FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Kakumeiki Valvrave
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-06-2013, 13:15   

wa-totem napisał/a:
Inna sprawa, że kandydatów do kąsania jest teraz całe stadko... i w kontekście wypowiedzi Kaina, jest też sprawa tego, co się dzieje kiedy jedynym świadkiem "ataku wampiryzmu" jest inny wampiór...

To ja tylko przypomnę, że Haruto mieszka nadal w jednym malutkim pokoiku z Eruerufem. :>

Też odnotowałam, że ten kapitan ciągle mówi o valvravach używając typowo "ludzkich" słów, ale póki co tego nie ogarniam... Dopóki nie dostrzege w tym jakiejś logiki sensownej... nawet Totemowe zacne spoilery nie wspomogły wystarczająco mojej wyobraźni... :D

I tylko szkoda że nie stawiali jej wiertualnych świeczuszek [*] na tym ichniejszym twitterze (ironia). Nuuudny odcinek.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-06-2013, 15:43   

Nanami napisał/a:
To ja tylko przypomnę, że Haruto mieszka nadal w jednym malutkim pokoiku z Eruerufem. :>
...i?
Oczywiście, w bieżącym odcinku widzieliśmy, co się dzieje kiedy świadkiem ataku u Haruto jest lelf.
Ale lelf NIE jest wąpiórem...
Moje pytanie dotyczyło konkretnie sytuacji tete-a-tete takiej jak w spoilerze.
Nie możemy wykluczyć, że gdy świadkiem jest inny wąpiór, to widok wampirzego głodu... wywołuję wąpióra z lasu? Chain reaction.
I ponownie zwracam uwagę, że widzimy 2 osoby, które mogą być dowolnie dobranymi z grona liczącego obecnie 4 sztuki. A i to zakładając, że wykluczamy (niby czemu) z tego grona Kaina...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-06-2013, 16:57   

wa-totem napisał/a:

I ponownie zwracam uwagę, że widzimy 2 osoby, które mogą być dowolnie dobranymi z grona liczącego obecnie 4 sztuki. A i to zakładając, że wykluczamy (niby czemu) z tego grona Kaina...


Orgia! Nie... To byłoby straszne.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-06-2013, 23:07   

10

O, kwik... Gdyby nie ten spoiler to byłoby O_O, a tak to niekoniecznie. Ale i tak... Szkoda, że u nas nikt po wyborach nie obiecuje jednego wielkiego festynu (zwykle mamy takie niezapowiedziany). Ok, czyli Valvravówna żywi się, em... Scena sceną, ale timing zagrzebisty.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie ma to jak dziki seks w trakcie wyborczego przemówienia ukochanej dziewczyny, która dodatkowo ma żałobę po tatusiu.

I szykuje się wielki bitew przed Księżycem - czyli to będzie główny punkt pierwszej części. Yhym. No, zobaczymy.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2013, 23:15   

Osobiście zastanawia mnie jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Haruto i Saki wrócą na kampus, skoro prawie nic nie zostało z ich ciuchów... choć w sumie mogą przejąć ciało jakiegoś przypadkowego przechodnia i użyć go by sprokurować ciuchy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-06-2013, 23:45   

Tren napisał/a:
Osobiście zastanawia mnie jak


Tak, to może być baaaaardzo ciekawe, choć podejrzewam, że po kryjomu im się to uda, biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej wszyscy są na wyborach. Gorzej jeśli już zdążyli się rozejść.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2013, 23:54   

Właśnie jest sugerowane, że całość działa się w trakcie przemowy Shouko, która na ile zrozumiałam prezentowała jako ostatnia. Po tym Haruto był nieprzytomny przez bliżej nieokreślony czas, więc nie byłoby dziwne, gdyby jednak ludzie już się zaczęli rozchodzić. Stąd moje rozważania. XD

Poza tym ta obietnica jaką Saki złożyła Haruto. Zastanawiam się czy to jest ta sama o której Saki wspomina w timeskipie....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-06-2013, 17:46   

Tren napisał/a:
Zastanawiam się czy to jest ta sama o której Saki wspomina w timeskipie
Hmm... z drugiej strony, timeskip mógł być tylko trollem/snem.

Enevi napisał/a:
Scena sceną, ale timing zagrzebisty.
Oj tak... a i puenta powalająca... "Shouko wygrała" XD

Komentarz jest jeden:

Spoiler: pokaż / ukryj
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up
Saki status: DEATH FLAG is up


Wracając do spoilera, widać BLUR() obficie zastosowany do "przedziałka" Saki, i poprawione cienie na piersi Haruto... dyskryminacja, much?

