FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kuroshitsuji
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2010, 16:49   

Trailer drugiego sezonu~

Ja... ja się... chyba zakochałam w Aloisie. I w nowej meido. A Sakurai Takahiro sprawdza się naprawdę przecudownie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2010, 19:56   

Crofesima napisał/a:
Ja... ja się... chyba zakochałam w Aloisie. I w nowej meido. A Sakurai Takahiro sprawdza się naprawdę przecudownie.

<ogląda trailer>
Hm. Claude = Sebastian. Kij, że zmienili mu nieco dizajn i imię. Nawet sztućcami rzucał, z tym, że sebastanowe były srebrne, a te złote. Co do Aloisa - scena z różyczkami mnie rozwaliła, a mina Claude'a tym bardziej. Nowa meido jest dla mnie... brzydka? Mam nadzieję, że druga seria nie będzie tak dhamatyczna jak pierwsza, chociaż skoro w trailerze pokazywano niemal zawsze uśmiechnętego paniczyka, to nie może być tak źle. No, i mogliby jeszcze oszczędzić tragicznej przeszłości...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2010, 20:56   

<ponura aura>
Nie podoba mi się. Nie podoba mi się. Nie podoba mi się.

Jak już mówiłam, Alois mnie irytuje. Hisayo, nie masz co marzyć, tragiczna przeszłość na pewno będzie, co było widać na początku trailera. Claude. Hm. Jak na razie nie mam zdania, co jest akurat w tym przypadku dość pozytywną reakcją, ale... Niby zachowuje się jak Sebastian, ale Sebastianem nie jest. A ten jego "demoniczny" głos na końcu - hyh. Zduszony lekko. Bidulek. Ale może to wina seiyuu, którego nie lubię.
Najbardziej dobiła mnie jednak służba. Sam w sobie design meido jest fajny, ale... Już Kuroszek był pseudo-wiktoriański, a z tą poobwijaną meido z czymś teoretycznie ozdobnym na łbie oraz ze służącymi-trojaczkami (kwik, jak oni mają te grzywki zaczesane... Ordnung must sein!) to anime będzie już jakimś typowym goth-loli tworem. No sorry, ale przynajmniej z wyglądu Bard, Finny i Meirin byli normalniejsi i bardziej realistyczni.

Tak, nie jestem do tego anime nastawiona jakoś szczególnie pozytywnie, bo jednak do Kuroszka mam dość osobiste podejście (a do Sebastiana to już w ogóle). Tym niemniej przed rozpoczęciem oglądania drugiego sezonu postaram się przestawić na obiektywność. No bo gorzej od zboczonego psa w ludzkiej postaci, który na dodatek lata nago, być chyba nie może, nie?

PS "Jes, jouła hajnes". <w tym momencie trailera Eaś kwiknęła i zeszła>

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2010, 21:22   

Ja na tym etapie już chyba odpadam. Okropnie znudził mnie ten trailer.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2010, 21:28   

Easnadh napisał/a:
Ale może to wina seiyuu, którego nie lubię.

GASP.
Sakupyon nie jest zduszony...

Eas, powiedz, że będziesz choćbyniewiemco oglądać tego Kuroszka do końca. Wtedy i ja to obiecuję, nawet zacznę pisać w tym temacie - wizja, w której ja narzekam na wszystko, co podoba się Tobie, a Ty krytykujesz wszystko, co odpowiada mi jest całkiem... epicka. I mówię całkowicie szczerze.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-03-2010, 22:09   

Będzie, będzie, składając mi w ofierze litanię przekleństw i żali wylewanych z każdym odcinkiem.

XD

A mnie ni grzeje ni ziębi. Kolejny emo dzieciak. Kolejny utalentowany, zły lokaj (który wygląda jak dziecko Sebastiana i Williama XD). No i niestety jednak OnoD nic mi tu nie zastąpi... Ale licze na coś, czym da się zfazować.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2010, 22:13   

Crof, postaram się. To znaczy już sobie postanowiłam, że wytrwam, ale czy będę mieć czas i okazję - nie wiem. Jeśli będę miała, to na pewno obejrzę całe. Dałam radę TtT, to dam i podróbie Kuroszka.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 10:49   

Co się tyczy nowego sezonu:
Nie wygląda tak źle.Spodziewałam się czegoś gorszego.Przynajmniej Alois częściej się uśmiecha niż Ciel, który ciągle strzelał POKER FACE.Więcej widać życia w tym chłopaczku, a co do Sebastiana Juniora( tzn. Claudea), no cóż....aż tak bardzo od Sebastiana się nie różni,kolejny demoniczny pedo-lokaj (ciekawe czy też kotofil jak Sebcio), tylko jakiś taki bardziej ponury od niego.Ale to tylko moje zdanie.
Służba wogóle mi sie nie podoba ,straszny przypał :/ Będzie mi brakować poprzedniej.
Mam nadzieję, że chociaż Grell i Undertaker zostaną, i nie zastapia ich tanimi podróbkami.
No nic, zobaczymy, nie zrezygnuję dopóki nie zobaczę przynajmniej kilku odcinków. Wytrwam w swoim postanowieniu, będe silna.:)

Cytat:
PS "Jes, jouła hajnes". <w tym momencie trailera Eaś kwiknęła i zeszła>


Właśnie zaliczyłam autentycznego ROFL-a XD A myślałam że nie ma nic głupszego od,,Jes my lodo" .Byłam w błędzie.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 22:57   

