FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Czy jesteś Gothem?

Czy jesteś Gothem?
Tak
30%
 30%  [ 7 ]
Nie
69%
 69%  [ 16 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 13:06   

Już spenetrowałem Internet i sam znalazłem, ale dzięki, to zdjęcie jest bardzo wymowne...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2009, 13:11   

Żywność gotycka to oczywiście żywność gotowana. Cha, cha.

A test nie musi być nieprawdziwy, przecież takie idiotyzmy jak najbardziej się zdarzają - sam widziałem na przykład "kościelną" broszurkę wyjaśniającą, dlaczego Harry Potter to zło, mhok i Szatan, a dzieci nie powinny ruszać gier komputerowych (bo to zuo, mhok i Szatan). Jakiś nawiedzony gość rozdawał to ludziom po mszy, wpadło w ręce moich rodziców. Wariaci zdarzają się wszędzie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 14:03   

Cytat:
Już pisałem - to 100% podróbka, napisana przez debili zapewne uważających się za gothów


Hehe, nie zmienia faktu, że swoją głupotą potrafi rozbawić. Ja miałem wczoraj niezły ubaw z kumplami wypełniając to (no ale zabawniej w 6 osób niż samemu coś takiego czytać :)

Cytat:
"kościelną" broszurkę wyjaśniającą, dlaczego Harry Potter to zło, mhok i Szatan, a dzieci nie powinny ruszać gier komputerowych


Z tymi grami to też widziałem, było nawet nabożeństwo dla rodziców, gdzie uczyli ich o niebezpieczeństwach "współczesnych środków degeneracji dzieci i młodzieży". No, ale Kościół wie, że jest w kropce więc się coraz bardziej ośmiesza :)

Cytat:
To


Wow, kadr z piekła! A tak na serio, to no cóż, są i tacy, a choć nie szata zdobi człowieka, to jednak ja miałbym baaaaardzo ograniczone zaufanie do kogoś takiego, gdybym go spotkał. W sumie gdybym miał dziecko i zobaczył go w takim towarzystwie, to choć do kościoła bym nie pobiegł, to kto wie czy do komórki po kija bym nie pośpieszył.

Ale nie generalizuję, bo wiem, że tacy ludzie też mogą być w porządku.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-06-2009, 14:23   

Mitsurugi napisał/a:
Z tymi grami to też widziałem, było nawet nabożeństwo dla rodziców, gdzie uczyli ich o niebezpieczeństwach "współczesnych środków degeneracji dzieci i młodzieży". No, ale Kościół wie, że jest w kropce więc się coraz bardziej ośmiesza :)

Wariactwa pojedynczych księży, czy ludzi związanych z Kościołem nie świadczą jeszcze o całym Kościele, nawet jeśli niektórzy zdają się tego faktu nie zauważać.

A test jest faktycznie głupi i nieśmieszny.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-06-2009, 14:27   

Widziałem już kilka mutacji tego tekstu, podejrzewam nawet, że sprokurował to ktoś dla jaj.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 15:57   

1. Tak. Głównie dlatego, że gustuje w ciemniejszych kolorach ubioru.
2. Parę jest. Moja staruteńka koszulinka z Kurtem Combajnem służyła mi ostatnio przy malowaniu płotu. :P
3. E? Nein.
4. Pentagramik jest spoko, ale nie chce mi się kupować wisiorka (jest wiele ciekawszych rzeczy, na które mógłbym przetracić mamonkę).
5. Myślałem kiedyś, aby zrobić sobie tatuaż na stopie, ale jest za drogi.
6. Hmm... Mam jednego winylka Vadera i nie zamierzam go wywalać.
7. Ee... Whatever.
8. Jestem praktykującym katolikiem i jeżdżę na rowerku. :) Basenik też może być.
9. Czy to, że z przyjemnością gram w RPGi może się do tego zaliczyć?
10. Nie jestem hipisem.
11. Żulem także nie.
12. Wątpię.
13. Niedługo będe miał operację w szpitalu. Czyli za jakiś czas.
14. Sporadycznie.
15. Śpi, ile wlezie. :)
16. Rzadko kiedy.
17. Jeżeli razi w oczy, to tak.
18. Żąda? Co nawyżej rząda. Czasami, gdy jestem zmęczony i potrzebuję spokoju.
19. Bynajmniej.
20. Masło maślane. Z resztą, podobne pytanie już zostało podane. Zgrozo! Nie żąda, a rząda.
21. Ja.
22.Nie szanuję autorytetu Ojca Imperatora.
23. Nein.
24. Nein.
25. Wszystko u mnie w normie.
26. Whatever.
27. ?????
28. Ja. Hyperem o 21.00 nie pogardzę. Ostatnio leciał tam sobie Trigun. Poza tym TVN24, MTV (dla South Parka) i parę innych.
29. Dla odreagowania nie pogardzę sieciowym Q3A. Oprócz tego, w RPGach zabija się potwory.
30. Zawsze i wszędzie.
31. To co się działo na koncercie Armii, do dziś pamięta mój kark. :P
32. Pedziem nie jestem.
33. jak każdy nastolatek.
34. Nein.
35. Lubię jedynie yuri.
36. Kiedyś chciałem sobie zrobić taką z napisem "I love Napalm Death", ale stwierdziłem, że jest przy tym za dużo roboty,
37. Nein.

