FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Lucky Star
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-05-2008, 01:35   

Coś dla fanów LS (pod warunkiem, że kojarzą też Sailor Moon):

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2008, 20:58   

Lucky Star - Death Note Opening. Mhrok i w ogóle.
Muszę przyznać, że ciekawe wykonanie, dobrze dobrane kadry - normalnie ''prawie'' jak oryginał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-08-2008, 11:23   

Urufu napisał/a:
Lucky Star - Death Note Opening. Mhrok i w ogóle.
Muszę przyznać, że ciekawe wykonanie, dobrze dobrane kadry - normalnie ''prawie'' jak oryginał.
Wow, faktycznie robi wrażenie... nawet creditsy poprawne...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Rhey Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2008, 14:05   

Podobnie jak Crofesima kompletnie odbiłem się od tej serii. Nie znalazłem ani jednego naprawdę śmiesznego momentu. A szkoda bo główne bohaterki podobnie jak i kreska tego anime bardzo przypadły mi do gustu. (jako że mam trochę masochistycznych skłonności to być może dla nich dociągnę serie do końca).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-11-2008, 23:18   

Obejrzany na zlocie pierwszy odcinek był błędem. Tylko dlatego, że nieco odpadałem od dyskusji o jedzeniu (jaka by ona prawdziwa momentami nie była) zwlekałem z LS tak długo. Ale już jestem i oglądam i na razie po 4 epkach muszę przyznać, że jestem serią zachwycony :D

A Konata jest po prostu genialna, uwielbiam ją ;D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2008, 10:55   

To anime po prostu miażdży, jest po prostu genialne.

Zazwyczaj obserwuje się w anime masę zmarnowanego potencjału, tutaj z niczego zrobili takie cudo ^^

Na początek przywitał mnie opening - wystarczyło jeden raz go przesłuchać by się uzależnić.
Fabuły nie ma, nic się nie dzieje, a mimo to nie mogłem się powstrzymać od sięgnięcia po następny odcinek.

Postacie są po prostu genialne. Konata - mistrzostwo świata, do tego cała czwórka była świetna(no, Miyuki może nic specjalnego). Do tego nauczycielka, policjantka, Yuu, ta zboczona w okularkach(i wszystkie inne które potem poznajemy). No i nie można zapomnieć o Lucky Chanel i tej Akirze z rozdwojeniem jaźni :) Facetów w sumie za wielu nie ma, zapamiętałem dwóch - oczywiście tatusia oraz kolesia od mangi(fajne było, jak w jednym odcinku zrobił coś na wzór Geass ^^).

Lucky Star owni na całej linii, szacunek dla autorów że się śmieją z własnych produkcji. Odcinek 16 był po prostu magiczny, parodia parodii :)

I szczególnie trzeba podkreślić Konatę i jej "otaku mode". Motywy z tym związane były po prostu wybitne: Legendarna Dziewczyna A oraz MMO z nauczycielką(w OVA po prostu myślałem że padnę).

Na początku myślałem "Szkoda, że nie ma fabuły i generalnie nic się nie dzieje". Ale po obejrzeniu całej serii, cieszę się że tak właśnie było - to jest cały urok tego anime.

Pozdro

No i przed obejrzeniem Lucky Star należy najpierw zapoznać się z Melancholy of Haruhi Suzumiya - bo ten tytuł często się tutaj pojawia.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Sam-kun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2008, 15:16   

Zgadzam się - anime genialne.
Bardzo mi poprawia humor, jak oglądam.
Nie umiem się wysłowić xD Po prostu GENIALNE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kon Płeć:Mężczyzna
Wanna die?


Dołączył: 27 Gru 2008
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2008, 21:17   

Zamierzam zacząć oglądać, czy naprawdę warto zaczynać czy powinienem dać se spokój??

_________________
Nie mówcie mojej mamie że jestem otaku :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
722996
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2008, 17:22   

Oglądaj obowiązkowo. Nie wahaj się ani chwili.

Mnie to anime powaliło, od openingu jestem uzależniony, a cała seria wbiła mi się w pamięć niesłychanie. Mam się zamiar za to zabrać drugi raz :>

I nie zrażaj się jeśli z początku wyda Ci się nudne czy bez sensu. Z czasem mimo braku jakiejkolwiek fabuły pokochasz to anime. A takiej masy parodii i nawiązań do różnych rzeczy to chyba nigdzie nie ma.

Bye-nii ^^

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
kamiiru Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2009, 12:29   

Lucky Star to moja ulubiona animka. Kocham w niej postacie, poczucie humoru i całą tą przyjemną kawaii otoczke :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6920005
Sawassas Płeć:Mężczyzna
Pan ^_^


Dołączył: 26 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2009, 17:54   

Jedno z moich ulubionych anime. Te dyskusje Konaty i Kagami były boskie. Najbardziej mi zapadła w pamięć dyskusja "Gdzie czekoladowy rożek ma głowę". Nawet sobie tapetę ustawiłem z bohaterkami tej serii. Polecam każdemu, szczególnie fanom Haruhi Suzumiya no Yuutsu
Spoiler: pokaż / ukryj
Jest tu dużo nawiązań do HSnY i jest to także ulubione anime Konaty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3497935
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-01-2009, 22:08   

Mam taką samą refleksję jak Kon, ale chyba się skuszę.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nouveu
Gość
PostWysłany: 15-05-2009, 22:44   

na początku myślałem że umrę słuchając tych rozmów o jedzeniu rożka ale pooglądałem i nie żałuje :D szkoda że tak mało odcinków... T_T

w ogóle pierwsze wrażenie patrząc na konatę - zupełnie jakbym patrzył w lustro xD poczynając od grania non stop kończąc na uczeniu-się-w-jedną-noc.. (i wielu innych których wymieniać mi się nie chce :P)
Powrót do góry
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2009, 23:43   

Naprawdę próbowałem. Zachęcony AMVkami i pozytywnymi opiniami znajomych (nawet fanach Shōnenów, co tym bardziej mnie zaciekawiło). Obejrzałem kilka pierwszych odcinów... kilka razy się uśmiechnąłem z niektórych gagów i... to w sumie tyle. Gdy próbowałem kontunuować oglądanie odkryłem że zaczynam sprawdzać pocztę w trakcie seansu... Chyba jednak potrzebuję fabuły by zainteresowac się jakąś serią.

Anime mi zupełnie nie podeszło, a szkoda, bo kreska jest całkiem fajna. Teraz zaczynają mi się właśnie najdłuższe wakacje w życiu, więc pewnie spróbuję jeszcze raz podejść do tego anime, ale czarno to widzę.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-05-2009, 04:01   

Dobra rada - nie zmuszaj się. Widocznie to nie jest Twój typ humoru i Twój gust jeżeli chodzi o anime, wydaje mi się, że jeżeli po kilku odcinkach Ci się nie spodobało, to raczej możesz dać Lucky Star spokój (co innego gdybyś odpadł po pierwszym odcinku, przyznaję, że sam po nim zwątpiłem, ale po drugim wessało mnie do końca :D)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group