Obejrzałam trailer i....
hmm podoba mi się grafika, tła w szczególności, nastrojowy klimat, świetna muzyka, fragment z akordeonem przypomina mi nieco Piazzolę. Jednakże Claude (no cóż niezwykle brytyjskie imię, nieprawdaż? a już w ustach Japończyka...)wygląda nieźle, bynajmniej nie demonicznie. Wydaje mi się, że w samym spojrzeniu Sebastiana było coś niepokojącego i zarazem pociągającego... Natomiast zielonooki Claude jest przystojny jak na bishounena przystało, ale poza tym jakiś taki mdły(??)...Ktoś na jakimś forum nazwał go ''cold beauty type'' nawiasem mówiąc, zastanawiam się, czy jego oczy będą się świecić jak neonowe pisaki. Natomiast jaśnie panicz tym razem w wersji ''light''i rzecz jasna również o makabrycznej przeszłości. Do samego seyiuu nie mam zastrzeżeń, głosy mi pasują. Natomiast projekty postaci trochę mnie rozczarowały, jak dla mnie w porównaniu do duetu Sebastian&Ciel są nieco bezbarwne. Heh i na koniec cudowne ''Aku made shitsuji desu kara'' zostało zastąpione "Watashi wa danna-sama wo akumade musaboritai" a ostatnie słowa (zza grobu i z chrypą) AKHRUMADE MUSABHORITAI'' hmm efektowne^^).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-04-2010, 13:56   

W końcu skończyłam pierwszą serię. Co to było? Pominąwszy całkiem idiotyczną i odpychającą stronę antagonistów, to… obcasy? o_O Chyba powinniśmy się cieszyć, że nie pokazano całego Sebastiana w jego prawdziwej postaci, te obcasy były paskudne. A tak dobrze się zapowiadało. Niemniej jednak Ciel i Sebastian byli świetni, nawet w swoich słabszych momentach. Chyba wrócę do mangi.

Co do nowej serii. To nie powinien być Sebastian. Bardzo bym się rozczarowała, gdyby to jednak okazało się jakieś jego nowe wcielenie – panem Sebastiana jest Ciel i niech tak zostanie. Co do chłopaczka. Um… Śmieje się, płacze, jakaś taka przylepa z niego – innymi słowy zachowuje się zbyt normalnie jak na osobę, której duszę jakiś demon tak bardzo by chciał pożreć, że aż postanowił zawrzeć pakt i służyć. Przecież w wypadku Ciela wystarczyła drobna chwila wahania, żeby Sebastian się fochnął, bo mu się elitarna dusza psuje. Z czym ten blondynek przyszedł do demona? I kfik, (trailer) dlaczego te zwłoki tak dziwnie zwisały z tego drzewa i jak się tam znalazły? I nie spadały? Ta trauma taka trochę efekciarska się wydaje. Jak na razie Ciel podoba mi się o wiele bardziej. No, ale w końcu to tylko trailer - może w anime wypadną lepiej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 12:37   




Nie cierpię robić offtopu, ale mam news: powstanie 2 część musicalu Kuroszka, a będzie się nazywał :

Kuroshitsuji - The Most Beautiful Death in The World .

Daty: od 3 do 23 maja:

Tokyo:3-9 Maj

Aichi :15-16 Maj

Osaka: 21-23 Maj

(jak ktos będzie akurat w te dni w Japonii, można obejrzeć :P ewentualnie przemycić kamerę do teatru i nagrać, potem wrzucić na youtuba żebym też sobie mogła obejrzeć XD)

Więcej szczegółów i trochę artów tutaj:
http://bleachasylum.com/threads/14003-Kuroshitsuji-the-Musical-Part-2

Kto wie, może będzie lepszy od poprzedniego, który nie wyszedł najlepiej.
Jak tylko ktoś wrzuci musical na internet to napewno obejrzę.

e7e23t.jpg
Plik ściągnięto 5 raz(y) 508,98 KB


_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!


Ostatnio zmieniony przez White_Raven dnia 13-04-2010, 14:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2010, 13:11   

Melmothia napisał/a:
Chyba powinniśmy się cieszyć, że nie pokazano całego Sebastiana w jego prawdziwej postaci, te obcasy były paskudne.

Nie dość, że paskudne, to wyjątkowo... em, wymowne, że się tak wyrażę. Pewnie kazał paniczykowi zamknąć oczka, coby się mu wyobrażenie na temat lokaja nie wypaczyło... Bo jak owe obcasiki zobaczyłam, pomyślałam tylko "O Boże! Sebastian też jest obojniakiem?!". No bo serio, skoro aniołki nie mają płci, to demony pewnie też... Omamo. Mam brzydkie skojarzenia ze sceną biczowania przez Angelę.
A musicalowy Ciel, nie wiem czemu, kojarzy mi się z Riną Koike...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
zirca
Gość
PostWysłany: 22-04-2010, 18:13   

hej :)
co do drugiego sezonu to czy ja wiem??? moze i da sie obejrzec.... chociaz te imiona... co to ma byc?? chociaz seiyuu podobaja mi sie jak najbardziej :) i tak w sumie zamierzam obaejrzec:)

mam za to male pytanko odnosnie mangi... w mandze Sebastian nie zabiera duszy Ciela, prawda?? wie ktos gdzie dokladnie to jest?? ktory chapter? sorka za takie pytanko ale ogolnie mange czytam od niedawna, jestem dopiero na 11 chapterze... pliiiis o info :)
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 18:25   

Następnym razem postaraj się zaczynać zdania od wielkiej litery i wstawiać polskie znaki.

O ile się nie mylę manga Kuro nadal wychodzi i Ciel tam żyje. Z duszą.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2010, 19:34   

Tak jak powiedziała Mirror, w mandze Ciel ma się dobrze i żadnej próby zabrania mu duszy nie było. A w najnowszych rozdziałach to bardziej należy się martwić o Sebastiana, niż jego panicza...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group