FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
  Durarara!! [spoilery]
Wersja do druku
Luchianka Płeć:Kobieta
Uguu lolipop girl

Dołączyła: 24 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 17:29   

vries napisał/a:
Powiem tak, było ok, ale nie na miarę Baccano.
Ostatni odcinek rozwiązany nawet fajnie, ale mimo wszystko czuje się niedosyt.


Też tak uważam. W DRRR!Poza Shinrym, który zdobył moją sympatię za parkę z Celty nikt nie zasłużył na moją sympatię. Nie rozumiem fenomenu Izayii i wiecznego furiata rzucającego rzeczami Shizuo.

Mi w DRRR brakowało przekrój takich wyraźnych osobowości jakie było w Baccano! Wyrazistej akcji przeplatającymi z scenkami komediowymi Izaaka i Mirii <Choć i tak chwała twórcom,że w 11 DRRR odcinku pokazali tą przeuroczą parkę>
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frea
Gość
PostWysłany: 30-06-2010, 17:45   

Mnie to już nawet nie interesuje jak to się skończy, utknąłem na 20 odcinku i jakoś nie mam ochoty iść dalej. Większość postaci mnie wkurza od samego początku, a zwłaszcza Izaya i Shizuo, fabuła nie jest jakaś interesująca, zwłaszcza pod koniec (bo pierwsza część był całkiem zacna, ale od wejścia drugiego openingu wszystko spadło na łeb na szyję). Na plus są grafika i muzyka, ale cała reszta? Łeee. Durarara chciałoby być tak dobre jak Baccano. Dobrze chociaż, że dzięki tej serii BCC stało się popularniejsze.
Powrót do góry
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2010, 21:41   

Bardzo dobry tytuł, na pewno najlepszy w ostatnim czasie. Ciekawi mnie czy zrobią jakieś OAV, które uzupełni historie jak to miało miejsce w przypadku Baccano. Chodzi mi głownie o wątek z przebudzeniem głowy Selty.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 16-07-2010, 23:48   

Czy to anime się w końcu jakoś rozkręci? Po 4 odcinkach stwierdzam, że jestem rozczarowana. Tyle szumu koło czegoś, co w moim odczuciu jest bardzo przeciętne. Jak w Baccano wątek nadprzyrodzony był świetnie wplątany, tak tu on kompletnie nie pasuje. Czwarty odcinek wręcz mnie uśpił. Niestety za dużo w tym wszystkim jest dzieci i przez to gorzej odbiera mi się serie. Na dodatek mam wrażenie, że rzecz się dzieje na skrzyżowaniu dwóch ciągle tych samych ulic. Bohaterowie wydają się jakby nie mieli nic ciekawego do przekazania. I głosy różnych narratorów, pełne przemądrych podsumowań czy trafnych opis uczuć - takie ględzenie o niczym nie jest dla mnie. Kreska też zbytnio mi się nie podoba. Brak dynamizmu, fajnej akcji, nudne postacie i muzyka podkreślająca nudność wszystkiego. Coś tak cienko jak na hit sezonu. :/

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-07-2010, 23:57   

Cytat:
Czy to anime się w końcu jakoś rozkręci? Po 4 odcinkach stwierdzam, że jestem rozczarowana.


Owszem, w okolicach 7-9 odcinka. Mnie też wkurzała ta nuda na początku, ale potem zaczyna się robić ciekawiej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-07-2010, 01:06   

Cytat:
Czy to anime się w końcu jakoś rozkręci? Po 4 odcinkach stwierdzam, że jestem rozczarowana. Tyle szumu koło czegoś, co w moim odczuciu jest bardzo przeciętne.


Krwinka, czy Ty naprawdę po tym wszystkim, co o różnych anime widziałaś i słyszałaś jesteś zaskoczona, że coś wokół czego był szum Tobie się nie podoba? Szczerze mówiąc byłbym zawiedziony, gdyby Ci się spodobało, a już na pewno gdyby spodobało się tak od razu :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2010, 08:22   

krew_na_scianie napisał/a:
Czy to anime się w końcu jakoś rozkręci?

