FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 21:29   

Co do Li..


Spoiler: pokaż / ukryj
Na podstawie spoilerów z anglojęzycznego forum, jeśli nie chcesz wiedzieć czegoś co będzie wyjaśnione w następnych pewnie odcinkach, to nie klikaj tego na dole ;p

Spoiler: pokaż / ukryj
Shen Hu (robicik za Li w openingu) w jakiś sposób rani pilota, nie wiem w jaki sposób, ale w jakiś tak. Można by pomyśleć, że Li go kilka razy już pilotował i ma "małe" problemy ze zdrowiem..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 21:45   

Lulu może chodzić do szkoły a C.C. będzie robić za Zero w Chinach.
Rozkazy będzie wysyłał prze internet albo telefonicznie - to dość proste i logiczne rozwiązanie bez większych dziur i nieścisłości.




PS. Na wielką miłość Lulu - C.C. chyba nie ma co liczyć już do końca serii - a szkoda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 21:53   

Norrc napisał/a:
Lulu może chodzić do szkoły a C.C. będzie robić za Zero w Chinach.
Rozkazy będzie wysyłał prze internet albo telefonicznie - to dość proste i logiczne rozwiązanie bez większych dziur i nieścisłości.

Jasne, że dobre, tylko dla mnie za banalne. C.C już dużo razy robiła za Zero, ile można? Niech wymyślą coś nowego. Może Kallen? Albo niech Kallen, wróci do szkoły, była mowa o jakimś ułaskawieniu. Kto wie?
Cytat:
PS. Na wielką miłość Lulu - C.C. chyba nie ma co liczyć już do końca serii - a szkoda
.
Na wielką miłość nigdy nie liczyłam, ale na jakieś cieplejsze uczucie - owszem. No by było wiadomo, że wyścig Shirley, Kallen, Kaguya wygrała nasza wiedźma. Zresztą jeszcze masa czasu do końca, 18 odcinków! Spko, da radę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 22:02   

Dopiero co wczoraj wyszedł nowy ep, a tu już tyle postów z przemyśleniami etc. - to anime chyba rzeczywiście ma w sobie jakąś magię, albo hipnotyzuje widzów swoim Geassem ;)
I pomyśleć, że jeszcze każą nam czekać 2 tygodnie na nowy odcinek.

Shizuku napisał/a:
Cytat:
PS. Na wielką miłość Lulu - C.C. chyba nie ma co liczyć już do końca serii - a szkoda
.
Na wielką miłość nigdy nie liczyłam, ale na jakieś cieplejsze uczucie - owszem. No by było wiadomo, że wyścig Shirley, Kallen, Kaguya wygrała nasza wiedźma. Zresztą jeszcze masa czasu do końca, 18 odcinków! Spko, da radę.

Ja cały mam nadzieję na to cieplejsze uczucie ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 22:31   

WHAT ?! nie będzie CG za tydzień ?! chyba sobie żyły podetnę :/

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-05-2008, 22:38   

Kallen jest, bez urazy, za głupia żeby grać Zero. Ona się nadaje tylko do walki ewentualnie może dotrzymywać towarzystwa Lulu.
Co do wyżej wspomnianego paringu to Lulu chyba nigdy nie okazał jakiś głebszych uczuć ani Kallen ani C.C.(całuski którymi się obdarzają to nie uczucia tylko konieczność by uzyskać moc). Najbliżej (pomijając uczywiśćie Nunnaly, ktora jest jego pępkiem świata)
Był z Shirley zanim jej wyprał mózgownice. Narazie CG bedzie się koncentrować, moim zdaniem, na militarno-politycznych działaniach Zakonu lub kontaktach Suzaku-Lulu-Nunnaly. To są sprawy najistotniejsze, wybór którejś ze stadka dziewcząt zero może poczekać.


PS. Właśnie, dlaczego w recenzji na Tanuki CG nie ma Raitingu "Harem", bo to jakby spojrzeć z tej strony czysta haremówka tylko, że z słabo zarysowanym wątkiem miłosnym ( choć nie do końca np. uczucia Shirley. Wogóle ona istnieje w tym anime chyba tylko po to żeby kochać Lulu)[/quote]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 22:59   

Vieletta jest purystką czyli jest podległa oficjalnie imperatorowi. Co do działań zero na terenie CHF to mozliwe ze bedzie walka miedzy ZCZR a eunuchami ale i tak koniec pewnie bedzie o strefie 11. Co do Miłości to widać ze C.C poza oczywistym kontraktem coś do Zero czuje :D w 1 częsci 25ep wzmianka o tym ze nie jest sama i tak dalej w jaskini podczas walki na wyspie bogów) i jej reakcja gdy zero ponownie zaczyna wydawać rozkazy (szczera radość) Suzaku pomimo tego co zrobił Zero jest mu chyba wdzieczny (np: za to ze go potraktował geass gdyby nie to to by go ten gwardzista ubił) A poza tym ciekawe czy polska istnieje w CG :P jest wzmianka o holendrach włoskich oddziaach i francji a ciekawe co z polską i ostatnia sprawa jak teraz 3 raz oglądam to na mapie widziałem śmieszną rzecz :D Czemu Brytania miała swoj początek w USA i ameryce połodniowej? a nie w UK? bo jak widać strzałki w openingach to UK jest wolnym krajem a nie częscią Brytani? Uff rozpisałem sie :P Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2008, 23:55   

Witam wszystkich zgisowanych

Przedstawie wam historie Świętego Imperium Brytyjskiego w skrócie

Rozbieznosci wzgledem naszej historii zaczynaja sie od wojny o niepodległość w ameryce:
1.Rewolucja zostaje stłumiona
2.Bitwa w Trafalgarem zostaje przegrane przez britiszów,w anglii wybuchaja bunty a królowa zostaje pojmana.Angielska arysrokracja ucieka do ameryki i siedzi tam po dzis dzień.
3.W czasie Wielkiej wojny (I wojna,II nie było) Britisze popieraja szkopów lecz nie udzielaja im pomocy zajmujac sie podbojem ameryki południowej.Niemcy przegrywaja wojne a kto ma za co przenosi sie do ameryki na zaproszenie swoich sojusznikow.
4.Europa jednoczy sie,Indie,Chiny itd sa niepodleglymi panstwami.

