FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Sora no Woto
Wersja do druku
Brzoza
Gość
PostWysłany: 18-03-2010, 01:46   

11 skończyła sie cliffhangerem. proszę. Cieszcie się ze wcisnięto fabułe. Jezus z=maria, po co.
Przejdź na dół
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-03-2010, 23:41   

Odcinek 12

...i było dokładnie tak, jak pisane serii było po 1 odcinku. Bohaterki odegrały rolę ognistych dziewic (naturalnie, bez ofiar) i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Tak wkurzające, skrajnie oczywiste i banalne zakończenie, jakby twórcy uparli się, że uwalą fabułę, tudzież widza. Jedyne co w tym wszystkim zaskoczyć mogło to Pani Kapitan z niezłym refleksem przy sięganiu do kabury. I to bez wahania, pomyślałby kto, że gdyby to była "normalna" seria, to mogłaby nawet kogoś postrzelić (...).

Eh, nie wiem co będzie cięższe - złączenie cholernie mieszanych wrażeń w spójny tekst, czy wybranie spośród wszystkich scenerii tych kilku jako zrzutki do recenzji (a jest w czym wybierać).

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-03-2010, 18:17   

Odcinki 11-12 zaskoczyły mnie w jednym. To znaczy Aishą. Kurczę, słysząc "Roman Empire" byłam pewna, że jego mieszkańcy będą gadać po włosku. Ewentualnie po łacinie. A tu nie. Bo po niemiecku (fakt, moja głupota, nie pomyślałam o Holy Roman Empire). I to jak na Japończyków był to naprawdę dobry niemiecki, o ile mogę to ocenić. I nie tylko w wykonaniu Aishy, ale także Yuminy i Noel. Czyli można? A jakże, można! Ugh, a jak sobie przypomnę ten "niemiecki" w wykonaniu Asuki w NGE czy Satelli w "Chrno Crusade"... =='

No i, well, Filicia była niezła. Jakby nie mogła być tak zdecydowana i twarda przez całą serię... Ale poza tym... Y... Znaczy, cóż, to anime pogrążyło się w mule, pyle i odchodach węgorzy w momencie, kiedy nadano odcinek o tym, jak to Kanata chce siku, ale nie może. Było tak naiwne i głupie, że nawet pastwić mi się nad nim nie chciało (a miałam taki zamiar, jako że TtT mi się skończyło...), po prostu przestałam dostrzegać w nim jakiekolwiek idiotyczne i przez to śmieszne rzeczy. To anime fabularnie było po prostu Poniżej. Fakt, miało dobre fragmenty, ale tylko fragmenty i było ich niedużo. No i ta końcówka. Była zbyt sielankowa. Ogniste Dziewice poniosły w końcu ofiarę, tak? Więc skoro pluton 1211 (czy jaki to tam był numerek) był tymi Dziewicami, to też powinien ponieść stratę. Czyli powinien stracić Rio na zawsze. A tymczasem wszyscy są szczęśliwi, bo Rio wróciła, bo poprosiła męża, a ten jej na to pozwolił. Yyy, sorry, ale... który mąż by coś takiego zrobił? Nawet biorąc pod uwagę małżeństwa polityczne, to jednak chyba przesada. Czyżby impotent?... O_o'

No i strasznie irytował mnie ten psychol-generał (czy czym on tam był). Takie to... no... BANALNE było. Grupa dobrych dziewczątek i świrnięty dowódca pragnący wojny, pragnący wojny, WOJNY, buahahHAHAHAHA! No litości... =='

Dobrze, że to się wreszcie skończyło.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Brzos
Gość
PostWysłany: 26-03-2010, 02:33   

A ja nie narzekałem przez 10 odcinków. Liczyłem tylko i wyłącznie na brak fabuły. Niestety, dostałem ją w ostatnich dwóch odcinkach. Byłoby lepiej gdyby tych odcinków nie było. Ale i tak, polubilem te bohaterki bądź co bądź. I w sumie z perspektywy czasu odcinek o sikaniu nie przedstawia sie tak beznadziejnie w stosunku do hiohohohohwatkufabularnegowytłumaczymywamwszystko
Powrót do góry
tenichi
Gość
PostWysłany: 14-05-2010, 23:52   

Przeciętne anime i czym dalej tym gorsze.
Początkowo miałem nadzieję na hit podobny do K-On, ale szybko się okazało że nie ma na to szans.

Anime nudne, że ledwo je obejrzałem w całości zwłaszcza, że końcówka była najgorsza.
Jednym słowem zawiodło mnie. Jak widać kreska z K-On nic nie znaczy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group