukochaną Vedą. Będzie jednak musiał przeprowadzić odwirusowywanie, bo póki co jest skazany na cyberyaoi z Regene (choć z tym yaoi to może drobna przesada, bo obaj są tak męscy, że ho ho).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-03-2009, 11:26   

Odcinek sponsorowały literki J jak Jezus, Ś jak Światłość Wiekuista i Z jak Zmartwychwstanie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Oraz C - jak Całkowicie Przypadkowo Czerwony Mech Głównego Zuego.


Coś pijęknego. Mistyka, homantyczne scenki, refleksje i nagłe zmiany światopoglądu, Setsuna ostatecznie zostaje Chrystusem Narodów, a Tieria i Regene buddami. Normalnie Apokalipsa wg św. Eolii. Jedyne czego brakuje to Babilon zapadający się w Otchłań i deszcz płonących krzyży spadający na Ziemię.

... Ale został jeszcze jeden odcinek.


Spoiler: pokaż / ukryj
Enevil napisał/a:
-Skrzyżowanie i Luiza happi endo desu...

Jaki tam happy end, powinni oboje zginąć i Połączyć Się Na Wieczność!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-03-2009, 13:38   

Wilku:


Spoiler: pokaż / ukryj
Ysengrinn napisał/a:
Enevil napisał/a:
-Skrzyżowanie i Luiza happi endo desu...

Jaki tam happy end, powinni oboje zginąć i Połączyć Się Na Wieczność!


To, że powinni to jedno, a to, że zapewne tak się nie stanie to drugie... Też bym wolała ich już nie oglądać...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-03-2009, 20:25   

Dubaroo 25

Fajnie było, ale się skończyło. Setsuna, jak można było przewidzieć, dokonał heroicznego samopoświęcenia i został Chrystusem Narodów, co oczywiście nie przeszkodziło mu w przeżyciu ostatecznej walki, bo ktoś przecież w filmie (zapowiedzianym na 2010) wystąpić musi... Wszyscy żyli długo i szczęśliwie, na świecie nastał pokój i tak dalej.

Czy mi się wydawało, czy w parlamencie zasiada jedno fioletowowłose Innovejdo?

Ach, i Tieria. Tieria jako fruwający, eteryczny golas i jego wejście we fragmencie "rok później: wszyscy żyli długo i szczęśliwie", jego "stałem się jednym z Vedą". Piękne ;D

Walka ze Wstążkiem na pół odcinka wyszła całkiem ciekawie, zwłaszcza gdy zielony babochłop zaczął uzewnętrzniać swoje ukryte kompleksy ("myślisz że jesteś silniejszy, bo masz oryginalny twin drive, foch!"). I to jak taszczył potem przytulony do brzucha piecyk słoneczny - aż dziw, że nie mruczał przy tym "My precioussss...".

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-03-2009, 00:07   

O wielki LOLu... Co tu się działo.

Początek średnio ciekawy i klasyczny - wielka nawalanka na mechy, czyli chwalenie się kto ma większe działko czy miecz oraz ciekawsze power-upy i nadaje się bardziej na Jesusa... Kompleksy Wstążka zaiste były źródłem mojej wielkiej uciechy. Tak samo jak Setsuna (natchnionym głosem Mamoru Miyano) "Are wa... Gandamu?!". I Ribbons zwijający z uciecha Twin Drive... a tu klops, Setsuna też wyciagnał swoja stara dobra Exie. Dziwne, że nie zasponsorował Ribbonsowi wesoły tryb kira-kira wszyscy na golasa... Szkoda XD Halleluja wesoło bawiący się w godzille... Natchniony Lockon... Kwęk. Tieria robiący kira-kira w kierunku Ribbonsa...

Ach, zapomniałabym. W całym odcinku bardzo, ale to bardzo spodobał mi się odruch, gdy Sumeragi woła Lasse na mostek, pan rozmawia ciepło z nią, nagle dostrzega Billiego i momentalnie sztywnieje, a pani włazi między nich :3

A potem usłyszałam Maryśke. ZŁO wcielone. To główny bohater zawsze ma na uwienczenie zwyciestwa przydługi monolog! A tu Maryśka wyskakuje! Z takim czymś! Kurka, czemu takich postaci jak ona nigdy nie dosięga zabłąkany laserek albo pocisk? Brrryyyy. Poza tym jak błogosławiła ludy z modlnicy to nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że zrobili z niej bizona... Przy Klausie i Shirin i ich przemowie o nienarodzonych dzieciach... brakło mi tylko wymownego najazdu na jej podołek w zaawansowanym stadium ciąży, naprawde ==

Wesele! Wesele! O kwęk! I to czyje! Ómarłam!

Za to deklarcja o tym, że jak CB nie zgodzą sie na rozbrojenie to beda uwazani dalej za terrorystów... Zapowiada ze owszem, nie rozbroją się i będzie wesoło.

Zaiste, też zwróciłam uwagę na pałętające się tu i ówdzie innovejdo. Jeden o włoskach jak Anew zasiadał podczas przemowy tej pani dyrektor nowej. Drugi wstążkowaty pojawił się podczas przemówienia natchnionego Maryśki. Pewno przy uważnym przyglądnieciu sie i inne by sie znalazły.

Sama końcówka... Była dobra. Dobra muzyka. Pokazany Lockon i jego motywacje, a w tle groby ukochanych. Potem Alle z Somą. Tieria... Tu zdecydowanie można zaliczyć kolejny zgon. Tieria kira-kira!~ Wreszcie w jedności ze swoja ukochana Veda! I na koniec nasza gwiazdka... Jesus F Seiei wraz z załoga.

...chwila ciszy, o! Coś jeszcze pokazuja! TAK! W 2010 już planują movie, a w tle widać Jowisza* i cztery gundamowate gwiazdki wokół. Intrygujące, zaiste. Co można sensownego dodać jeszcze do tego? Owszem, można ciągnąć w nieskonczoność, ale czy movie zdoła rozwinąć jakiś ciekawy nowy wątek? Czy może jednak plan Eoli postanawia nam przybliżyć? Czy może skorzystać z bycia na fali i nabić sobie kasy tym kosztem, wciskając fanom jakiś odgrzewany kotlet? Gundamowy after story? Zobacz, już za rok.

A tymczasem... BU. Kolejna dobra seria sie skonczyła.

*tak Evil podaje XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 30-03-2009, 10:47   

Szkoda mi slow... zatkalo mnie, jak rano ogladalam odcinek. Ale Wstazek kradnacy Driva byl sliczny ;>

bedzie mi brakowalo Latajacych Golasow Gundama!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-03-2009, 11:38   

Przeżyli wszyscy, nawet cholerny Colasour. Ba! Nawet Jezus i Winkelried narodów Setsuna (choć kto wie, może on po prostu po dwóch dniach zmartwychwstał*). Happy end na cztery fajerki, można powiedzieć. Cóż, na pewno lepsze to niż żeby jedynymi ocalałymi byli Saji, Sailor V i różowa-choć-fioletowa księżniczka. Pioseneczka w czasie ostatecznego Pojedynku Decydującego o Losach Wszechświata mnie zabiua, nie dało się tego słuchać z poważną twarzą. A w kinówce pewnie wyjadą z nowym zestawem mechów.

JJ napisał/a:
Ach, i Tieria. Tieria jako fruwający, eteryczny golas


Jako fruwający, eteryczny, bizoniasty i metroseksualny Budda!


* Czemu dwóch a nie trzech? Bo Setsuna jest Bardziej! I Jezus nie miał wróżkowego pyłku.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group