FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Gary Bar - komentarze
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 21:20   Gary Bar - komentarze

Karel, z całym szacunkiem, ale minęło ponad pół miesiąca od całej akcji. Wobec braku waszej reakcji po kilku dniach przeszliśmy nad tym do porządku dziennego i nasze postaci ponownie pojawiły się w Kościele, zresztą, od dłuższej chwili, jak zapewne widzisz, zajmują się czymś zupełnie innym.

Zatrzymanie czasu to fajna rzecz (inna rzecz, że nigdzie nie opisana wcześniej jako możliwość lokacji), ale było to zrobić gdy czekaliśmy na waszą reakcję, a nie pół miesiąca później, gdy już nasze postaci dawno zajęły się zupełnie innymi rzeczami.

btw. wypraszam sobie nazywanie mnie szpiclem - ja po prostu oglądałem show ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 21:36   

Wydaje mi się że to w niczym nie przeszkadza. Nie opisaliście w jaki sposób wróciliście z akcji - my to zrobiliśmy. Nie obwiniaj Karela za opóźnienie tylko mnie, powód nie jest istotny. Działania dot. MAC podejmiemy za jakiś czas, teraz niech wasze życie toczy się dalej.

Cytat:
(inna rzecz, że nigdzie nie opisana wcześniej jako możliwość lokacji)

Skwituję to krótkim: co?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 21:39   

A ja myślę ze trudno nazwać szacunkiem najazd na naszą siedzibę po ilu....? Dwóch nasz postach?
I o ile pamiętam wcale nie było ustalone (poza Altruistą i Sylarem ) JAK wyszliście. Ohh zakładam oczywiście że to wszystko dzieje się PRZED wydarzeniami w których bierzecie ostatnio udział Ślub etc.
I nie sądzę by KOMENTARZE do tematu grupowego były na miejscu. To nie jest quest. To jest odpowiednik Blue Heaven albo waszego Figuros tak więc to nasza sprawa co, jak i kiedy robimy. Być może nie brzmi to zbyt uprzejmie ale tak jest.
Prosiłbym o zamknięcie tego tematu. Odpowiedni temat techniczny dla organizacji pojawi się w swoim czasie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 21:42   

Ok Ok. Post został oficjalnie zmoderowany przez administrację MACu.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Norrc dnia 03-06-2010, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 21:42   

Karel... nie unoś się.

Co do ataku to też nasza wina, to musimy przyznać. Rozpoczęliśmy od siedziby zamiast dać najpierw opisy, MAC miał pełne prawo nas zaatakować. Stało się i się nie odstanie.

Co do komentarzy, gdy już się tu wykłócimy, prosiłbym o wcielenie to do nieistniejącego jeszcze tematu technicznego, który powinien pojawić się w najbliższym czasie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 21:43   

Zgadza się, nie opisaliśmy tego. Zostaliśmy z grubsza zignorowani i nie chcieliśmy pisać sami z sobą, skoro po drugiej stronie nie było woli do wspólnej gry. Jeżeli byliście zainteresowani grą, ale nie mieliście czasu w tamtym momencie, to wystarczyło o tym w jakikolwiek sposób nas powiadomić. Tak się nie stało, dlatego nasze postaci przystąpiły do innych czynności w innych questach.

Ja naprawdę nie lubię tych absurdów z cofaniem czasu. Wystarczyło jakiekolwiek powiadomienie nas, że to brak czasu, a nie chęci sprawia, że nie przystępujecie do rozgrywki. Nic takiego się nie stało. Byłbym więc wdzięczny, jakbyście w związku z tym wyciągnęli wnioski na przyszłość po prostu, a nie dokonywali absurdalnego opisu wydarzeń "sprzed xx czasu".

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 21:49   

Co do "zmoderowanego" posta:
Norrc, czy ja napisałem jakie działania? Dzięki za ostrzeżenie, ale jestem małym wrednym typkiem który będzie załatwiał wszystko jedną, bardzo skuteczną metodą jeśli będzie się go gnębić . Wiem że Moreau to taki czit, ale cóż, gadasz z nastolatkiem który nie sięga Ci odcisków na piętach, więc będziesz załatwiany w kółko tą samą nieoryginalną metodą.

Cost, masz rację ale chyba musisz nam wybaczyć. Przecież nie napiszemy teraz "Po dwóch miesiącach wszystko wróciło do normy..."

