FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Oni-sama
Gość
PostWysłany: 04-03-2010, 16:33   

Eh.... 1 noc na R1 druga na R2.... ja juz chce R3 Sequel ... znowu kazdy odcinek po 4 razy ogladac...

Po prostu All Hail luluchu!
Przejdź na dół
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 21:04   

Cóż, są gusta i guściki ; ) Tyle, że ocenienie tytułu po obejrzeniu połowy odcinków(jak dla mnie to nie ma tam zbyt wielkiej przepaści między 1. a 2. serią) jest nie kompletne. Tyle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 21:09   

Thirteen napisał/a:
kto jest tym dobrym (wg mnie Suzaku...



Spoiler: pokaż / ukryj
A żebyś się zdziwiła.


Ja myślę, że Lulu na koniec drugiej serii w jakiś sposób się usprawiedliwił. Znaczy się... Zadośćuczynienie, albo coś w tym rodzaju. Nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-03-2010, 21:24   

0rdi napisał/a:
Cóż, są gusta i guściki ; ) Tyle, że ocenienie tytułu po obejrzeniu połowy odcinków(jak dla mnie to nie ma tam zbyt wielkiej przepaści między 1. a 2. serią) jest nie kompletne. Tyle.

Płych. Kłopot w tym że pierwsza seria jest znacznie lepsza, obejrzenie R2 jedynie utwierdziłoby Ją w przekonaniu. Zresztą spotkałem dotąd tak wielu ludzi którym Code Geass się nie podobał, że uznałem że nie warto wmawiać ludziom że mają się zachwycać czymś co im się nie podoba.

Thirteen napisał/a:
Przepraszam, maruda ze mnie. Ciężko mnie zadowolić. Stąd te lubiane anime mają u mnie słabe oceny... cóż, zdania nie zmienię ze względu na innych.

I to Ci się chwali. Osobiście lubię ludzi którzy mają coś takiego jak własne zdanie.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 22:11   

0rdi, ale Thirteen pisze, że nie podobały jej się mechy, skoro nie mogła ich znieść w pierwszej serii, to tym bardziej nie wiem jak miałaby polubić drugą serie, gdzie mają większe znaczenie i bardziej rzucają się w oczy, zresztą druga seria jest słabsza.

Mirror napisał/a:

Ja myślę, że Lulu na koniec drugiej serii w jakiś sposób się usprawiedliwił. Znaczy się... Zadośćuczynienie, albo coś w tym rodzaju. Nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa.


Spoiler: pokaż / ukryj
Przez zostanie ludobójcą?!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2010, 09:50   

Uh, ale offtop... Co mogę dodać? Jak mówiłam, może mi się jeszcze odwidzieć, po drugiej serii gdybym oglądała, to nie spodziewałabym się wiele i mogłaby mnie miło zaskoczyć (u mnie z reguły tak jest- jak mi się wydaje, że będzie słabe to się nie nastawiam a potem zaczynam ubóstwiać dane anime/mangę, więc kto wie... )

CainSerafin napisał/a:
Zresztą spotkałem dotąd tak wielu ludzi którym Code Geass się nie podobał, że uznałem że nie warto wmawiać ludziom że mają się zachwycać czymś co im się nie podoba.

Wow, ja na odwrót- nie znam nikogo nie lubiącego Code Geass, i wszyscy mi wmawiali, jakie to cudowne, a tego nie cierpię, jak dodamy fakt, że zaspoilerowano mi zakończenie drugiego sezonu i
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć Euphemii
- to oznaczało niemal brak zaskoczeń...

Ordi napisał/a:
A co do oceny postaci to chętnie bym zaspoilerował co nieco by nie dać obrażać mi Lulu

No po części mi już zaspoilerowano, nie wszystko, ale jednak... Nie miałam zamiaru obrażać Lulu, ale raczej powiedzieć, że wydawał mi się wyidealizowany, ale i tak każdy go uwielbia.
CainSerafin napisał/a:
I to Ci się chwali. Osobiście lubię ludzi którzy mają coś takiego jak własne zdanie.

A dziękuję^^. I na tym skończmy., na razie przynajmniej, bo pewnie na jakimś anime zawiodę się jeszcze nie raz...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2010, 15:10   

Cytat:
Mirror napisał/a:

Ja myślę, że Lulu na koniec drugiej serii w jakiś sposób się usprawiedliwił. Znaczy się... Zadośćuczynienie, albo coś w tym rodzaju. Nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa.


Spoiler: pokaż / ukryj
Przez zostanie ludobójcą?!


Nie, przez...


Spoiler: pokaż / ukryj
... zaplanowanie swojej własnej śmierci i wybranie nowego Zero.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
an field marshall
Gość
PostWysłany: 06-03-2010, 15:31   o.O

to takie trochę śmieszne, nie lubić anime tylko dlatego, że inni ludzie je lubią. No ale większość z obecnych tutaj to indywidualiści, więc jak byśmy mogli się identyfikować z dużym gronem fanów ! To wbrew naszej naturze, dlatego z góry skreślam to anime ! Jak coś dla mas to dla jełopów.

