FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
GreenGreen Płeć:Mężczyzna
idiota

Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Holandia
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 20:06   

Oops! Pomylka, wybaczcie, pomylilem bohaterow :]
no ale i tak Kallen i Gino nie pasuja do siebie, bo Gino jest w koncu po stronie Imprerium, prawda? Po za tym, czy on przypadkiem nie zginal?

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9023080
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-12-2009, 20:10   

Proponuję obejrzeć drugą serię jeszcze raz. Gino nie zginął, a zdjęcia na końcu dość dobitnie sugerują że wszyscy żyją w zgodzie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-12-2009, 20:11   

Nie, nie zginął. Poza tym przypominam, że w ostatnich odcinkach walczyli po tej samej stronie (i udało mu się wtedy nawet ją uratować). I przez pół serii wyrażał zainteresowanie Kallen, więc nie jest to pairing wzięty z powietrza.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-12-2009, 20:19   

GreenGreen napisał/a:
Suzaku jako glowny bohater?
To by bylo bezsensu, co niby mialby do roboty?


Eee, niech pomyślę. Naprawianie świata? Walkę ze złem i tyranią? I inne głupoty, którymi powinien zajmować się Zero.

No właśnie - na arcie i w podpisie mamy Zero, a nie Lulusia. Pamiętamy, kto przejął tę rolę w ostatnim odcinku R2? Tfu-tfu-tfu, obym się mylił...

Ysengrinn napisał/a:
Jeżeli nie zmienią podejścia do Lulusia, który w dwójce był już przedstawiany jako tak bardzo ochjakjedwabisty, że chciało się rzygać, to kolejna część nie będzie nadawać się do oglądania.

Nie zmienią. CG bez podkreślania na każdym kroku jak zajefajny i genialny jest główny bohater to jak Macross bez piosenek.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-12-2009, 20:36   

Cytat:
Ja obstawiam, że to bedą wydarzenia kilkanaście lat w przyszłość, a głównym bohaterem/ką będzie dziecko którejś z par CG (najprawdopodobniej będzie to potomek Kallen i Gino).


Hell yeah, to bym właśnie chciał obejrzeć. Nie wskrzeszać Lelouch tylko iść z nowym bohaterem. Lulu zrobił swoje (teraz czas by zaczął się pojawiać tajemniczy L.L.).

A moze to będzie OAVka z głównymi bohaterami po zmianie płci? To by też nie było złe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-12-2009, 20:52   

616 napisał/a:
A moze to będzie OAVka z głównymi bohaterami po zmianie płci? To by też nie było złe.


To było w którymś Picture Drama. Znaczy to był tylko cosplay, ale "Leluko" i tak była bezcenna.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-12-2009, 20:54   

616 napisał/a:
A moze to będzie OAVka z głównymi bohaterami po zmianie płci? To by też nie było złe.

>.>

A tak swoją drogą, czy w anime pojawiło się kiedyś jak miała na imię C.C.? Bo jest to dość intrygujące, a ja albo przegapiłem, albo tego po prostu nie było.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-12-2009, 20:55   

GreenGreen napisał/a:
Lelouch tez wygladal na zadowolonego Kallen kiedy ta spadla ze skrzynki i przewrocila sie na niego

A TY byś nie był?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GreenGreen Płeć:Mężczyzna
idiota

Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Holandia
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 21:04   

Loko napisał/a:
616 napisał/a:
A moze to będzie OAVka z głównymi bohaterami po zmianie płci? To by też nie było złe.

>.>

A tak swoją drogą, czy w anime pojawiło się kiedyś jak miała na imię C.C.? Bo jest to dość intrygujące, a ja albo przegapiłem, albo tego po prostu nie było.


Niby bylo, niby nie. Lelouch zna prawdziwe imie C.C, lecz my, widzowie nie znamy :] Byl taki urywek kiedy zatrzymali sie w jaskini.


Slova napisał/a:
GreenGreen napisał/a:
Lelouch tez wygladal na zadowolonego Kallen kiedy ta spadla ze skrzynki i przewrocila sie na niego

A TY byś nie był?


Bylbym :]
Ale wiesz ze Lelouch jest dziwny, gdyby to byla Shirley to watpie zeby zachowal sie tak samo
ale chodzilo mi tez o to co powiedzial ... i kiedy niestety przerwala im C.C ze swoim problemem braku Tabasco do pizzy ;|
Lelouch mowil jakos tak ... dziwnie
"Kallen, a gdy to sie wszystko skonczy ... Moze jak wrocimy to..."
Czy jakos tak!!! Nie pamietam, ale wiem ze odrazu mi sie skojarzylo jakby mial na nia oko ;]


Ostatnio zmieniony przez GreenGreen dnia 06-12-2009, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9023080
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 21:09   

To się nazywa prezent mikołajkowy. Rok 2010 zapowiada się świetnie, film Haruhi, jakiś Geass, Gundam Unicorn i w końcu powinna wyjść Rebuild Evy 2.0 na DVD (tak na marginesie, ludzie co obejrzeli powiedzieli że zmienili 80% rzeczy).

Czego chcę:
- Spin offa,
- Prequela
- Kontynuacja po wielu latach
- Jeremiaha
- Tajemniczego R.R.
Czego nie chcę
- Alternatywnego świata (wyjątek: NoN)
- Powtórzenia błędów Gundam Seed Destiny...

Tren napisał/a:
Cytat:
Inna niemiła wizja - Suzaku w roli głównej...
Błagam, wszystko tylko nie to. Gotowa jestem podpisywać się pod petycjami do producentów, byle tylko on nie był głównym bohaterem.


Jeżeli dostaniemy takiego Suzaka, nie mam nic przeciwko.