Chyba się zapiszę na Poznańską 15.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-06-2009, 16:53   

Cytat:
A test nie musi być nieprawdziwy, przecież takie idiotyzmy jak najbardziej się zdarzają


Oszywiście, skoro zatem są prawdziwe przykłady po co babrać się w kiepskich fałszywkach?
Cytat:

Wariactwa pojedynczych księży, czy ludzi związanych z Kościołem nie świadczą jeszcze o całym Kościele


Niestety - świadczą, tak samo jak zboczeńcy z komentarzy świadczą o fandomie, a sprawcy masakr w szkołach świadczą o Hamerykanach. Członkom Kościoła pozostaje się wstydzić i gęsto tłumaczyć.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 20:50   

1.Regularnie nosi czarną odzież. Zgadza się, mam czarne skarpetki które regularnie noszę.
2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej. Nic z tych rzeczy.
3.Maluje oczy używając czarnych specyfików, maluje usta lub też paznokcie. Jak powyżej.
4.Nosi dziwną, srebrną biżuterię lub symbole (trzy szóstki, pentagram i inne symbole wyznające Szatana). Też nie.
5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach. Zgadza się oglądam program o tatuażach w Miami, na Discovery.
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.) Nie wiem co to gotycka muzyka, a MM nie znoszę więc raczej nie.
7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie. Kurcze wymienił jak zachowuje się większość moich znajomych :)
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii, modleniu się, chodzeniu do kościoła lub uprawianiu sportu. Tutaj wypadam pół na pół :]
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana. Łoj, a kogo śmierć nie interesi? Wampiry lubię w anime i książkach - polecam panią Rice, i to nie tą z Białego Domu ale od wywiadu Z Wampirem ;) - magia też jest dobra jak jest w książkach fantasy i grach, voodoo dziękuje. Więc znów pół na pół.
10.Bierze narkotyki. W żadnym wypadku.
11.Pije alkohol. Nieee, serio serio. Lubię tylko miód pitny ;)
12.Chce popełnić samobójstwo i/lub ma depresję. A kto teraz nie ma depresji :/ Samobójstwo odpada zaś
13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w każdy inny sposób. (To satanistyczny rytuał, który poprzez ból odwraca uwagę od światła Pana naszego i Jego miłości. Poszukuj pomocy u psychologa.) Czasem jak robię sobie obiadek lub jedzonko to fakt potne się przez przypadek, ale nie inaczej, aha i to rzadko :3
14.Narzeka na nudę. 0.o to mi ankieter zabił ćwieka!
15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało. No pewnie najlepiej w ogóle nie spać geniuszu! -_-!
16.Często nie śpi w nocy. Lepiej się gra w nocy :d
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła. Bo mi świeci w monitor! A poza tym lubię ;)
18.Żąda często prywatności. No pewnie, ludziska zróbmy u mnie na chacie Big Brothera!
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie. Tam gdzie król chadza samotnie WOLĘ być sam! :)
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.) Nie no pewnie lepiej oglądać non stop TV na pełny regulator!
21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego. Ugh! To jak ma się człowiek zaprzyjaźnić?
22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp. Szanuję MĄDRYCH i starszych ludzi. Ale głupców z pewnością nie. Więc pewnie ciebie bym raczej nie szanował...
23.Źle zachowuje się w szkole. NA szczęście skończyłem, a poza tym źle to się nauczyciele zachowywali, ja siedziałem jak strusia :D
24.Źle zachowuje się w domu. E tam nic z tych rzeczy.
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je. No tak najlepiej w ogóle nie jeść...
26.Je żywność gotycką. Nie znalazłem sobie wizygocką i ta mi bardzo smakuje. CO TO DO LICHA JEST?!
27.Pije krew lub wyraża zainteresowanie w tym kierunku.(Wampiry wierzą, że to sposób by dosięgnąć Szatana. Takie zachowanie jest niebezpieczne i trzeba oduczyć tego NATYCHMIAST.) Bueeee!
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.) 0.0 Buahahahahahahahaha, wybacz mi o najmądrzejszy z mądrych, idę wywalić kablówkę, włączę Trwam a potem na cały regulator Radio Ma Ryja. Tak na cały żeby ci bezbożni sąsiedzi też słyszeli!
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne. Tetris, Saper, Pasjanse i najgorsze z najgorszych Szachy! (Królowa bije konia albo na odwrót, toż to bezeceństwa są!)