No i to: http://i.imgur.com/Zmp9fOY.jpg ...my little OS-tan can't be this lewd?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-06-2013, 18:48   

wa-totem napisał/a:
Hmm... z drugiej strony, timeskip mógł być tylko trollem/snem.


Lepiej, żeby nie, bo jeśli ktokolwiek miałby umierać w niedalekiej przyszłości, to zdecydowanie wolałabym, żeby to była Shouko i żeby Saki faktycznie miała tymczasowy chociaż status nietykalności...
Spoiler: pokaż / ukryj
Fakt, osobistą diabli wzięli, ale liczy się przetrwanie xD
Charakternych pilotek nigdy za wiele... zwłaszcza w sytuacji 3:1... Przynajmniej jak na razie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-06-2013, 19:45   

Muhahaha.
/me zaśmiał się złowieszczo.

Faza wróciła na swój regularny poziom, sięgający zenitu. Wybory niesamowite - chciałbym takie u nas, przynajmniej zabawa przednia, a nie tylko obrzucanie się błotem... Przemówienie Shouko przeplatane wiadomą sceną mnie zabiło, na śmierć. Przed oczami miałem scenę z Hayate, jak Hina śpiewała Zankoku na Tenshi, a Hayate w stroju meido biegł ratować Nagi. Kwiczę radośnie aż po chwilę obecną. Nie mówiłem, że Sunrise nie gardzi tym elementem? Był już stół, była Flay, no to teraz mamy Haruto, w wersji najostrzejszej.
Enevi napisał/a:
żeby Saki faktycznie miała tymczasowy chociaż status nietykalności...

O tak. Death flaga sobie zawiesiła już kilkukrotnie, teraz tylko czekać... Może Sunrise się wyłamie z tego schematu? Oby.

Dajcie mi więcej, najlepiej całość. Te anime leczy wszelkie smuty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-06-2013, 21:07   

Jeżu co ja oglądam... czemu ja to nadal oglądam...

No to do listy "wmixowanych" anime chyba naprawdę trzeba dorzucić Fate/Stay night (z ichniejszym sposobem na odnawianie many).

Saki oczywiście zamiast go zabić teraz, to będzie uszczęśliwiona "mogąc być przydatna". Czego się nie robi dla ukochanego, oraz dla ludzkości przy okazji... wcale jakoś się nie opierała. W ogóle emmm ale żeby aż tak sobie poharatać ubrania? Ostro.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-06-2013, 21:13   

Nanami napisał/a:
Jeżu co ja oglądam... czemu ja to nadal oglądam...

No to do listy "wmixowanych" anime chyba naprawdę trzeba dorzucić Fate/Stay night (z ichniejszym sposobem na odnawianie many).

Saki oczywiście zamiast go zabić teraz, to będzie uszczęśliwiona "mogąc być przydatna". Czego się nie robi dla ukochanego, oraz dla ludzkości przy okazji... wcale jakoś się nie opierała. W ogóle emmm ale żeby aż tak sobie poharatać ubrania? Ostro.

Rozumiem dlaczego ona jest bez ubrania. Dlaczego Haruto za odzienie ma ino resztki koszuli....hmm. Takoż, szczerze wątpię by ta marynarka tak sobie sama przepełzła.

Ponawiam pytanie, Urobuchi tu nie maczał palców? Bo na razie jest więcej suffering niż u konkurencji..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-06-2013, 05:11   

Smk napisał/a:
Ponawiam pytanie, Urobuchi tu nie maczał palców? Bo na razie jest więcej suffering niż u konkurencji..

Nic na razie na to nie wskazuje. Sunrise ma swoich speców, którym lepsze używki pozwalają na opracowanie takich akcji. Nie zapominaj, w Code Geass była szalona lesbijka gwałcąca stół. W SEEDzie Flay zaciągnęła do łóżka Kirę, który aktualnie był absolutnie niepoczytalny. Step by step.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Quayle Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2013
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2013, 14:59   

Nie wiecie czasem jak brzmi w orginale przydomek L-Elfa? Bo ze słyszenia wydaje mi się że to nie Chuck Norris, którego mam w napisach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-06-2013, 15:08   

.....znajdź jakieś lepsze źródło tłumaczenia. Seriously.

Nie wiem jak dokładnie jest po japońsku, ale generalnie przyjętym tłumaczeniem jest "One-Man Army".

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group