FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Inuyasha - anime i manga [SPOILERY]
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-09-2003, 19:34   

Jak ktoś ma, to ja też poproszę

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2003, 19:19   

Eh... Ja mam tylko pięć niespecjalnie przetłumaczonych rozdziałów, jeszcze z cin25.prv.pl (niech spoczywa w pokoju)... Ale spodobała mi się od razu... Dość nieszablonowa fabuła... pani Takahashi to jedna z moich ukochanych rysowniczek ^^. Ale anime... nie widziałam ;( tylko teledysk do muzyki Mozarta ^^'.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-09-2003, 22:38   

Anime leci sobie na MTV. Dokladne dane podam, jak wywesze...
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-05-2004, 16:37   

Niemożliwe, jak ten temat głęboko się schował...

Ciekawostka (przedrók za Nawą Gildią)

19 maja 2004

Według Google, "Inu Yasha" było najczęściej wyszukiwanym zwrotem w Kanadzie w kwietniu, natomiast 3 w całym roku 2003. Seria ta ukazuje się w kanadyjskiej telewizji YTV, obok Dragon Ball'a i Dragon Ball GT.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2004, 17:00   

Zeg-i co z tego?normalne że skoro pojawia się obok tytułów najlepszych dla większości (dla nas bezsensownych często:P) to wiele osób to ogląda przez przypadek,a po paru chwilach chcą sprawdzić na necie co to takiego i czy sens ma oglądanie tego...normalne...

Sm00k-na MTV leci?fajnie^^ może kiedyśi polskie dorośnie do tego żeby jakieś Anime puścić, tak jak np:Viva niemiecka...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mii-chan Płeć:Kobieta

Dołączyła: 29 Maj 2004
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2004, 15:52   Heyi!

Odkąd pierwszy raz obejrzałam "Inuyashe" na RTLII, zwariowałam na punkcie tego anime! Ciągle rysowałam, grzebałam w necie, oglądałam, rysowałam, grzebałam w necie( z małymi przerwami na szkołę;). A jak jeszcze ,,Kawaii" napisało o tym.. Byłam wniebowzieta! Bo na początku za bardzo nie wiedziałam o co w tym anime chodzi. A ostatni nr wywołał u mnie tzw. przez znajomych,, mangczyce"- nieuleczalną chorobę spowodowaną zbyt wieloma wrażenmiami mangą. Otóż.. może w Polsce będzie wydana manga,,Inuyasha"! Z całych sił trzymam kciuki(auć!)!!
A tak na marginesie coś o Slayersach- bardzo lubię, to było moje pierwsze anime( nie licząc Sailoor Moon, of course) i jedna z ulubieńszych mang( nie licząc Kamikaze Kaito Jeanne i Love Hiny;)
Dobra, cześć!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2004, 12:14   

Te pady forum w połączeniu z wyjazdami mnie wykończą... W każdym razie witam nową na forum (mam nadzieję, że to nie była jednorazowa wizyta). Tym bardziej, jeśli podziela gusty sporej grupki spośród nas.

Manga Inuyasha? Ja bym wolała, żeby anime kupili (choć jak pomyślę, co by mogli z tym zrobić w przekładzie, to sama nie wiem). W sumie nie zawiera nic, czego by "nie można pokazać" - golizny praktycznie nie ma, trupy i krew pokazane bardzo oględnie, o religię w ogóle nie zahacza... Ale niestety, zapewne przyjdzie nam na to poczekać.

Swoją drogą, właśnie wyszedł w fansubach 153 odcinek - i robi się znowu ciekawie, a już myślałam, że akcja siadła na dobre - ostatnia porcja "wypełniaczy" była w większości marna. Pytanie jeszcze, gdzie trzecia kinówka.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mii-chan Płeć:Kobieta

Dołączyła: 29 Maj 2004
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2004, 23:21   

Ja tam mangę chyba chętniej- bo, no właśnie, co to będzie z tym tłumaczeniem.. to jak Yu-Gi-Oh! okaleczyli, to usiąść i płakać.. Gdyby jeszcze ,,Inuyashe" okaleczyli.. Wyobraźcie sobie- Sesshomaru móiący głosem Asha.. albo.. Kagura mówiąca głosem Misty.. Tragedia.
I bardzo chętnie zagoszczę tu na dłużej.. Bo w otoczeniu nie mam za bardzo z kim gadać o ,,Inuyashy".. Dobra nie będę już nic gadać.. Cześć! [[color=indigo:][/color:][/code]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-06-2004, 00:02   

Inuyashy przecież polsat nie kupi. On kupuje tylko to, co związane z tanią komerchą(bez obrazy dlka fanów seriali, ale nawet Yu-gi-oh! zalatuje plastikiem), więc Inuyasha za ambitny^^.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2004, 00:13   

Hyper też pewnie nie, jak na tę stację to trochę za długie...
Gdyby Polsat kupił, wolałabym nie oglądać, znając ich talent do tłumaczeń i dubbingów... zwłaszcza, że mangę uważam za jedną z lepszych jakie dane mi było czytać ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mii-chan Płeć:Kobieta

Dołączyła: 29 Maj 2004
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2004, 11:04   

no właśnie.. chociaż może bym kilka obejrzała, tak żeby popłakać:P a ja jestem ciekawa, co z tvn.. jakoś ostatnio się z anime zamrozili chyba.. nic nie leci.. na dodatek Inuyasha znowu startuje na rtlII, a ja nie mam kablówki..[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2004, 18:44   

Mai-ty nei masz kablówki, a u mnie operator jakiś miesiąc przed rozpoczęciem InuYashy na RTLu2 zakończył emisje tego programu-_-
TUTEJ mo,żna sie chyba lekko bardziej wnerwić neiprawdaż?...
chociaż w sumie to mi to nie przeszkadza zabardzo...anime mam na płytkach więc jak obejrzeć jest^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-06-2004, 19:30   

Cóż, nawet, gdyby przetłumaczyli pewnie bym nie pooglądał. Powód? Nie mam telewizora. Choć z drugiej strony siostra może by nagrała, a ponadto można zejść piętro niżej na stancji i obejrzeć u kumpla.

Ponadto - tak jak Ryu - spory kawałek mam u siebie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2004, 08:45   

Cytat:
Viz's Toshi Yoshida has confirmed reports that the Inu Yasha TV series is to end soon. At San Diego Comic Con he stated that he had learned from the Japanese producer that episodes 166 and 167 will be a double episode that will mark the end of the series. They will be aired on September 6th.


No i co wy na to? Kaczka dziennikarska, czy zapowiedź końca? Bo prawdę powiedziawszy, obejrzałam tę serię do 159 odcinka i zamknięcie tego w kilku następnych wydaje mi się możliwe wprawdzie, ale dość niezgrabne fabularnie... Szczególnie, że w 160 wchodzimy spokojnie w następne wypełniacze, a sfilmowano jeszcze nie całą mangę. Manga, owszem, zmierza już wyraźnie do końca, ale jeszcze nie jest zamknięta. Krótko mówiąc, wydaje mi się to naprawdę wysoce nieprawdopodobne - zwłaszcza, że to jest informacja z USA, nie z Japonii. No nic, będę obserwować portal Anime News, może się jakieś dementi pojawi.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-07-2004, 10:10   

Coś podejrzanie wiele plotek o zakończeniu Inuyashy. Nie zdziwiłbym się, gdyby zawierały ziarno prawdy. W końcu ,,ilość przechodzi w jakość" jak uczył Marks, denat zakichany.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group