FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  One Piece
Wersja do druku
Crushmaker Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 14:33   

potwierdzam - zarąbiste anime :) nie wiem co za pomysł z tym, że dopiero teraz zaczyna wchodzić w łaski fanów, u mnie jest na pierwszym miejscu od ładnych paru lat :) z nudów to ja ewentualnie naruto oglądam...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2012, 14:04   

Anime jest epicje, nie mniej taktyka stosowania Arc fajny Arc zły może zaszkodzić trochę autorowi. Obecnie anime jest straaasznie nudne i bez polotu. Oczywiście arc z Ace był chyba najlepszy, to potrafiłem o 10 zacząć oglądać i skończyć o 23. No ale zobaczymy co będzie po tym arcu.

Mam tylko nadzieję, że będzie to jakoś bardziej ... dorosłe ;P. Ryboludki wyglądają strasznie dziecinnie i mimo poważnych kwestii, o których dzieci by raczej nie zrozumiały, mam wrażenie że ten arc trochę naciągany.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-07-2012, 14:24   

cesarz vedry napisał/a:
No ale zobaczymy co będzie po tym arcu.

Tiaaa, Fishman Island... W kolejnym wątku - Punk Hazard - poziom epickości wraca (wraz z paroma lubianymi postaciami) i jak na razie się utrzymuje.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2012, 09:28   

Dziękuję za dobre wieści :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkNighty Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Cze 2013
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2013, 09:52   

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że One Piece jest NAJLEPSZYM anime spośród wszystkich, jakie oglądałam (a jest ich około trzystu, więc coś tam wiem xD). Jest to również najlepszy tasiemiec, jaki oglądałam!
Zdaję sobie sprawę, że ponad 600 odcinków to ciężki orzech do zgryzienia, jednak tak naprawdę, jeśli ktoś zakocha się w klimacie tej serii, w jej postaciach, humorze, złożonej fabule, to nie ma możliwości, aby przerwał to anime. Oczywiście One Piece ma swoje słabsze momenty, jednak jaka seria nie ma? Trzeba wziąć pod uwagę, że przed 600 odcinków nie da się stworzyć równomiernej serii. Co nie zmienia faktu, że nawet na nudniejszych odcinkach się świetnie bawiłam, ponieważ Załoga Słomianych Kapeluszy zawsze sprawia, że na moich ustach pojawia się uśmiech :D

Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę na dyskusję, zapraszam. Jestem na bieżąco z anime i mangą :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8698085
Quayle Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2013
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2013, 19:54   

"One Piece" jest dla mnie ewenementem z tego powodu, że jest to najdłuższa manga, jaką czytałem, a zarazem jedyny znany mi tasiemiec, który nie tylko nie obniża poziomu, ale wręcz z perspektywy 16 lat wykazuje tendencję wzrostową ( choć czasem zdarzy się słabszy arc jak Davy Back Fight arc czy Fishman Island arc). Atutami seri są ciekawi bohaterowie, humor, dobra fabuła i dosyć spójna wizja świata przedstawionego.
O ile jednak w odniesieniu do mangi mam jedynie pozytywne uwagi, tak co do anime mam mieszane odczucia. Mniej więcej w okolicach Thriller Bark arcu poziom techniczny tego anime (wcześniej całkiem przyzwoity) zaczął spadać, a obecnie IMO jest beznadziejny. Osobiście uwarzam, że warto jedynie czytać mangę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group