30.Nadużywa internetu. Tak samo nadużywam internetu jak ty nie grzeszysz mądrością - to duuuuzo!
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki. Jasna sprawa jeśli też klasze w rytm muzyki Rubika to jestem antychrystem! (A to pierwsze oczywiście odpada ;))
32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie. Postanowiłem sobie kiedyś że jeśli nie będę bardziej sławny aniżeli Fred Astair to nie będę tańczyć. Słowa dotrzymałem :)
33.Wykazuje zainteresowanie seksem. Uuuuu człowieku to prawie 7 miliardów ludzi jest Gotami, albo ma predyspozycje - ty też chyba że cię wykastrowali.
34.Onanizuje się. Łeeee. chyba że miałeś na myśli opalanie się. A tak w ogóle skąd o tym wiesz jeśli NIGDY tego nie robiłeś?
35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny. Ani to ani to ale jestem NORMalny
36.Nosi przypinki, naszywki z wyrażeniami "Jestem gothem", "Jestem martwa" itp. Nie ale myślałem o napisie na zderzaku "przejadę każdego idiotę" Byłbyś bardzo zagrożony :)
37.Twierdzi, że jest gothem. Tak sądzę że jestem Wizygotem, z linii prababki!

Proszę nie brać tego zbytnio na poważnie ;) A poza tym co to ludzie nie wymyśla 0.o Dobrze że nie dali opcji czyta komiksy w kolorze czarno białym, bo jak nic wszyscy albo prawie wszyscy bylibyśmy gothami xD

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dragoness Płeć:Kobieta
Nie Własna


Dołączyła: 06 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2009, 07:56   

1.Regularnie nosi czarną odzież. - codzennie i zawsze, piżamę też mam czarną.
2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej. - tak, tak. Wydałam na nie ponad 500 złotych, ale sie opłacało.
3.Maluje oczy używając czarnych specyfików, maluje usta lub też paznokcie. - okazyjnie, można uznać, że tak.
4.Nosi dziwną, srebrną biżuterię lub symbole (trzy szóstki, pentagram i inne symbole wyznające Szatana). - okazało się, że na moim naszyjniku nie ma gwiazdy jakiejśtam, tylko pentagram.
5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach. - tak, tak, tak!
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.) - czasami, więc nie.
7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie. - nie. ja jestem outsiderem.
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii, modleniu się, chodzeniu do kościoła lub uprawianiu sportu. - a i owszem, jak najbardziej.
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana. - rosnące.
10.Bierze narkotyki. - nie.
11.Pije alkohol. - nie.
12.Chce popełnić samobójstwo i/lub ma depresję. - rzadko.
13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w każdy inny sposób. (To satanistyczny rytuał, który poprzez ból odwraca uwagę od światła Pana naszego i Jego miłości. Poszukuj pomocy u psychologa.) - tak...
14.Narzeka na nudę. - zawsze
15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało. - mało
16.Często nie śpi w nocy. - tak
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła. - pół na pół
18.Żąda często prywatności. - nie.
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie. - nie.
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.) - ta.
21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego. - tak.
22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp. - często
23.Źle zachowuje się w szkole. - tak
24.Źle zachowuje się w domu. - często
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je. - mało
26.Je żywność gotycką. - koty, wodę płodową? Nie.
27.Pije krew lub wyraża zainteresowanie w tym kierunku.(Wampiry wierzą, że to sposób by dosięgnąć Szatana. Takie zachowanie jest niebezpieczne i trzeba oduczyć tego NATYCHMIAST.) - niestety...
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.) - tak.
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne. - oczywiście!
30.Nadużywa internetu. - uu... Jasne.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki. - tak.
32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie. - nie.
33.Wykazuje zainteresowanie seksem. - nie.
34.Onanizuje się. - nie.
35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny. - nie.
36.Nosi przypinki, naszywki z wyrażeniami "Jestem gothem", "Jestem martwa" itp. - mam taka pt. ,,Krwawisz, krwawię".
37.Twierdzi, że jest gothem. - nie, bron matko jedyna.

