FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Następny
  Valkyria Chronicles
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-05-2009, 21:14   

Tak po reszcie mówiąc, to dla pań nawet ta seria powinna pasować. Mamy wojnę (no jakąś tam mamy) na której frontach walczą urodziwi żołnierze jeżdzący w niemniej urodziwych czołgach, które ich męskości dodają jeszcze większego przebicia. I jeszcze jakieś kobiety się plączą, ale to chyba tylko do robienia dziwnych min i mycia lakieru w w.w. czołgach.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2009, 22:02   

Odcinki 9-10
O ile dziewiątka była całkiem niezła, a Luljusz Cezar i jego wiedźma mieli okazję się wykazać, tak dziesiątka była raczej typowym wypełniaczem, może i refleksyjnym, ale jednak nie wnoszącym do fabuły absolutnie niczego (chyba, że bracia Mikhaila migną w kolejnych odcinkach). O wiele ciekawiej zapowiada się jedenastka, z balem, w którym uczestniczyć będą obie strony (ciekawe, jak to zamierzają wytłumaczyć). Aha, przez oba odcinki nie było czołgów. Ani pigs on the wing.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-06-2009, 09:12   

To jeszcze leci? Na popularnych "wypożyczalniach" od ósmego w górę nie mogę znaleźć : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-06-2009, 13:16   

Jakaś menelska wypożyczalnia się bawi dla żartu. Ja jadę na oryginałach :D Inna rzecz że zależy od odcinka, niektóre były trudne jak na mój poziom znajomości języka :/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-06-2009, 21:37   

Cytat:
niektóre były trudne jak na mój poziom znajomości języka :/

No czasem poza ~puhi i kanonadą armat musza coś mówić jeszcze, widz także wymaga.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-06-2009, 10:50   

Slova napisał/a:
musza coś mówić jeszcze

黙れ、阿呆。

11 odcinek znów przeskakuje z akcją radośnie jak pasikonik... tym razem, Welkin z swoim "dworem" udaje się na dworski raut, celem odebrania odznaczenia za wojenne wyczyny.

Najwyraźniej imperium zaś uznało, że najskuteczniejszą metodą realizacji TAJNYCH misji infiltracyjnych jest wysyłanie na nie dwójki spośród trzech najważniejszych dowódców... udających random szlacheckie małżeństwo. No ale cóż, gdyby nie to, nie dane nam byłoby obejrzenie Selvarii wraz z Radim Yaegerem w kreacjach wieczorowych, i nie możnaby było wykorzystać tego ostatniego do przerabiania Alicji na kolorystyczną konkurencję dla dobrze wypalonej cegły... Lubię tego gościa, ma właściwe podejście do niektórych spraw. I najwyraźniej nie tylko dał się zidentyfikować, ale i zidentyfikował - tak "ukochanego wroga generała Gregora" jak taką jedną wariatkę od szarżowania, której kule się nie imały. Haha.

Swoją drogą, widok KORKA na podjeździe do miejsca organizacji imprezy dworu państwa prowadzącego wojnę, i brak czegoś takiego jak "ochrona" w istych kilometrach pustych zamkowych korytarzy (czemu zamki składają się głównie z PUSTYCH klatek schodowych i korytarzy?) rozczulił mnie... Wreszcie świat gdzie obowiązują zasady honorowe w prowadzeniu wojny! Od piania kogutów do zachodu słońca ;D

Wśród innych atrakcji, Faldio zazdrosny o Alicję "wkraczającą w jego kompetencje" w zakresie wiązania krawata Welkinowi, ciemnowłose Faldiowe uke w stroju wyjściowym składającym się głównie z białej koszuli i czerwonej muszki, Isara w sukience typu "dobrze wychowana pensjonarka" oraz młodszy klon Selvarii imieniem Cordelia - czyli szesnastoletnia królewna-sierotka (!!!) Gallów, skazana na rolę pacynki w rękach klona Richelieu... znaczy się, paskudnego knuja, regenta, niejakiego Maurycego von Borg. Lol, nawet nazwisko stosowne.

A wspomniałem że Cordelia przemawia głosem Mamiko Noto? Ha. Kto był wczoraj na IRCu wie, już dodałem stosowne uzupełnienia do obsady na ANN.

A z ciekawości - czy części z was już pali się w głowie ostrzegawcze światełko przy zestawieniu
Spoiler: pokaż / ukryj
"tajna misja" i "królewna"? XD To słusznie. OCZYWIŚCIE wrażą generalicję rozpoznają tylko nasi wspaniali. I OCZYWIŚCIE porywacze zmuszeni będą do zabrania, poza wstępnym celem, tej jednej, jedynej kobiety której porwanie jest BARDZO złym pomysłem...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-06-2009, 17:07   

Ja chrzanię... Napoleon przekraczający Alpy... na jednorożcu. Zszedłem na ciężki zakwik widząc ten obraz

Poza tym kardynał Richelieu jak żywy, tylko księżniczka bardziej zombiowata i obojętna na wszystko niż Ludwik XIII, ale może to dlatego, że młodsza. No i nosi ośle uszy... Całkiem sympatyczny odcinek, za to w kolejnym szykuje się przyspieszenie akcji i gonitwa czołgu z ciężarówką. A i Selveria, która tu jako ukochana żona Jaegera wypadła nieźle, będzie miała okazję znowu się popisać.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 19:19   

Grisznak napisał/a:
Ja chrzanię... Napoleon przekraczający Alpy... na jednorożcu. Zszedłem na ciężki zakwik widząc ten obraz

O rly? XD Kurczę, to anime jest naprawdę ciężkostrawne, ale aż obejrzę 11 odcinek. Zaintrygowało mnie to, lol.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-06-2009, 19:21   

Ależ proszę...
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-06-2009, 20:25   

On nie ma spodni~!

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-06-2009, 22:09   

Fakt, Napoleon bez gaci, z szablą w garści, na jednorożcu... kfiiik.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-06-2009, 22:22   

Ciekawe, czy to znaczy, że Napoleon była dziewicą?
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-06-2009, 07:50   

Banda zboczeńców... :) Nie znacie się na modzie i ubiorach. On ma spodnie - cielistego koloru geterki (jak ten gościu z Basary). Na oryginalnym obrazie ma takie same, tylko nieco bardziej żółte i przez to bardziej widoczne.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-06-2009, 08:10   

Na oryginalnym obrazie nie ma za to wąsów i przekracza Alpy w drugą stronę:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-06-2009, 08:35   

Bawimy się w "Znajdź różnice..."? :D No to jeszcze ten kawałek materiału, którym Napoleon powiewa, w oryginale ma taki brzoskwiniowy kolor, a koń jest łaciaty xD O, a w anime Napoleon ma jeszcze jakiegoś kija u boku.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group