FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2008, 21:56   

Och Schneizel, ty draniu...
Spoiler: pokaż / ukryj
Doskonale wiedział, że jedynym z pilotów, który użyłby Frei jest Suzaku, któremu śmierć zaglądnęłaby w oczy. Po cholerę Suzaku mówił mu o swoim nieszczęsnym geassie? Teraz będzie będzie miał traumę do końca życia (nawet jeżeli w końcu okaże się, ze Nunnaly żyje, to i tak zabił paredziesiąt tysięcy niewinnych ludzi) i może to go wreszcie skłoni do opuszczenia Knight of Rounds. O ile nie ostarżą go wcześniej o masową zaglądę, jako takiego kozła ofiarnego. Po raz pierwszy w tej serii jest mi go autentycznie żal. Nie wspominam o Luluszu, który teraz do reszty sfiksuje, czy o wszystkich zabitych. Ciekawa jestem, czy Nunnaly rzeczywiście zginęła - była z nią Sayoko, to raz, a dwa, że nie wierzę, zeby ją sprzątneli bez wiedzy o tym, kim naprawdę jest jej braciszek. Chociaż może woleli, żeby umierała w błogiej nieświadomości swojego znaczenia w konflikcie - jak Euphemia, która do końca nie wiedziała, co właściwie zrobiła.


Oj, ja chcę, żeby to już się skończyło. I mam jakieś dziwne uczucie, że skończy się to iście po CLAMPowsku. Znaczy, w stylu filmowego "X-a"

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Tuner
Gość
PostWysłany: 10-08-2008, 21:59   

Czyli? Zły umiera w ost odcinku oddając zycie za kogoś robiąc z siebie bohatera i ujawniając swoją tajemnice? Jakoś mi sie to nie widzi :P A propo
Spoiler: pokaż / ukryj
z sempla 19-tki widać jak lulek leje rolke :P nice No i nowy guren Rullz
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2008, 22:10   

Tuner napisał/a:
Czyli? Zły umiera w ost odcinku oddając zycie za kogoś robiąc z siebie bohatera i ujawniając swoją tajemnice? Jakoś mi sie to nie widzi :P A propo

Nie całkiem... "X - the movie" kończy się tak:
Spoiler: pokaż / ukryj
Wszyscy umierają, z wyjątkiem głównego bohatera, który zostaje sam, dosłownie sam na Ziemi.
Skoro endingi R2 tak wyraźnie nawiązują do "X-a", a Lulu i Suzaku to trochę zmodyfikowana wersja Kamuiego i Fuumy (w dowolnej kolejności), nie zdziwiłabym się, gdyby coś takiego nastąpiło. By może twórcy skończą to jeszcze inaczej - jak, jakby zakończyła się manga "X", której ostatnie tomy nigdy nie zostały wydane.

EDIT: Jeżeli (włączyły mi się szalone spekulacje, nie mające żadnego związku z fabułą) Suzaku by postawić w roli Kamuiego, a na to wskazuje jego charakter (mówcie sobie co chcecie, ale Lulusz się do tego raczej nie nadaje, on chce chronić tylko jedną osobę), to zakończenie "X-owe" nabrałoby dla niego strasznego wymiaru:
Spoiler: pokaż / ukryj
Po zabiciu "Fuumy" Leloucha, przy założeniu, że reszta ludzkości też już została zgładzona, zostaje kompletnie sam. O ile jednak pozostawiono nam w "X-ie" spekulacje co do tego, jak szybko po tym wszystkim Kamui popełniłby samobójstwo, w CG wszystko zależałoby od tego, czy geass działałby nadal po śmierci osoby, która go użyła. Jeżeli tak, to biedny Suzaku... nie chciałabym być na jego miejscu.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass


Ostatnio zmieniony przez Yumegari dnia 10-08-2008, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Tuner
Gość
PostWysłany: 10-08-2008, 22:14   

No to by była masakra :/ Ja sam sobie krolem i koniem :/ ciekawi mnie tylko kto zdradzi wszyscy czy wybrana grupa :/?
Powrót do góry
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 00:10   

Powiem tylko jedno: WOW! Świetny odcinek, mnóstwo walki, tempo akcji niczym na kolejce górskiej. Tradycyjnie jednak mimo, że dużo się dzieje to mało się wyjaśnia :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Czemu Anya nie mogła wykończyć Lulusia?
Czy Nunally naprawdę zginęła??>>Rolka już i tak ostrzył sobie na nią swój nożyk
Co planuje Karolek??
Czy tdojdzie do rozłamu Czarnych Rycerzy?
Czy Cornellia wkońcu wkroczy na serio do akcji??
Jak Suzaku poradzi sobie z tym, że zabił tyyyyyyle ludzi na raz?