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 21:55   

Loko, naprawdę ciesz się, że mam zamiar trzymać się stanowiska MACu. Inaczej (z wielką chęcią) rozwiązałbym tą sprawę na mój własny "bardzo wredny sposób". Teraz znikam na trzy dni, więc korzystaj z życia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 21:58   

Nie martw się, ja znikam na dłużej. Ty też korzystaj z życia, zabaw się w sposób jaki lubisz, tylko uważaj na tych z kastetami - trudno zauważyć, a trzecie zęby nie urosną. Co do stanowiska MAC, to Ty nie masz zamiaru się go trzymać, Ty musisz się go trzymać.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 21:59   

To nie jest kwestia wybaczania. Rozumiem, że nie możecie napisać "po dwóch miesiącach wszystko wróciło do normy", ale w naszym odczuciu posunęliście się do skrajności w drugą stronę. Jestem pewien, że dało się to rozwiązać w sposób bardziej wyśrodkowany. Tym bardziej, że sam widzisz, iż ta cała reakcja jest wyjątkowo spóźniona i pewną odpowiedzialność za to powinniście wziąć na siebie. Liczę na to, że odbije się to w opisie wydarzeń.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:04   

Moment, czy napisaliśmy że odrąbaliśmy Ci rękę, albo wydłubaliśmy Norrcowi oko i teraz wymuszamy żebyście wprowadzili zmiany w swoich postach które daliście od tamtego czasu? Nie, załatwiliśmy to najlepiej jak się dało, nie tykając was wcale. O odpowiedzialności już pisałem - moja wina, przyznaję się. Jeśli to za mało to przykro mi, nie zamierzam nosić na szyi kamienia młyńskiego. Poza tym na opisie jakich wydarzeń to ma się odbić? Zgodzę się jeśli mowa tu np. o Kit, ale o tym gadaj z Karelem.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 22:07   

Loko napisał/a:
Ty też korzystaj z życia, zabaw się w sposób jaki lubisz, tylko uważaj na tych z kastetami - trudno zauważyć, a trzecie zęby nie urosną. Co do stanowiska MAC, to Ty nie masz zamiaru się go trzymać, Ty musisz się go trzymać.

Grozisz członkom mojego Bractwa, grozisz mi. Uważaj gdzie kierujesz swoje ostrze, bo twoje oczy nie są wstanie spojrzeć tak wysoko.

Potwierdza to jedynie twoje ostatnie zdanie. Byłeś w MACu i jak widzę w ogóle nie zrozumiałeś zasad jego działania. Przypomnę jednak, byś to w końcu zrozumiał, MAC do niczego, nikogo nie zmusza, a stanowisko Kitkary jest najlepszym tego przykładem, który powinieneś być w stanie dostrzec. Teraz, skoro już wyjaśniliśmy to sobie, to z łaski swojej nie odnoś się do słów, których formalnie nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2010, 22:10   

Napisałem komentarz do questu. Jako, że wziąłeś na siebie przedstawienie stanowiska Syndykatu w tej materii, to teraz nie bardzo wiem jak mam się odnieść do faktu, że odsyłasz mnie teraz do Karela.

Ogółem - postaci Norrca i Caladana ubezpieczały odwrót. Zostały jako zaproszenie do rozgrywki. Nie zostało to zaproszenie przyjęte, tak więc te postaci wycofały się same. I taką zmianę w opisie chcielibyśmy zobaczyć.

Względem natomiast mojej postaci, to pojawiła się ona tam w założeniach czysto humorystycznych, nie wnikam specjalnie w to, co się z nią stanie, to nie była część akcji MAC.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 03-06-2010, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:11   

Do niczego nikogo nie zmusza? Interesujące. Aż mi się przypomniała taka nasza mała rozmowa np. na temat mojego i lokowego członkowska w Loży. Pozwolę zatem zdanie o nie-zmuszaniu nie skomentować.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-06-2010, 22:15   

kic napisał/a:
Grozisz członkom mojego Bractwa, grozisz mi. Uważaj gdzie kierujesz swoje ostrze, bo twoje oczy nie są wstanie spojrzeć tak wysoko.

Czy ja komuś grożę? Ja tylko nawiązuję do pewnej rozmowy. Norrc na pewno ją pamięta.

kic napisał/a:
Potwierdza to jedynie twoje ostatnie zdanie. Byłeś w MACu i jak widzę w ogóle nie zrozumiałeś zasad jego działania. Przypomnę jednak, byś to w końcu zrozumiał, MAC do niczego, nikogo nie zmusza, a stanowisko Kitkary jest najlepszym tego przykładem, który powinieneś być w stanie dostrzec.

Ależ zrozumiałem. Wiem że oficjalnie porwanie Kit jest Multiświatowym działaniem, ale wszyscy tu piszący doskonale znają naturę MAC i wiedzą jakie rozmowy toczą się poza forum. Mydl oczy reszcie, jeśli możesz.

kic napisał/a:
Teraz, skoro już wyjaśniliśmy to sobie, to z łaski swojej nie odnoś się do słów, który formalnie nie ma.

Nie odniosłem się formalnie do MACu, tylko do Norrca.


Costly napisał/a:
Nie zostało to zaproszenie przyjęte, tak więc te postaci wycofały się same.

Nie zostało przyjęte przez kogo? Ja tam widzę ich posty. Za to nie widzę ich odwrotu, którym się zajęliśmy nie ingerując w ich postacie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group