I tak to jest ...

R1 i R2 są na równym poziomie, jak dla mnie. Nawet bym powiedział, że w R2 są sceny które raczej biją na głowe odcinki z R1.
Powrót do góry
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2010, 16:09   

Gość napisał/a:
to takie trochę śmieszne, nie lubić anime tylko dlatego, że inni ludzie je lubią. No ale większość z obecnych tutaj to indywidualiści, więc jak byśmy mogli się identyfikować z dużym gronem fanów ! To wbrew naszej naturze, dlatego z góry skreślam to anime ! Jak coś dla mas to dla jełopów.

Nie aż tak, po prostu po zachwalanym przez tłumy anime oczekiwałam za dużo i podeszłam do niego licząc, że wciągnie mnie nie wiadomo jak bardzo. Poza tym nie cierpię podejścia ''musisz to polubić, a jak nie lubisz to jesteś gorszy/głupszy/nie rozumiesz''.

Skoro już jesteśmy w temacie o CG, to mam pytanie- newsy o 3. sezonie są, ale wiadomo coś więcej? Tak z ciekawości, bo wątpię, żeby znów udało im się zadowolić tak wiele osób i sama jestem na nie nawet nie dlatego, że nie lubię, ale dlatego, że mogą popełnić sporo błędów, jak to nieraz zrobiono z dobrymi seriami, które kontynuowano w nieskończoność...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
an field marshall
Gość
PostWysłany: 07-03-2010, 11:24   

Thirteen, nie mam pretensji o to, że tego nie lubisz. Również nie stosuje tego podejścia co napisałaś. Poprostu jak widzę coś tego typu "wszyscy to zachwalali a mi się nie podobał, jakieś głupie" (przykładowy tekst), to mnie krew zalewa. Trudno samemu mi to zrozumieć, poprostu irytuje mnie takie formułowanie zdań, to takie trochę wywyższanie się, w pewnym sensie. Aczkolwiek nie mówie, że ty to robisz ;), ogólnie apropo tego tematu to pisze.

Co do trzeciej serii, jeśli nosić będzie nazwe Code Geass Zero, to znaczy w najlepszym wypadku to, że lelouch żyje ale odszedł w cień (co trochę dziwne by było), albo że faktycznie umarł i rozpoczął dynastie Zer, a kolejne serie będą o przygodach kolejnych przywódców :P. Czysta spekulacja z mojej strony.
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 11:54   

an field marshall czy mógłbyś nie spoilerować o zakończeniu drugiej serii? To, też ty obejrzałeś/łaś już tą serię do końca, nie oznacza, że inni też to już zrobili.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 14:45   

Mirror, może nie zauważyłaś, ale nazwa Code Geass [SPOILERY] mówi za siebie.
Co do tej rzekomej 3 serii, to moim zdaniem lepiej by było gdyby Lulu lulał w grobie, albo się nie udzielał. Chociaż Code Geas Zero mogłoby opowiadać o tym skąd się wzięło geas i w ogóle, bo tak na prawdę, to wiemy tylko tyle. Ze osoba z kodem jest nieśmiertelna i daje geas innym, a gdy życie ją znudzi oddaje kod komuś z geas.
A skąd się wziął kod ???
I od jakiego króla jest to geas, bo to w końcu moc królów, czyli powinna się od jakiego króla brać. A ponieważ w anime Brytyjczycy są tacy ekstra, to pewnie od Ryszarda ;D

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 15:03   

Zastanawiam się czy seria bez Leloucha miała by ten swój smaczek. W końcu wokół niego kręciła się akcja. Mimo wszystko wcale nie byłbym przeciwny serii, która opierała by się na retrospekcji i nawiązywała bardziej do CC i jej dziejów włącznie z pochodzeniem Geass'a.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 16:47   

Co do tego smaczku, nawet jakby Lulu był, to nie potrzebnie, bo w końcu jego wątek się skończył. Teraz musieliby dodać jakiś nowy wątek, żeby Lulu był potrzebny, a to że ten wątek się uda i nie będzie naciągany to jakieś 5% szans. Bo to co najlepsze dali w poprzednich seriach, a jeśli Lulu ożyje to seria trochę straci "sens przesłania" tego że on się poświęcił. Znaczy mogłaby np. opowiadać o Suzaku w roli zero, czy właśnie o jakimś nowym zerze, a Lulu by troszeczkę pomagał z ukrycia. Jenak ogólnie byłbym za making of geass, a nie naciąganiem, serii.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 17:58   

Dla niektórych Lelouch nie może ożyć jak nie umarł. Zależy jak kto odbiera zakończenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 142 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group