Co do CLAMP`a - czy się myle ale czy nasze drogie panie nie są odpowiedzialne tylko za design postaci a nie za samą historię?

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-08-2008, 10:08   

CG 18:

Spoiler: pokaż / ukryj

- Nowy Guren to cud, miód i maliny ! Chcę takiego na gwiazdkę !
- Dojdzie chyba do rozłamu w BK, Zero powinien zageassować tamtych żołnierzy tak, żeby nie mogli powiedzieć co sie wtedy stało.
- Mamy pewien hint co do Schneizela - najwidoczniej uważa on, że Imperator zbyt mało sie koncentruje na teraźniejszości. Ale co miał przez to na myśli ?
- Aya ciekawi mnie coraz bardziej i bardziej.
- Gino x Karen zaczęło mi się podobać :)
- Dużo trupów, ale od tego są bomby, nie ?
- Końcówka sprawiła, że szukałem swojej szczęki na podłodze i trząsłem się z wrażenia.
- Ta scena w której Lelouchh wpatruje się w krater i chce porozmawiać z Nunnally - bezcenne.
- Suzaku i Lulu dalej będą się nakręcali. Lulu znienawidzi Suzaku do reszty, a Schneizel wmówi Kuurugiemu, że to wina Zero i jego Geassa.


Chcę więcej ! A w piątek wyjeżdżam i wracam dopiero za dwa tygodnie :(
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 10:27   

Co do Schneizela


Spoiler: pokaż / ukryj
Jeżeli naprawdę świadomie dał Suzaczkowi FREYE gdyż wiedział jak to się skończy, to gość jest 1000 razy gorszy niż sam Imperator. Nawet Charles nie skrzywdziłby Nunally gdyby nie byłoby to konieczne.
Poza tym, Chuck chce zniszczyć bogów i wszystkie kłamstwa świata, a co chce osiągnąć Schneizel?


Teraz już wiadomo dlaczego mieliśmy 2 odcinkowe zwolnienie tempa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 10:47   

@.@ odcinek, który przejdzie do top 3 z wszystkich epów cg. To co zrobił suzaku... Euphie mogła się sprzeciwić, chociaż na chwile, a on nie, a zapewne ta chwila wystarczyłaby aby kallen go dobiła. Nanally nie zgonęła, to niemożliwe !


W tym momencie Zero będzie chciał odejść z zakonu, bo po co mu on skoro jego jedyny cel, czyli protkekcja siostry jest nieaktualny. No chyba, że emoangst tak mu wjechał na psyche, że będzie się kierował zemstą. Na jego miejscu, już chyba wyzbyłbym się skrupułów. No i aż 5 ważnych zgonów ! Dawno tylu nie było xd

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-08-2008, 11:08   

Dobra, sporo mnie ominęło, więc czas to nadrobić. Z tych trzech odcinków (16-19) najlepszą była chyba scena, w której Kallen dała Suzaku po pysku - bezcenne.

Śmierć Nunnally...hmm...ciekawe, czy na poważnie? Po raz kolejny twórcom udało się nas zaskoczyć (nie da się ukryć, za to kochamy tę serię).

Co dalej? Mega angst u Zero, niemniejszy u Suzaku. Gino i Kallen...w sumie, czemu nie?
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 11:17   

link

Specjalny (nie ten co na koniec epa) 30 sekundowy preview 19 epa


Spoiler: pokaż / ukryj
- Cornelia wraca do Schneizela
- Tamaki znowu jeczy
- Ougi robi scary face
- Czyżby DaiOrange (Dai - jap wielki) schwytał Vincenta Rolki?
- Suzaczek kompletnie ześwirował
- znak na ręku. Lelouch czy Charles?


Edit

A, na stronie bandai o CG był ranking najbardziej ulubionej postaci z CG

3 miejsce - Lelouch
2 miejsce - Rivalz
1 miejsce - Clovis

Już wyjaśniam. Odpowiedzialni są za to goście z 4Chana.
link
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 12:31   

Niesamowity, bezbłędny odcinek. W moim osobistym rankingu zajął drugie miejsce.

