FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
  Melancholy of Haruhi Suzumiya
Wersja do druku
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 12:28   

więc należy mieć nadzieję, że 14 tygodni po rozpoczęciu emisji, zostanie nam zaprezentowany pierwszy odcinek nowej serii
*PRAY MODE ON*

_________________
Kolorowe groszki.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 16:52   

Niestety muszę Cię zasmucić, ale nie. Dziwne, że jeszcze nikt o tym nie mówił. Po Clannadzie, KyoAni będzie robić nowe anime "K-ON!". Jakieś muzyczne w mniejszym lub większym stopniu.

Nie chce mi się na ANN szukać to macie to:
Cytat:
Nowym anime z pod znaku tego studia będzie K-ON! Głównymi bohaterkami będą cztery przyjaciółki, które chociaż nie potrafią na niczym grać, postanawiają uratować przed zamknięciem klub muzyczny działający w ich szkole.

Fabuła może nie wydaje się zbyt odkrywcza, ale patrząc na listę osób pracujących nad tą serią spodziewam się kolejnego hitu. W produkcji tego anime bierze udział m.in. reżyser - Hisako Yamada (Clannad After Story, Lucky Star OAV). Designem postaci zajmie się Yukiko Horiguchi (Lucky Star), a za kolorystykę będzie odpowiedzialny Akiyo Takeda znany z takich serii jak Air, Clannad, The Melanholy of Haruhi Suzumiya. Są też inni nam już znani - ale nie ma sensu wszystkich wypisywać.

Głosu głównym bohaterkom użyczą:
Aki Toyosaki jako Yui Hirasawa
Yoko Hikasa jako Mio Akiyama
Satomi Satou jako Ritsu Tainaka
Minako Kotobuki jako Tsumigi Kotobuki

Może trochę wyjechałem z inną serią, ale to nic.

Jednym słowem poczekamy jeszcze trochę, mam nadzieję, że tylko przez czas trwania tego anime. Ale co to dla nas, można się przyzwyczaić, nie pierwszy raz to w końcu. A myślę, że w przypadku tego studia nie ma co rozpaczać.

Pozdrawiam

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 11:12   

I'll just leave this here

http://www.youtube.com/watch?v=HFqSdlZxONM

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Gdynianin Płeć:Mężczyzna
????


Dołączył: 16 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 12:20   

demiCanadian napisał/a:
I'll just leave this here

http://www.youtube.com/watch?v=HFqSdlZxONM


LoooooooooooooooooooooooooooooooL o.O"

Gdybym nie widział oryginału to bym się nie połapał o co tam chodzi xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 17:02   

Absurdalne.
I śmieszne jak choroba na ch.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2009, 10:33   

Druga seria ma być kontynuacją, czy ma być np. historia od nowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-05-2009, 10:46   

Jeśli faktycznie będzie, to kontynuacja na podstawie drugiego tomu powieści o ile dobrze pamiętam.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-05-2009, 20:52   

http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-05-21/new-haruhi-suzumiya-anime-episode-airs
Oto link do ODKRYWCZEGO NEWSA. Zapowiada się nieźle. Czekamy na 24 maja. Czyli widzimy się z Haruhi w tą niedzielę ^^

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2009, 21:36   

http://randomc.animeblogger.net/2009/05/21/new-haruhi-episode-currently-airing-everybody-panic/
Tak. Tak. Taaaak.
W końcu do diabła.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-05-2009, 21:56   

Aż mam ochotę zacytować "pewną wiedźmę" i jej zdanie na temat "przypadku". Bo i dziś właśnie obejrzałem sobie MoHS ponownie, akurat tak mnie ochota naszła ;p Czekamy na fansuba - biorąc pod uwagę popularność serii, zapewne nie będzie to długi czas.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-05-2009, 22:13   

Ja już jestem po Bamboo Leaf Rhapsody. Po trzech latach Haruhi niespodziewanie wraca jako drugi sezon wpleciony w pierwszy, hmm? Ah, te niekonwencjonalne rozwiązania KyoAni.

Odcinek jest całkiem niezły, aż ma się ochotę na więcej. Jakąś olbrzymią fanką Haruhi nie jestem, więc jest to raczej dobry sygnał. Niestety z tego co wiem, to będziemy musieli poczekać bodajże aż 4 tygodnie.
Opowiada on o zwyczaju święta tanabaty, czyli wieszaniu karteczek z życzeniami na bambusowych krzewach. Bambus był jeden. Obcięty. I w sali klubu SOS. Oh, Haruhi.


