FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
  Fate/Zero
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2011, 21:36   

Cytat:
Kinówki? Można obejrzeć ciągiem z Unlimited Blade Works i uzyskać zrozumiałą ciągłość. Wysokobudżetową w miarę.

I tak lepiej sięgnąć po grę. :P

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2011, 10:00   

Odcinek 2
Dobra, wszystkie mity o rzekomej gejowatości Aleksandra Macedońskiego rozpadają się w pył. Chociaż w pierwszej chwili gdy zobaczyłem tego servanta, pomyślałem, że to Fryderyk I Barbarossa... Tak czy owak, z Weaverem tworzą całkiem zgrabny duet. Co do skojarzeń, czy tylko mi Kiritsugu wizualnie przypomina Spika Spiegela?
Aha, Cthulu Fhtagn... akurat de Rais pasował tu rzeczywiście jak ulał.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2011, 18:03   

Dopiero teraz, przypadkowo zauważyłem, ale na MAL'u pojawiła się informacja, że anime jest podzielone na 2 sezony (13 + 12 odcinków), z tego drugi jest na wiosnę 2012. Wcześniej nic o przerwie nie słyszałem..., dokonali zmiany?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-10-2011, 21:44   

Nic nie jest podzielone.
Faktycznie, obecnie w szkole nie uczą nawet elementarnej matematyki... policz sobie, ile jeszcze zostało tygodni w 2011 roku, zanim będzie sezon wiosenny 2012?
...no właśnie.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-10-2011, 00:42   

Nie chce mi się czytac co pisaliście, sorry.
W każdym razie - w tej serii jest autentyczny Snejp! D:
I w ogóle... póki co to anime jest........................ świetne. To naprawdę mnie szokuje, bo przecież F/SN było dnem totalnym.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-10-2011, 08:23   

Crofesima napisał/a:
w tej serii jest autentyczny Snejp! D:

I dostał własną niańkę (ryży kołtun, 2m wzrostu, 2m w barach...), która go będzie bić kablem, żeby nie stał się bardziej Snejpi, niż już jest.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2011, 09:41   

wa-totem napisał/a:
Nic nie jest podzielone.
Faktycznie, obecnie w szkole nie uczą nawet elementarnej matematyki... policz sobie, ile jeszcze zostało tygodni w 2011 roku, zanim będzie sezon wiosenny 2012?
...no właśnie.


Jest podzielone :D
Między sezonem jesiennym a wiosennym jest jeszcze sezon zimowy . Druga część Fate/Zero jest zapowiedziana na kwiecień 2012 roku.
[Linczek]

Fate/Zero zaczęłam oglądać z osobą, która nigdy nie miała do czynienia z serią. Po obejrzeniu pierwszego odcinka zaserwowałam mu kinówkę Unlimited Blade Works (serii tv FSN nawet nie będę pokazywać.. ale zainstalowałam grę do kompletu :D). Wynik jest taki, że oboje wyczekujemy kolejnych odcinków Fate/Zero. W drugim odcinku scena przywołania Castera była totalnie epic :DD. I brak Shirou to zdecydowanie duży atut tej serii ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-10-2011, 10:36   

Worry not, Shiro sie pojawi nawet jesli go nie ma. A ludzie umieraja jak ich zabic.
Zaserwuj tv reproduction F/SN. To w zasadzie kinowka do serii.
Also, Caster, z masterem do kupy sa faworytami moimi po ciemnej stronie mocy. Emo Kirei moze sie schowac.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2011, 11:31   

Pytanko od laika,
Czy uważacie że lepiej obejrzeć F/SN, przed F/Z? Bo po pierwszym odcinku F/Z (Który wywarł bardzo dobre wrażenie), zastanawia mnie czy lepiej oglądać wedle chronologii wydarzeń, czy chronologii wydawania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-10-2011, 11:33   

NecroMac napisał/a:
Czy uważacie że lepiej obejrzeć F/SN, przed F/Z? Bo po pierwszym odcinku F/Z (Który wywarł bardzo dobre wrażenie), zastanawia mnie czy lepiej oglądać wedle chronologii wydarzeń, czy chronologii wydawania?

Jak wolisz, nie ma to większego znaczenia. I w Fate/Zero są "spoilery" do Fate/Stay Night i w Fate/Stay Night są "spoilery" do Fate/Zero. Also, gra > anime.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2011, 13:16   

wa-totem napisał/a:
Nic nie jest podzielone.
Faktycznie, obecnie w szkole nie uczą nawet elementarnej matematyki... policz sobie, ile jeszcze zostało tygodni w 2011 roku, zanim będzie sezon wiosenny 2012?
...no właśnie.

Nie chce mi się dokładnie liczyć, ale zapewniam, że potrafię (granicę liczby 25 pokonałem około 5 roku życia, w szkole nie musieli mnie tego uczyć, nie wiem jak innych)... zostało około 25, a nie 13. Sezon drugi z 12 odcinkami ma być od kwietnia. Wniosek: jest przerwa i to nie ja mam problemy z liczeniem.

Wracając do Fate/Zero, wyobrażenia Japończyków o tzw. herosach do tej pory były co najmniej dziwne, ale Aleksander III Macedoński w takiej formie to już dla mnie przesada.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-10-2011, 15:04   

peregrinus napisał/a:

Wracając do Fate/Zero, wyobrażenia Japończyków o tzw. herosach do tej pory były co najmniej dziwne, ale Aleksander III Macedoński w takiej formie to już dla mnie przesada.


Akurat Rider jest spoko. Wróży duży poziom epickości. Gdyby w Fate pojawili się herosi z krwi i kości to nie wiem czy było by to ciekawa rzecz do oglądania...

Tak czy siak, obsada jest obiecująca, Przedwieczni mackowaci, a Saber ma się ubrać w garnitur.
Jest po co oglądać. : )

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2011, 21:01   

Odcinek 3
IrisxSaber!!!! I support! Naprawdę śliczny pairing się z tego zrobił, na dodatek uzasadniony fabularnie (bo Spike ma inną na boku). Takie yuri to ja rozumiem. I już wiadomo, czemu Saber wcisnęli w garnitur...
Generalnie, zważywszy na to, że odcinek dotyczył tych fajniejszych postaci, sam w sobie był przegadany, za to następny zapowiada się na niezłą sieczkę z udziałem kilku servantów do kupy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sławek
Gość
PostWysłany: 15-10-2011, 23:13   

Regis napisał/a:
1.
Spoiler: pokaż / ukryj
Czy Sakura jest "rodzoną" siostrą Rin? Bo jakieś takie niepodobne do siebie.

Morg napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak. Odeszli jednak najwyraźniej od zmiany koloru włosów. A raczej – IIRC w ogóle nie pokazali Sakury przed rozpoczęciem operacji z robalami, a to te robale odpowiadają za te fioletowe włosy i dziwne oczy.



Spoiler: pokaż / ukryj
Polecam obejrzeć odcinek 18 Fate/Stay Night. W tym odcinku jest pokazana Sakura przed nazwijmy to "transformacją".
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2011, 21:25   

Odcinek 4
No to się bili i gadali, diabli wiedzą, czego było więcej. Tak naprawdę, to pojedynek Lancera i Saber był średnio efektowny, spodziewałem się czegoś szybszego i bardziej dynamicznego niż starcie w stylu Dragon Balla, gdzie każdy mega-cios musi być skomentowany odpowiednią rozmową. Pozostaje nadzieja, że wejście Ridera ożywi trochę dość sztywną atmosferę tej walki.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group