FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-07-2008, 19:49   

Cytat:
To mogłoby być ciekawe. Mam koncepcję "Co tak długao, szybciej nie mogłaś ich wyrżnąć?" Ta to byłoby niezłe, gdyby okazało się, że Lulu cały czas miał kontakt z Cornelią i działali razem.

W kwestii Cornelii - http://foxxfireart.deviantart.com/art/Code-Geass-Revival-91131186
Przejdź na dół
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-07-2008, 21:39   

Po dokładnym przestudiowaniu zwiastuna...


Spoiler: pokaż / ukryj
Przebiegły V.V, przerażony/zaskoczony V.V i szczęśliwy V.V jakby zobaczył kogoś dawno niewidzianego i uwielbianego. Dziwne... Może reakcja na C.C bo też coś tam miga.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2008, 08:06   

Taaak... następny odcinek zapowiada sie fenomenalnie, a Niedziela już niedługo.

A co do Karen. Dołączenie do KoR, pranie mózgu? Co jeszcze?
Może pairing SuzakuxKaren? Naprawdę nie chce mi się w to wierzyć. A poza tym jest jeszcze Jeremiah, który ewentualne problemy z jej pamięcią mógłby załatwić jednym użyciem Geass.

Mam dziwne przeczucie, że finałowa bitwa rozegra się w kosmosie - w końcu CG to pastisz wszystkich mecha anime, a w openingu pojawia sie ta dziwna latająca w kosmosie i strzelająca rakietami maszyna. Do czegoś w końcu strzela, co nie?

Rollo. Braciszek pewnie pożyje sobie dosyć długo, w końcu jest naprawdę przydatny. Mam tylko nadzieje, że zginie zanim dobierze sie do Nunally. Aha. Wyobraża sobie ktoś reakcję Leloucha na śmierć ukochanej siostry? Strach się bać.
Powrót do góry
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-07-2008, 11:38   

CainSerafin napisał/a:
Mam dziwne przeczucie, że finałowa bitwa rozegra się w kosmosie - w końcu CG to pastisz wszystkich mecha anime, a w openingu pojawia sie ta dziwna latająca w kosmosie i strzelająca rakietami maszyna. Do czegoś w końcu strzela, co nie?

olllaaa boga! Nie wiem czemu, ale mam nadzieję, że nie. Jakoś tak kojarzy mi się z NGE. W dodatku bardzo nie podobała mi się scena w której padło hasło "Jeśli tak dalej pójdzie świat zostanie zniszczony!" Wszystko to mi pachnie tandetą i zaczynam się bać, że ekipa Sunrise zbytnio zapędzi się w komercyjną stronę CG. To byłby koszmar. Powiedzmy sobie, że to co teraz oglądamy to balansowanie na krawędzi, w pięknym stylu i doskonałym wyczuciem "jak to sprzedać". Z jednej strony problemy egzystencjalne i wielka polityka, a z drugiej fanserwis i mechy. Wręcz się boję, że w pewnym momencie może ich ponieść. A wtedy z teatralnego arcydzieła pozostanie pusta, komercyjna skorupka.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2008, 11:43   

Cytat:
Mam dziwne przeczucie, że finałowa bitwa rozegra się w kosmosie - w końcu CG to pastisz wszystkich mecha anime, a w openingu pojawia sie ta dziwna latająca w kosmosie i strzelająca rakietami maszyna. Do czegoś w końcu strzela, co nie?

CG - Code Gundam?
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-07-2008, 13:08   

CainSerafin napisał/a:
\Mam dziwne przeczucie, że finałowa bitwa rozegra się w kosmosie - w końcu CG to pastisz wszystkich mecha anime, a w openingu pojawia sie ta dziwna latająca w kosmosie i strzelająca rakietami maszyna. Do czegoś w końcu strzela, co nie?

To nie kosmos, to Toudou w swoim nowym mechu w podziemnym mieście tego kultu geassowców. Mały odskok w strone kosmosu na pewno bedzie - w końcu ta cała pomarańczowa planeta, te dwie planety pojawiające się przy zawieraniu kontraktu i na openingu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2008, 14:23   

Chodziło mi nie o Toudou, ale o to...