To jest oficjalna wersja (czytałem na jakims zagranicznym forum tlumacznie z japonskiego na angielski)

W CG rok liczac wedle nasze kalendarza to co około 2060,Brytole ustanowily nowy kalendarz ktory liczy sie od zjednoczenia sie brytow przeciw pierwszej inwazjii rzymskiej kolo 50 p.n.e. oraz obrania pierwszego wielkiego wodza (krola federacji plemion)

Co do Polski jako ze Napoleon skopał Brytoli Księstwo Warsawskie pewnie sie umocnilo a po I wojnie polska prawdopodobnie w pełni sie odrodziła.II wojna nas ominela wiec mysle ze stalismy sie wazna czesci EU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 08:31   

Czyli pomijając wszystko nie jest tak zle :D We wspomnieniach C.C widać ze brała udział w wielkiej wojnie a co za tym idzie mogla być na terenie polski :D Mam nadzieje ze bedą wątki o europie np:stworzenie nowej brytanii w UK? ];> Bo "Japonia" jako pływający kawałek lodu to troche przesadzone :/ A właśnie podczas retrospekcji widzimy Mark I (pierwszy czołg zbudowany na potrzeby 1WŚ) A jak wiemy jest to produkcja angielska (wiec albo brytania albo anglia wspierały szkopów) Poza tym nie mam nic do dodania czekam na następny wątek :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-05-2008, 09:58   

A ja na podstawie spoilerów moge stwierdzić, ze twórcy wcale nie planuja wątku haremu Luluszowego odkładać na bok,
Spoiler: pokaż / ukryj
pojawiły się plany kolejnej kobiecej postaci w mundurku szkolnym (obrazek), podobno w 12 ma się pojawić, odrobine podobna do Shirley, ale z fioletowymi włosami, podobno taka przeciwwwaga.
.

A ktoś się z Was zastanawiał, czemu drugi sezon nazwano R2? ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 10:12   

... Mnie ona przypomina mix Shirley i Euphy :P czyli ładna ale naiwna :D Ja tam pozostane przy kallen i C.C .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-05-2008, 11:14   


Spoiler: pokaż / ukryj
Co do nowej postaci - ciekaw jestem, jak ją zamierzają wprowadzić. I kto będzie stał za jej wprowadzeniem. Bo jakoś w normalną transfer student nie mającą odegrać żadnej roli nie chce mi się wierzyć.


Nanami - co do R2, to mi się od razu narzuciło "Round 2". Zwłaszcza, że odcinki nazywają "Turn X", a po pierwszym sezonie można zdecydowanie stwierdzić, że Luluś pierwszą rundę przegrał ;]

Jeżeli chodzi o wątek romantyczny, to miiiiimo wszystko pairing C.C. x Lelouch wydaje mi się dość dziwny. Jeżeli chodzi o dopasowanie charakterem, to jednak najbardziej pasuje mi Kaguya (tylko nie wiem, ile ona według scenarzystów ma lat, bo z tego, co na razie widać, to wydaje się "nieco" za młoda), tylko że Luluś nie traktuje jej zbyt poważnie. Inaczej z kolei ma sięsprawa z Shirley, scena w centrum handlowym z plakatem kolejki linowej ślicznie pokazała poczucie winy, jakie gdzieś tam w głębi odczuwa Luluś. I jeżeli ma wrócić do szkoły i być kochającym braciszkiem, to ten pairing nie jest wykluczony... Tylko, że aby Lulusia ruszyć, musiałaby chyba poważnie mu pomóc, uratować z ciężkiej opresji. A, bądźmy szczerzy, na to się raczej nie zanosi. W ogóle zastanawiając się nad wszystkimi pairingami doszedłem do wniosku, że w dosłownie każdym przypadku wyobraźnia wykonuje niedozwoloną operację i zostaje zamknięta, bo Luluś po prostu nie pasuje mi do żadnego pairingu! Za każdym razem, jak mówi coś miłego, to można spokojnie założyć, że chce komuś zrobić wodę z mózgu, ewentualnie jest to rozwiązanie czysto dyplomatyczne...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 12:22   

Nowa panienka fajna,szkoda ze rozowe a nie fioletowe włosy.Jak narazie to C.C i Violetka rządzą
A co do Marków w czasie Wielkiej wojny to byly one angielskie (w anglii wybuchł bunt szkotów,irlandczyków,katolików,antyrojalistów itd. monarchia została obalona a arystokracja zwiała do ameryki).Imperium Brytyjskie zajelo miejsce USA i pomagało przeciwnej stronie konfliktu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-05-2008, 12:28   

Vodh takiej opcji to akurat nie rozważałam, ale rzeczywiscie, jest prawdopodobna i całkiem logiczna :) Ja się zagłębiałam w troszke inna strone. W pierwszej serii Oranż-kun przeglądał informacje na temat C.C. i była ona tam określona mianem "Code-R", a Oranż nazwał to choroba czy wirusem. Może w koncu twórcy nam podsuna co to w ogóle jest takiego i ta cała sprawa z kontraktem, geass itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2008, 13:29   

C.C to JoannaDark :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group