To zależy od tego czy te wszystkie dziwne sploty akcji w tym anime Ci podejdą ;p. Ja się do Drrrr przekonałem jakoś od drugiego odcinka.
Powrót do góry
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 17-07-2010, 12:05   

Vodh napisał/a:
Krwinka, czy Ty naprawdę po tym wszystkim, co o różnych anime widziałaś i słyszałaś jesteś zaskoczona, że coś wokół czego był szum Tobie się nie podoba? Szczerze mówiąc byłbym zawiedziony, gdyby Ci się spodobało, a już na pewno gdyby spodobało się tak od razu :D

Od każdej reguły są wyjątki :P Choćby "Baccano", by przykładu nie szukać za daleko. Oczywiście głupotą by było oczekiwać takiego samego następnego tytułu, nie o to przecież chodzi. Tylko mam problem, że spodziewałam się mimo wszystko czegoś innego, i że będzie to tytuł, który wciągnie mnie od pierwszego odcinka. Po piątym odcinku nadal stwierdzam, że jest dość niemrawo. No ale dobrze, zobaczymy czy fabuła wynagrodzi mi wszystko. Jak nie, to "Durarara" dostanie ode mnie pare ciepłych słów!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-07-2010, 12:47   

krew_na_scianie napisał/a:
Choćby "Baccano", by przykładu nie szukać za daleko.


Z tym, że Baccano przeszło w zasadzie bez echa. Owszem, podobało się, były może jakieś anemiczne dyskusje na IRCu, ale temat na forum ma 11 postów. To bardzo stanowczo nie jest rzecz z szufladki "Na pewno nie spodoba się Krwince" - musisz szukać lepiej, jeżeli faktycznie był jakiś wyjątek :D

Czekam niecierpliwie na to, aż zmienisz zdanie, lub alternatywnie na jakieś ciepłe słowa do polemiki :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 18-07-2010, 14:03   

No już jest lepiej, faktycznie zaczyna się już coś dziać. Widzę w końcu zalążek na troszkę bardziej poplątaną fabułę, czego od początku już oczekiwałam. Po prostu zmęczył mnie strasznie wątek Celty na samym początku, no zwyczajnie nie mogłam uwierzyć, że można do anime o gangach dodać wątek podobny do tego z "Jeźdźca bez głowy". Wręcz byłam święcie przekonana, że to pewnie jakieś omamy. Ale ona faktycznie nie ma głowy.. No ale teraz, kiedy Celty nie jest już główną postacią to jest całkiem znośna - choć jej historia o mało nie spowodowała, że odpadłam z oglądania. Bałam się, że mieszkający z nią doktorek będzie dość dziecinną i zbędną postacią, ale co do niego to się kompletnie pomyliłam. Wątek podróżujących w vanie póki co jest mało ciekawy, ale może z czasem ta nijaka czwórka pokaże coś więcej.

Jedna rzecz mi psuje trochę przyjemność z oglądania - dlaczego takiej fajnej postaci jak Izaya Orihara głos musi podkładać pan od Natsume? Troszkę mi to nie pasuje, wolałabym lekko bardziej złowieszczy głos. Widziałabym w tej roli aktora z FMA: Brotherhood np. Kimblee. No ale to już więcej niż wybrzydzanie z mojej strony. :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 18-07-2010, 19:14   

Krwinka, Ty to zawsze musisz się z czymś niezgodzić, ja tam uważam, że Kamiyan jest wręcz stworzony do tej roli, by podkładać głos Izayi... :D Świetny ma śmiech, trolling i tonacje głosu, po prostu słychać w nim drwinę. Albo jak po rusku zawija :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2010, 20:49   

Nanami napisał/a:
Świetny ma śmiech, trolling i tonacje głosu, po prostu słychać w nim drwinę. Albo jak po rusku zawija :D

Dokładnie. Na dodatek ten głos brzmi tak niewinnie. Idealnie pasuje do Izayi.
Powrót do góry
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 18-07-2010, 21:06   

No, a dla mnie wybór zdecydowanie średni, ale jak się nie ma co się lubi.. :) Za to coraz bardziej przekonuje się do openingu i do Shizuo. Też czasami miałabym ochotę dosadnie wyrazić swoje zdanie i zdenerwowanie.. Jak ja go czasami rozumiem!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Frea
Gość
PostWysłany: 18-07-2010, 22:54   

Tak cudownie po rusku zawija, że nic się nie da zrozumieć. Nie wiem co to było, ale rosyjski na pewno nie.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2010, 07:38   

krew_na_scianie napisał/a:
Za to coraz bardziej przekonuje się do openingu i do Shizuo

Według mnie to z jego siłą i niezniszczalnością za bardzo przesadzili. Terminator przy nim to pikuś.

Gość napisał/a:
Nie wiem co to było, ale rosyjski na pewno nie.
Powrót do góry


Bo to rosyjski z japońskim akcentem ;-).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group