Code Geass r2 opening strange machine.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 24,7 KB

Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-07-2008, 14:29   

Jest Avalon, jest i duży statek bojowy Zakonu, więc i kult geass musi mieć coś :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2008, 14:59   

Jak dla mnie to może być nawet statek obcych (bogów?), ale..

To lata!
W kosmosie!
I z czymś walczy!
Code Gundam- jedyne słuszne tłumaczenie!

ps. Nie muszę mówić, że w takim wypadku Lulu będzie miał jeszcze większe problemy z jednoczesnym chodzeniem do szkoły, oraz kierowaniem Zakonem i (prawdopodobnie) Order'em.
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-07-2008, 15:51   

Ten kosmos też mi się coś nie widzi. Wolę jednak, żeby pozostali na Ziemi, to nie Tengen Toppa Gurren Lagann. Jeśli chodzi o obrazek, to może to być maszyna Orderu. Chyba jedyne słuszne rozwiązanie. I może jakiś satelity w nią nawalają.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2008, 18:21   

No wreszcie mogę coś napisać. I tak po przeczytaniu wszystkich postów (niezła lektura) brakuje mi weny. No bo co tu napisać jak wszystko zostało powiedziane. No ale dobra... uwaga próbuję.

Poryczałam się na śmierci Shirley, ale to było do przewidzenia. Mi wiele nie trzeba dlatego chusteczki mam zawsze przy kompie. Natomiast totalnie nie podobało mi się jak Lulu i Suzak ratowali rozhisteryzowaną Shirley, a chwilę potem radosna pogadanka.
Ubóstwiam Cornelię za strzał w głowę VV.
I to by było na tyle, ale jeśli sie nie mylę to nikt z was nie wspomniał o tej drugiej, dłuższej zapowiedzi gdzie mamy

Spoiler: pokaż / ukryj
Kallen zamkniętą w czymś okrągłym, jakaś kopuła czy coś, w sukience ze szkiców, a przed nią Nanami
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 01:18   

Shizuku napisał/a:
to nie Tengen Toppa Gurren Lagann.

Zgadza się. Code Geass to Code Geass, a TTGL, Gundamy i inne podobne nie mają wyłączności na "mechy w kosmosie". Swoją drogą Gurren Lagann przez ponad połowe serii był "uziemiony" o ile mnie pamięć nie myli.

Osobiście nie mam nic przeciwko walce w przestrzeni kosmicznej. Mała zmiana klimatu nie zaszkodzi, a fakt, że CG to anime o mechach musiał kiedyś do tego doprowadzić. Na finał- w sam raz, lecz nic po za tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 11:44   

A mi się jakoś nie widzi finałowa bitwa CG w kosmosie, wolałabym, żeby wszystko rozegrało się na Ziemi, tak jak do tej pory. No i zazwyczaj openingi nijak się mają do fabuły anime, więc moim zdaniem nie ma się czym tutaj sugerować za bardzo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-07-2008, 12:08   

Sola napisał/a:
(...) a przed nią Nanami (...)

Nunnally ;)

A ja myślę, że bezpośrednio Code Geass w space operę się nie zamieni. To znaczy już od czau opuszczenia Japonii przez Zakon powolutku rebelia zaczynała obejmować coraz to różniejsze i dziwniejsze miejsca. Poszerzać horyzonty. Może wyjść na orbite okołoziemska (pamiętajmy jednak, że opening to średnio-wiarygodne źródło informacji jeśli mówimy o miejscach), ale na pewno nie będzie bezpośrednio głębiej penetrować kosmosu. Raczej do gry wejda te wszystkie tajemnicze miejsca jak podziemia, pałac w miejscu-gdzie-nigdy-nie-zachodzi-słońce, królewskie włości, tajemnicza planeta i tak dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2008, 14:55   

A ja byłbym zachwycony, gdyby walki mechów przenieśli w kosmos, chociaż ich część. Bardzo lubie serie Gundam (nie wszystkie), więc taki rozwój wydarzeń by mi pasował. Ważne by CG nie straciło uroku intrygi politycznej, bo to mnie w tym najbardziej pociąga.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 61 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group