Wszechmocna Kallen rządzi. Jeszcze nigdy jej tak nie ubóstwiałam. Za to Suzaku...... widząc jego rozpacz z previewa jest mi go prawie żal. Prawie. Praktycznie rzecz biorąc jest to wina samego Lulu, w tym właśnie tkwi tragizm tej sytuacji..... Chociaż nie! to wina Niny! Zdecydowanie Niny. Niech ją już ktoś wymaże ze scenariusza. Boleśnie.

Sama końcówka, kiedy Lulu chce rozmawiać z Nanaly powinna przejść do historii. Nie było jakiegoś krzyku, płaczu. Nic z tych rzeczy, a jednak świetnie pokazało uczucia.

Jeśli chodzi o to czy Zero odejdzie z zakonu to myślę, że wręcz przeciwnie. Właczy mu się giga angst na....... generalnie wszystkich.

Aha! Schneizel jest zuy. Bardzo. Jeszcze skończy się tak, że to on będzie jedynym zwycięzcą. Gdzie dwóch się bije........
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 14:04   

Odcinek 18

Spoiler: pokaż / ukryj
Mam przeczucie, że Nunnaly żyje :) Kto wie, może Sayoko jakoś udało się ją uratować w ostatniej chwili. Zwyczajnie nie sądzę, aby miała skończyć w ten sposób.
A Kallen oczywiście znowu overpowered :p Troszkę mi się zdaję, że przesadzają z tą jej wszechmocą.
Z previewa widać, że Lulu w końcu wyładowuje się jakoś na Rolo i dobrze :p

I do tego wspaniałe zakończenie krótkiego występu psychopaty wampira :p

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
soul31 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 14:41   

Ta freya to jakiś badziew. Broń strategiczna do niszczenia zabudowań oraz militarii naziemnej. I ona chciała tym ubić zero? Z taaaaaakim czasem aktywacji?

Nowy guren jest genialny . Założe się że za 1k4 odcinków zobaczymy równie potężnego lancelota.
Zwykłe knightmary widać są tylko ozdobą teraz...

Jak ten 30 sekundowy ending na youtube to nie ściema i naprawde suzaku będzie się śmiał demonicznie to się zdziwię.

Btw kto tam w tym anime jest normalny psychicznie? Bo mi się zdaje że już nikt.

Anya się odgeasowała czy co?

Ogólnie odcinek bardzo dobry. Coś czuję że taki skok teczniczny mówi że seria się kończy.

Taki mały offtopic. Czy może mi ktoś powiedzieć co to znaczy angst?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 15:02   

Ten czas aktywacji był wydłużony, bo pokazywali po kolei reakcje który działy się mniej więcej w tej samej chwili. A gdyby Suzak wystrzelił pocisk w Zero a nie w przeciwną stronę gdzie był Gurren, to Lelouch byłby kaput.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Marduk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2008, 15:03   

soul31 napisał/a:

Taki mały offtopic. Czy może mi ktoś powiedzieć co to znaczy angst?


Lęk, niepokój, czyli poprostu zeschizował Lulu. Przeżył traumę i teraz ma zrytą psychikę. (również określenie anime, w którym wszystkie postacie mają problemy emocjonalne i traumatyczne historie z przeszłości, oprócz pingwina)

Co do ostatniego odcinka to praktycznie sama akcja. Pewnie animacja wyszła tu 3x drożej niż w normalnym :) Ale nie zostało to zmarnowane. Walka z wampirycznym mechem genialna, a nowy Gurren wygląda bardziej jak jakaś pół-magiczna maszyna, niż mechy z początku serii. Jak mówił suzaku - to zupełnie inny poziom technologii
soul31 napisał/a:

Ogólnie odcinek bardzo dobry. Coś czuję że taki skok teczniczny mówi że seria się kończy.

tak samo pomyślałem :( Od początku mamy ciągły rozwój mechów, a czegoś potężniejszego od tego to ja sobie nie wyobrażam, bo już ten łamie z tuzin praw fizyki i zdrowego rozsądku. Najwyżej jakaś OAV-ka. :/

Spoiler: pokaż / ukryj

Ps. Ale rolek nie zginął :( No dlaczego... ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 80 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group