FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Bakemonogatari
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-02-2010, 22:26   

Potwierdzona informacja (Amazon.jp/cdjapan) - Bluray 6 z odcinkami 14 i 15 ukaże się 24.03.

Jeśli chodzi o transmisję na stronie serii, to gdzieś czytałem, że 14 ep miał być dostępny bodaj 28.01, ale kiedy wczoraj sprawdziłem, najnowszy był w dalszym ciągu 13.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-02-2010, 19:52   

Ok dwie sprawy;

Pierwsza - Czy grafika w epizodzie 13 to zabieg celowy czy mają zamiar wydać to "normalnie"?

Druga - Jest ep14!!! Z informacji uzyskanych via Sam-Wiesz-Jaką-Stronę wnioskuję, że jest bardzo, ekhem, ciekawy ^_^ Jednak czekam na jakąś lepszą jakość.

Kto ma jakieś info co do ostatnich odcinków (13-14) w przyzwoitej jakości (jakieś mkv od 350 mega w górę) niech pisze na PM. Będę wielce wdzięczny. Mam sporo własnych źródeł, jednak wiem, jak to mało znaczy w tym wielkim, internetowym świecie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-02-2010, 20:02   

Norrc napisał/a:
Ok dwie sprawy;

Druga - Jest ep14!!! Z informacji uzyskanych via Sam-Wiesz-Jaką-Stronę wnioskuję, że jest bardzo, ekhem, ciekawy ^_^ Jednak czekam na jakąś lepszą jakość.

Kto ma jakieś info co do ostatnich odcinków (13-14) w przyzwoitej jakości (jakieś mkv od 350 mega w górę) niech pisze na PM. Będę wielce wdzięczny. Mam sporo własnych źródeł, jednak wiem, jak to mało znaczy w tym wielkim, internetowym świecie.


W wiadomym miejscu są.
Also, NEKO!
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-02-2010, 20:05   

Miałeś na myśli - NADEKO!

Ok 13 mam, 350 mega. Mam nadzieję, że dobry będzie. Ale 14... trzeba szukać, nie poddam się! Faito!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2010, 20:50   

Sigh. Przecież dopiero co 13 wyszła na blurayu (parę dni temu byś odcinka w dobrej jakości nie uświadczył). 14 i 15 będą na ostatniej płycie, która ma premierę za miesiąc, także szukaj na zdrowie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-02-2010, 20:57   

Keii, 14 już jest...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2010, 21:02   

Mówię o jakości HD. Bo tak, owszem - Shaft wrzucił 14 na stronę i można go sobie streamować, ale daleko temu do wyglądania po ludzku. 13 znalazłeś w dobrej jakości tylko dlatego, że dziś wyszedł BluRay z nim, wcześniej oglądać go można było w małym okienku.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-02-2010, 21:10   

Hmm ale coś mi nie pasuje. 11 i 12 oglądałem w bardzo dobrej jakości (ale nie blue ray). Tylko ep. 13 był pikselowaty. No chyba, że 13 był na osobnej płycie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2010, 21:16   

Do 12 leciało w TV (720p), 13 był dostępny tylko online do czasu ukazania się płyty (dziś).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-03-2010, 19:12   

Premierę ostatniej, szóstej płytki Bakemonogatari przesunięto na 9 czerwca (miała się ukazać już 24 marca). Jeśli 15. odcinek nie zostanie wcześniej wyemitowany na webcastcie, to trochę jeszcze przyjdzie nam poczekać na ostatni odcinek Bakemono.
Do tej pory ukazało się 5 płytek Blu-ray zawierających odcinki 01-13.


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia 05-03-2010, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2010, 19:45   

By ich... Jak bardzo można coś takiego przeciągać...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 11:27   

Wychodzę z założenia, iż są na świecie tytuły, które warto obejrzeć, lecz jeszcze trudniej je opisać. Pierwszym przykładem jest właśnie Bakemonogatari. Na pierwszy rzut oka fabuła to nic okazjonalnego - chłopak, który został w dzieciństwie ugryziony przez wampira, w wyniku niespodziewanego wypadku poznaje dziewczynę, której waga zdecydowanie przeczy prawom grawitacji. Co robi w takiej sytuacji? Gdyby było to anime spod szyldu szkolny romans, to z pewnością poprzez takie zawirowania wpadliby sobie w ramiona i już nigdy ich nie opuścili. Na szczęście w grę wchodzą okruchy życia i psychological, a jeśli anime ma w sobie namiastkę okruchów życia i coś do ’pofilozofowania’ to od razu staje się wiarygodniejsze. Bakemonogatari to z pewnością oryginalne anime pod względem wizualnym. Tam wszystko jest nietypowe - począwszy od relacji między bohaterami, na elementach z prawdziwego horroru skończywszy. Anime ociera się o wiele gatunków : horror, komedia, okruchy życia, romans, fantastyka. Nie da się go jednoznacznie zaszufladkować. Kreska niezbyt mi się podoba, twórcy poeksperymentowali sobie trochę i wyszło im połączenie co najwyżej poprawnego estetycznie anime z postaciami rodem z amerykańskich kreskówek. Komuś ta plastyczność może się podobać, nie przeczę. Bakemonogatari nie zostanie mi w pamięci do końca życia, ani takie tam, ale sądzę że ze względu na jego specyfikę i trudne do rozszyfrowania przesłanie, warto o nim rozmawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-03-2010, 11:41   

Reijia_ napisał/a:
Na pierwszy rzut oka fabuła to nic okazjonalnego - chłopak, który został w dzieciństwie ugryziony przez wampira,


Małe sprostowanie. W żadnym dzieciństwie. Przemiana w wampira było zaledwie parę tygodni (a chyba nawet mniej) przed akcją Bakemonogatari.

A skoro już przy tym jestem to powiem, że serię oglądało się nieźle i niektóre dowcipy były dobre, aczkolwiek wybitne dzieło to nie jest. Nie mniej jest to taka seria przy której można miło spędzić czas.

Przy czym, za ciągłe przekładanie daty wydania finału mam ochotę zaszlachtować wydawców.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 11:49   

Hmm chyba masz rację, zbytnio uprościłam fabułę ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2010, 22:53   

Mam takie małe pytanko... Czy ktoś może wie co jest z 15. odcinkiem tej serii? To być może banalne pytanie, ale słyszałem coś o 7. czerwca (?) i w sumie chciałbym się w końcu dowiedzieć jak to jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group