FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  KissxSis
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-04-2010, 15:19   

Odcinek 4 dosyć spokojny. Zabawne było dla mnie sam scena,
Spoiler: pokaż / ukryj
gdy siostrzyczki mówiły, że faceci to zwierzęta, a sama zabierają sie za swojego domniemanego braciszka.
Cieszę się, że zrobili serię. Manga jest fajna, ale jak ktoś wcześniej powiedział trochę się psuje.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-04-2010, 06:45   

Kissxsis jest dla mnie dobrym tytułem w którym mamy teoretycznie sztampowe postacie pokazane w sposób, który jest dla mnie do przetrawienia. Ci, którzy nie lubią ecchi, i innych rzeczy z tym wiązanych odstawiam do panów z nadmiarem testosteronu, albo do tajemniczych notatników, o których wiadomo tylko tyle, że służą do zabijania. Po prostu ten tytuł jest przeznaczony dla dość specyficznej (choć dość dużej w Japonii) grupy odbiorców, którzy od anime nie wymagają fabuły typu Death Note, tylko szukają nieskomplikowanej rozrywki, z której będą mogli się pośmiać (ja jestem przedstawicielem tej grupy, z czego jestem dumny!!). Tak więc opinia pana o nicku Grisznak jest dla mnie niezrozumiała, a mających podobne opinie odsyłam do tego, co oglądali wcześniej...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Tai16
Gość
PostWysłany: 02-01-2011, 11:50   

Bardzo mi się spodobała recenzja Kiss Xsis TV i wiem że jak tylko skończe Kaze no Stigma będę musiał to obejrzeć.
Powrót do góry
Grubielec
Gość
PostWysłany: 09-01-2011, 15:15   

Moje pierwsze anime , polecone przez kolegę i już zawszę będę mu za to wdzięczny. Tytuł dla mnie po prostu magiczny (utwór "Junsui Kiss" już od pierwszej nuty wyciąga łzy z moich oczu :]), po obejrzeniu go myślałem o nim niemal nonstop przez 2 dni i nie miałem dość , a wręcz przeciwnie , zacząłem całą serie jeszcze raz oglądać od początku ;D , z utęsknieniem czekam na 6 OVA (zapowiadany na maj). Polecam też mangę , która także jest świetna i uzupełnia się z anime + przedstawia kilka nowych sytuacji. Ode mnie dostaję szkolne 5 ^^ naprawdę polecam
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-01-2011, 19:56   

Snikers123, post poleciał za gwałt ze szczególnym okrucieństwem na języku polskim. Skoro masz czas na oglądanie anime, lepiej poświęć go na przejrzenie słownika ortograficznego.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group