FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Zderzenie planów - komentarze
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2007, 12:39   

Raz, dwa, trzy...
Dobra, koncepcja questa poszła się kochać - trudno, chyba przeżyjemy.
Raflik - w tej chwili o żadną, bo jak chyba nietrudno zauważyć trzeba wymyślić założenia fabularne od nowa.

Natomiast co do osób, które pojawiły się na forum po raz pierwszy od dawna (ze szczególnym uwzględnieniem Raflika) - ja miałam nadzieję, że to jest jasne, ale czasy sie zmieniły. Nie jesteście "stałymi bywalcami forum zasługującymi na szacunek reszty za bycie forumowymi dinozaurami", dla większości obecnych tu osób, jesteście - uwaga - nowi i obcy. Ja Was znam. Inni nie muszą. Więc, Raflik, bardzo proszę, przestań narzucać innym dostosowywanie się do tego, co było kiedyś. Jeśli chcesz grać, to Ty musisz się dostosować do obecnych realiów - i jeśli zobaczę jakiekolwiek uwagi, że "kiedyś to...", albo "jesteście lamy,. bo nie znacie historii" (to a propos wczorajszego irca), to zrobi się nieprzyjemnie. Podobnie, jak nie możecie mieć pretensji za ewentualną nieznajomość waszej postaci przez osoby, które w dawnych questach nie brały udziału.

Poza tym to nie jest quest stricte dla "starej ekipy". To jest quest towarzyski dla obecnego tanukowego towarzystwa, na który zaproszono osoby, które udziały się kiedyś. I to była moja prywatna decyzja - zakładałam, że się dogadamy i będzie fajnie. I mam nadzieję, że nie będę musiała się za nią wstydzić...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-09-2007, 13:00   

Satsuki napisał/a:
Rozumiem, ze topic Agendy poszedl sie kochac do Moderatorskiego kosza? A szkoda bo byl tam kawalek porzadnego swiata i dobre, multiswiatowe posty.


Został przesunięty do archiwum. Może zostać w każdej chwili przywrócony, jeśli tylko pojawi się taka realna potrzeba.

Cytat:
Anyway, to wam sie forum chrzani czy wysylanie z "nowy post" albo edytowanie poprzedniego to problem mojego internetu, ktoremu odwalilo? ==.


Jest to raczej problem twojego internetu. Jeśli będzie się powtarzał skontaktuj się z Crackiem.

raflik napisał/a:
"na oko" zostaje sciągnięcie Vela i "starą gwardię klejnotowców" byśmy mieli w komplecie...


Czyli docieramy do sedna sprawy. Pytanie brzmi, kto tu jest Starą Gwardią, a kto nowymi twarzami, nowymi, kotami, newbie, noob, czy jak to zwać. Osoby, które zarejestrowały się 5 lat temu i od wieków nie dały śladu życia, których pamięta może 5% użytkowników? Czy osoby które zarejestrowały się później, ale każda z nich spędziła tu więcej czasu, niż niejeden dinozaur ze starych czasów, a napisała więcej postów, niż dwóch? Wiele z tych "nowych twarzy" posiada ogromny wkład w serwis, atmosferę forum i nasz ogólny dorobek. I nie mówię tu o osobach takich, jak Bianca lub Wa Totem, których nazwać Nowymi Twarzami bym się nie ośmielił.

Nie zrozumcie mnie źle: lubię was i cieszę się, że wróciliście. Niemniej jednak musicie pogodzić się z tym, że tu każdy użytkownik jest równy i zasługuje na taki sam szacunek. Wywyższanie się nie będzie tolerowane. Jeśli jeszcze raz usłyszę określenia typu Nowy, Stara Gwardia, albo jeśli ktoś rzuci "Uczcie się historii" potraktuje go tak, jak zobowiązuje mnie lojalność wobec innych Tanuków i obowiązki nałożone na mnie przez Bogów - Administratorów.

