FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
  Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?
Wersja do druku
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-05-2003, 12:02   

Czy ktoś tu słucha Aerosmith ^^ (chyba my---> Boo) no więc my w spółce Boo and Varda and Dawar.... moze zacznijmy od poczatku.... Klasyka roka... piękne lata 60 i 70... (80 też---> Boo) Elvis, Beatels'i , Rolling Sones'i, Moody Blues, Animals, Jimi Hendrix, King Crimson, Del Shannon, Herman's Hermits, Brian Hyland, The Cascaders, The Mamas & The Papas, The Termeloes... I te niekoniecznie bardziej znane ale nowesze: Aerosmith (nasza ulubina kapela ne ^^--> Boo) Iron Maiden, Scorpions, Led Zeppelin, Deep Purple, Guns'n'Rozes, Queen, Black Sabbath, Pearl Jam, Acid Drinkers i z polskich Perfect, Lady Pank, Ira, Armia, Kat, Wolana Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo ^^ Poza tym Punk rock czyli Włochaty, Ukradli mi Żółwia, Agonia Jeżozwierza, Jelenie w Terenie i taki tam dużo by wymieniać ^^ (chyba o czymś zapomniałaś---> Boo)zapomiałam... chyba nie (a DETOX to co--> Boo) a no tak sesesese...


Ostatnio zmieniony przez dnia 08-05-2003, 14:29, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-05-2003, 13:22   

Oprócz J-Popu? Hmm, może J-rocka? ;) A poważnie, najgłębiej "siedzę" w muzyce, która towarzyszyła mi od zawsze, czyli na pop-rocku z lat 80tych, ale z tej zamierzchłej epoki potrafią wyrwać mnie Nightwish (nyo w końcu kto nawrócił Serisię, a? :D), Kamelot i Cranberries... I moja Mistrzyni Enya-sama, której muzyka jest ponadczasowa...

Chlip, czyli Kokia i Luna Sea się nie liczą... T_T Jestem nad wyraz niepocieszona, nyo...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2003, 13:29   

Hm, slucham roznorodnej muzyki np. Rhea's Obsession, Massive Attack, Lamb, Dead Can Dance, Sigur Ros Goldfrapp, Mandalay, Hooverphonic, Gus Gus, Portishead, Radiohead, Autour de Lucie, Placebo, This Mortal Coil, Underworld, Sarah Mclachan, muzyka powazna itp.

Chcialam kiedys zostac krytykiem muzycznym hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2003, 13:48   

Miya-chan --> Slyszalam Enye, ale bardziej podobaja mi sie utwory Enigmy. Maja tak jakby wiecej klimatu w sobie. Poza tym dla mnie number 1 w kategorii "rozluzniajacych" kapel kroluje Future Sound Of London(a ich utwor fatcat jest boski).

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2003, 13:57   

Judash napisał/a:
Poza tym dla mnie number 1 w kategorii "rozluzniajacych" kapel kroluje Future Sound Of London(a ich utwor fatcat jest boski).


Tez lubie Future Sound of London zwlaszcza kawalek Expander. Widze, ze masz w podpisie tekst z utworu Satan Orbitala :wink:


Ostatnio zmieniony przez Justine dnia 08-05-2003, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2003, 14:17   

Nareszcie ktos o podobnych gustach :) Expandera nie slyszalem. Mam tylko kawalki, ktore u mnie nazywaja sie Part 1, 2, 3 . Mi sie podobal jeszcze kawalek In A State Of Permanent Abyss. Mozna powiedziec, ze dzieki niemu polubilem muzyke FSOL'a.

A Orbitala slyszalem jedynie Satan'a, ktory BTW(if you see your mother this weekend... :) ) tez ma swoj fajny klimacik. Lekko psychodeliczny, ale fajny. No i ten dialog na samym poczatku jest slodki(szczegolnie glos dziecka ^_^)

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2003, 14:56   

Expander jest pierwszym kawalkiem na pierwszej plycie FSOL - Accelerator.