Cytat:
A tak swoją drogą, czy w anime pojawiło się kiedyś jak miała na imię C.C.? Bo jest to dość intrygujące, a ja albo przegapiłem, albo tego po prostu nie było.


O ile mi wiadomo, tylko NoN wyskoczył z jej imieniem. Wiec mamy już jeden niedokończony wątek zostawiony CG.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-12-2009, 21:14   

GreenGreen napisał/a:
Nie pamietam, ale wiem ze odrazu mi sie skojarzylo jakby mial na nia oko ;]


Yaoistkom też się kojarzy, zresztą przy pairingach wielu osobom "się kojarzy", więc takie stwierdzenia są bezsensowne. Całego świata nie przekonasz o słuszności swojego OTP (a na pewno nie mnie *cough*C.CxLulu*cough*), dlatego możesz przestać. Każdy ma dość rozumu by samemu zdecydować.

A właśnie, swoją drogą ciekawe co po latach robią ci wszyscy piloci mechów, jeśli "pokończyły się wojny i nastał okres spokojny"... sport? nauka jazdy?

I Suzakowi mówię nadal zdecydowanie nie. Katana nie robi żadnej różnicy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-12-2009, 21:19   

Gamer2002 napisał/a:
Jeżeli dostaniemy takiego Suzaka, nie mam nic przeciwko.

A co wy na takiego Suzaku?

Cytat:
Ale wiesz ze Lelouch jest dziwny, gdyby to byla Shani to watpie zeby zachowal sie tak samo
ale chodzilo mi tez o to co powiedzial ... i kiedy niestety przerwala im C.C ze swoim problemem braku Tabasco do pizzy ;|
Lelouch mowil jakos tak ... dziwnie
"Kallen, a gdy to sie wszystko skonczy ... Moze jak wrocimy to..."
Czy jakos tak!!! Nie pamietam, ale wiem ze odrazu mi sie skojarzylo jakby mial na nia oko ;]

Shani kojarzy mi się tylko z Wiedźminem, więc nie wiem za bardzo jak to rozumieć.
Jeśli chodzi o pairing z Kallen: nie można zapomnieć o słowach które powiedział do C.C. ("Jeśli ty jesteś czarownicą to ja muszę stać się czarownikiem."), ani o tym jak płakał na ciałem Shirley. Wcale nie jest takie pewne czy byliby razem, zwłaszcza biorąc pod uwagę Gino.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GreenGreen Płeć:Mężczyzna
idiota

Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Holandia
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 21:36   

Loko napisał/a:
Shani kojarzy mi się tylko z Wiedźminem, więc nie wiem za bardzo jak to rozumieć.

Oczywiscie sie pomylilem, chodzilo mi o Shirley ... naturalnie

Cytat:
Yaoistkom też się kojarzy, zresztą przy pairingach wielu osobom "się kojarzy", więc takie stwierdzenia są bezsensowne. Całego świata nie przekonasz o słuszności swojego OTP (a na pewno nie mnie *cough*C.CxLulu*cough*), dlatego możesz przestać. Każdy ma dość rozumu by samemu zdecydować.


Chodzilo mi o to - http://liliy.net/blog/wp-content/uploads/2008/06/lelouch-kallen2.png
A czy ja komus cos narzucam? Nie, poprostu wszyscy uwzieli sie na milosc Leloucha i C.C, a ja chce dac dowod na to, ze Lelouch wolal Kallen od C.C, taki jest moj poglad i chcialem tylko to udowodnic ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9023080
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 21:37   

Osobiście bardzo się na wiadomość o kontynuacji ucieszyłem. Akurat CG jest taką serią, która jakkolwiek by nie wypadła, to i tak czułbym potrzebę jej obejrzenia, a przynajmniej zapoznania się z nią. Już drugi sezon był uosobieniem kiczu i tanich emocji, ale frajda z jego oglądania była tak duża, że przyznaję się do bagatelizowania większości wad na rzecz doskonale spełnionego zadania, jakie przed produkcją postawiono.

Co do rodzaju - raczej najchętniej zobaczyłbym kontynuację, ponieważ wersja z prequelem po prostu mnie nie kręci. Świat alternatywny to nie byłby już dla mnie CG, niestety jestem w tych kwestiach dosyć sceptyczny. Wersja wiejska brzmi ciekawie, oczywiście z jakimś nagłym zwrotem akcji, co by nudno nie było. Streszczeniu podziękuję, bo to nic ciekawego.

Jeżeli pojawią się argumenty typu "kontynuacja jest niepotrzebna, bo tylko zepsuje opinię o tytule jako takim", to moje zdanie jest następujące: niech psują, wiadomo, że to jeden wielki biznes. Zawsze można zaniechać seansu, nikt przecież do niego nie zmusza, natomiast niezadowoleni ciekawscy zawsze będą mieli powód do narzekania i możliwość porównań - do woli. W skrócie - jak zepsują - trudno. Ja i tak jestem za.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-12-2009, 22:44   

Gamer2002 napisał/a:
To się nazywa prezent mikołajkowy. Rok 2010 zapowiada się świetnie, film Haruhi, jakiś Geass, Gundam Unicorn i w końcu powinna wyjść Rebuild Evy 2.0 na DVD (tak na marginesie, ludzie co obejrzeli powiedzieli że zmienili 80% rzeczy).


I jeszcze efekty kolaboracji Madhosue z Marvelem (naprawdę jestem ciekaw jak to wyjdzie) i może coś nowego w kwestii OAVek Hellsinga.

Czego chcę:
Cytat:

- Spin offa,
- Prequela
- Kontynuacja po wielu latach
- Jeremiaha
- Tajemniczego R.R.


- Spin off + Jeremiah = Code: Orange
- Tajemniczy R.R. - jestem za.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 138 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group