Spoiler: pokaż / ukryj
Wielkim specem od języka japońskiego nie jestem, więc zrozumiałam zaledwie ok. 60% odcinka. Nie pojęłam czemu Mikuru z Kyonem cofnęli się w czasie - żeby pomóc spełnić życzenie Haruhi sprzed 3 lat?
I czy dobrze pojęłam, że... oni w dwójkę przespali w pokoju Nagato trzy lata? Czyli jak Kyon w poprzednim sezonie odwiedził Yuki i dowiedział się o istnieniu obcych, to w pokoju obok spało jego drugie ja? Całkiem sprytne rozwiązanie muszę przyznać.


Aż trochę krótki wydał mi się ten odcinek. Wolałabym jednak zobaczyć tłumaczenie, bo wielu elementów jednak nie pojęłam.

Endingowa animacja jest bardzo przyjemna dla oka, zwłaszcza element serii zdjęć biegnących bohaterów. Tylko Haruhi momentami wygląda dziwnie młodo. Piosenka jest nieco przeciętna, ale moja opinia może się jeszcze zmienić po paru przesłuchaniach utworu.
A, i ktoś wypatrzył niedociągnięcie animacji w jednej scenie endingu - tło za Mikuru jest niepokolorowane. Co prawda jest to tylko ułamek sekundy i jest to naprawdę niemożliwe do wyłapania bez zatrzymywania, ale i tak... błąd jest nadal błędem. No cóż.

PS. Nadal uwielbiam Kyona i jego żarciki wypowiadane z tą samą, beznamiętną miną. 'Jak masz na imię?' 'John Smith', nawet się zaśmiałam.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2009, 23:25   

KRAAAAAAAH!!!!!!!

Słyszeliście? To właśnie internet pękł na pół =D
W końcu coś poprawiło mi humor po maturach :]

Edit:

Obejrzałem wersję z napisami.


Spoiler: pokaż / ukryj
Kyon i Mikuru cofają się w czasie o 3 lata ponieważ Mikuru dostała takie rozkazy ale sama nie wie po co. Kyon powiedział młodszej Haruhi parę rzeczy co najprawdopodobniej wpłynęło na to, że dziewczyna poszła do ich liceum.


Ogólnie jeden z lepszych odcinków, nieźle zaczynają ;]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2009, 14:08   

Drugi sezon wpleciony w piewrszy to to nie jest. Po prostu w pierwszym sezonie całkowicie bezsensownie wpleciono wątki potrzebne do zrozumienia drugiej powieści (chodzi mi tu o odcinek o wielkim robalu).

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-05-2009, 15:35   

Haruhi wróciła, w końcu. Choć mam niemiłe przeczucie, że ten odcinek to tylko taki ochłap rzucony fanom - żeby nie piszczeli, tylko poczekali jeszcze trochę, a w międzyczasie nie zapomnieli o tym, że seria istnieje.

Odcinek fajny, nawet bardzo - pomysł z podróżą w czasie zrealizowany całkiem sprawnie, choć przykład zegarmistrzowskiej precyzji konstrukcji scenariusza to to raczej nie jest - nawet nowiutkie Natsu no Arashi miało już ciekawsze patenty, o pewnym dziewczęciu skaczącym przez czas nie wspominając. Haruhi, oczywiście, jak zachwycała, tak wciąż zachwyca, Kyon wciąż zadziwia swoją fascynacją Mikuru - zwłaszcza jego przesadzona reakcja na polecenie Yuki (oh noes, ma spać z Mikuru w jednym pokoju - toż to czysta perwersja) jakoś nie pasuje do tego, wydawałoby się, zupełnie rozsądnego charakteru. Ale odrobina nierozgarniętego moe zawsze musi być, więc panią Asahinę na ekranie trzeba przez jakiś czas znieść. Poza tym - odcinek jak odcinek, mniej więcej na poziomie tego, co było w pierwszej serii. Chcę więcej. Pewnie nie dostanę :(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-05-2009, 20:33   

no wreszcie...

odcinek bardzo fajny, podróż czasie pięknie wpleciona, oczywiście nie zabrakło Mikuru, która była słodka jak zawsze... za mało w tym odcinku było natomiast samej Haruhi aczkolwiek pewnie to się zmieni. Ciekaw jestem jaki tym razem będzie opening, bo ending zły nie jest. No i czekam co będzie dalej, mam nadzieję iż trochę wydarzeń fabularnie już po 13stym odcinku pokażą później. Poziom pierwszej serii utrzymany, jak ja tęskniłem za tą gadką Kyona :P No cóż, chcę więcej - trzeba czekać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group