Tak, Satan jest slodziutki ^__^ Chociaz nie slucham Orbital'a zbyt czesto wole Chemical Brothers, Underworld, Fatboy Slim'a, Juno Reactor, Miss Kittin, Gus Gus albo jakies dobre sety...ech moglabym dlugo wymieniac chociaz najbardziej kocham trip-hop :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pico Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2003
Skąd: Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2003, 14:38   

Ja słucham ogulnie J-musick

_________________
Wiele osób myśli że jestem dziwny... mają racje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4126141
Amadeus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Kwi 2003
Skąd: Cyberspace
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2003, 14:41   

Metal - szczególnie niemiecki i Power Metal
Hard Core

w porywach elektro

_________________
www.amadeus-von-rammstein.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer ICQ
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2003, 20:19   

Dobra,... to ja oczywiscie narazam sie na niechybny lincz ze to wszystko to der kitsch...
Korn Kat Pantera Nirvana Slayers (^____^ taka kapela wierzcie lub nie) Katatonia Apocalyptica (Achchch poleeecam ^^) Metallica Manson Rammstein i wieeeele naprawde wiele innych
A moj przypis to tez piosenka.
Nie ma co, moje satanistyczne zapedy pasuja do avatarka co ne? Ale musicie sie ncuzyc odrozniac mnie od Moonlight XD a tego ava nikt nie zapomni ^^"""""
Ach, a zapomniałam, najbardziej to ja kocham utwory mojej wlasnej kapeli, ach te gary Dalmanka, basy i moj ochrypły wokal ^^
SKROMNOSC ZATRIUMFUJE!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2003, 07:44   

Oprócz J-POP-u? HMMM.... :idea: J-ROCK :D . Lubię czasami posłuchać Metalu i Rocka, a nie nawidzę Disco, Techno, Rap i Hip-Hopu, chociaż nie mam nic przeciwko ludzią którzy to lubią, byletylko mieli trochę oleju w głowie (a nie to co sławny Dres.pl dop.Naga)

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-05-2003, 08:36   

Ryuu_Davis napisał/a:

Ach, a zapomniałam, najbardziej to ja kocham utwory mojej wlasnej kapeli, ach te gary Dalmanka, basy i moj ochrypły wokal ^^
SKROMNOSC ZATRIUMFUJE!!!

I niech triumfuje... ja też najbardziej kocham utwory mojeje kapeli... Jeki walący w bębny... i reszta której sie wydaje że umiom na czymś grać... i mój równierz ochrypły wokal... jest pięknie ^^
Powrót do góry
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2003, 08:55   

To Dawar: *uuuuscisk reki i slynne fanfikowe walniecie po plecach*
No kurcze widze ze nie jestem sama... Moze by zalozyc towarzystwo "Brudasy i spolka"...?
Nieee jeszcze za malo sie tu licze...
A na czym grash Dawar? Ja na gitarze, znaczy roznie bo i na basowce i na zwyklej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-05-2003, 09:06   

ja gitara elektryczna... w balladkach klasyczna (jak to łądnie brzmy taki klasyk wśród tych huków ^^) harmonijka ustna w kawałkach blues'owych hehehe czuję się trochę jak Steven Tyler ^^ i wokal równierz podobny do tego pana... czyli darcie się w niebogłosy z resztą chyba miałaś okazję go posłuchać... ale ogólnie podobno mam dobry głos i wogóle gramy muzykę podobną do Aerosmith... troche blues'a i mocniejszego rocka... czasem jak nam odbije metal ^^ i piekne nastrojowe ballady takie jak "Dream on" nasuneła mi się na myśl bo właśnie winamp puścił hehehhe... stowarzyszenia brudasów.... hehe... i jakie za mało sie liczysz... kurde bardzo sie liczysz... u mnie nie ma podziału na nowych i starych... zresztą sama jetsem nowa i co !!! jetsem tu niedługo a i tak mnie wszyscy mają dość heheheh...
Powrót do góry
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2003, 13:34   

HA!!! CZAS SIE POCHWALIC!!!
A propo Aerosmith... Moge sie pochwalic ze moim ogolnie amuletem jest podpis Stevena Tylera na jednej z moich gitar ^^
Kiedys chyba kumpela byla na koncercie gdziestam, moze w Niemchech i dala do podpisania... a potem od niej ja odkupilam ^^
To co Dawar zakladamy kapele ^^?
Nazwac sie ekspresyjnie mozna Ogorki Zdzislawa badz na przyklad tak jak moja kapela Wirusek ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group