Czy wyraziłem się w sposób zrozumiały?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-09-2007, 14:55   

Uaktualniłam opis postaci, jest na pierwszej stronie wątku z opisami, na samym dole. Shebo jest już pewnie zajęty, ale gdyby... to zawsze lubiłam agaty. :>

Edit: o szlag, formatowanie mi się w notatniku rozjechało. No nic, nie mam teraz czasu poprawić, jutro zmienię. X_X

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2007, 23:08   

Ależ Szefie, "stara Gwardia" wcale nie oznacza "nowa, lepsza jakość". To raz. Dwa, nauka historii młodzieży w...znaczy, forumowej nie zaszkodzi napewno. To tyle ględzenia.
Czytanie, mode on. Dostosowanie poziomu mocy do luda pracującego w toku...
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-09-2007, 23:26   

Na początku chciałam bardzo przeoprosić za zamieszanie i zaistniałe nieporozumienia. Cała sytuacja jest przede wszystkim moją winą i to mnie należą się cięgi za podejmowanie decyzji z założeniem, że są słuszne i uda się przekonać innych do tego, co mnie się wydaje słuszne - mój błąd.

Krótko mówiąc - idea wprowadzania jakichkolwiek zmian do koncepcji kwestia spotkała się po burzliwej dyskusji ze zdecydowanym veto, co tym samym oznacza, że zgodnie z wcześniejszymi założeniami postacie Satsuki i Raflika nie istnieją w tej chwili w rzeczywistości Multiświata. Oczywiście nie jest to równoznaczne z odebraniem im ich smoków (istnieją wraz z nimi w innych rzeczywistościach), ale ich alternatywne odpowiedniki pozostają do wykorzystania w queście. Przy okazji chciałabym przypomnieć, że sama idea smoków-klejnotów należy do Yubego i Avellany, nie do właścicieli poszczególnych smoczków - więc o ile Sat ma wyłączne prawo do konkretnego białego smoczka o imieniu Jehalom, o określonym wzorze zachowania i charakterze, o tyle nie ma wyłączności na białego klejnota o tym imieniu.

Jest mi szalenie przykro, że muszę wycofać się z decyzji o przyzwolenie na udział w queście osób, które na forum nie pojawiały się prezez dłuższy czas, a nie zostały bezpośrednio zaproszone, gdyż wyraźnie deklarowały, że takich zaproszeń sobie nie życzą (niepowiadomienie ich było swoją drogą moim podstawowym błędem). Nie wzięłam pod uwagę reakcji innych uczestników questa - za co ich z kolei bardzo przepraszam - a oczywiście nie miałam prawa o takich sprawach decydować sama; podobnie jak nie przypuszczałam, że zmodyfikowanie fabuły będzie stanowić taki problem, jakim się okazało.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za zamieszanie. Z ewentualnymi pretensjami zapraszam na priwa.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-09-2007, 10:26   

Kto z uczestników questa ma ochotę i pomysł na ciąg dalszy, ten niech się nie krępuje. Od kilku dni nie mam głowy i serca do pisania czegokolwiek, oprócz może jednej rzeczy, a nie chcę blokować kolejki.
<idzie dalej wykańczać coś, co zajmuje jej myśli przez większość dnia>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-09-2007, 13:20   

To co w końcu robimy z questem, bo mam wrażenie że wielu osobom odeszła chęć zabawy. Szkoda byłoby to wszystko tak zostawić, nie wiem co się stało i nie wnikam, ale chciałabym wiedzieć czy kontynuowanie tego ma jeszcze sens?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-09-2007, 13:36   

Ma, siadaj i pisz. Z tego co widzę wszyscy zgubili przez tę całą aferę wątek i czekają, aż ktoś inny wykona kolejny ruch. Jak dobrze pójdzie dadzą się "pociągnąć".

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-09-2007, 19:59   

Ok, mam skończonego posta, nie wiem czy mam go wrzucać czy czekać na kolejkę?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-09-2007, 21:16   

A właśnie - ja bardzo proszę następną piszącą osobę o zostawienie gdzieś z boku mojej postaci. Powody już pisałam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group