Zatem... 23/37...
Jestem czy nie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-07-2009, 21:12   

22/37 nie wiedziałem że jestem gothem :D , ale to durne jest

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2009, 11:04   

W trakcie czytania tkestu o mało nie oplułam ze śmichu ekranu komputera. Jejku, to może i dobrze, że ja do kościoła tak nagminnie zasypiam?

1.Regularnie nosi czarną odzież.
Jestem zakochana na zabój w mojej czarnej bluzie, ale nie, bo jest za gorąco.
2.Ubiera koszulki z nazwą lub wizerunkiem rockowej grupy muzycznej.
Niet.
3.Maluje oczy używając czarnych specyfików, maluje usta lub też paznokcie.
Nie.
4.Nosi dziwną, srebrną biżuterię lub symbole (trzy szóstki, pentagram i inne symbole wyznające Szatana).
Nie.
5.Wykazuje zainteresowanie w tatuażach i piercingach.
Nie.
6.Słucha gotyckiej lub jakiejkolwiek innej anty-socjalnej muzyki. (Marylin Manson twierdzi, że jest antychrystem i wypowiada się publicznie przeciwko Panu. Proszę, wyrzuć takie płyty kompaktowe NATYCHMIAST.)
Nie.
7.Zadaje się z innymi ludźmi, którzy ubierają się, zachowują i mówią ekscentrycznie.
Hmm? A w jakim sensie? Chyba nie.
8.Nie wykazuje zainteresowania w takich czynnościach jak: czytanie Biblii, modleniu się, chodzeniu do kościoła lub uprawianiu sportu.
Po raz kolejny zaspałam do kościoła i uwielbiam siatkówkę. Nie.
9.Wykazuje rosnące zainteresowanie tematami: śmierć, wampiry, magia, vodoo i innymi, które dotyczą szatana.
Tak. HP i wampiry to ZUO, taak...
10.Bierze narkotyki.
Nie.
11.Pije alkohol.
Nie.
12.Chce popełnić samobójstwo i/lub ma depresję.
Nie.
13.Tnie się, przypala lub robi sobie krzywdę w każdy inny sposób. (To satanistyczny rytuał, który poprzez ból odwraca uwagę od światła Pana naszego i Jego miłości. Poszukuj pomocy u psychologa.)
Nie.
14.Narzeka na nudę.
A kto nie narzeka?
15.Śpi bardzo długo lub bardzo mało.
Zależy...
16.Często nie śpi w nocy.
Bo mi za gorąco.
17.Nie lubi światła słonecznego oraz innego światła.
Jak ja KOCHAM kiedy coś daje mi po oczach... Bez przesady.
18.Żąda często prywatności.
Ja nie ządam, ja się zamykam w pokoju i już!
19.Spędza bardzo dużo czasu samotnie.
Tak.
20.Żąda czasu sam na sam ze sobą oraz ciszy.(Prawdopodobnie to po to, by Twoje dziecko mogło rozmawiać ze złymi mocami poprzez medytację.)
Nie.
21.Nalega, by spędzać czas z przyjaciółmi bez uczestnictwa dorosłego.
Litości, mam włóczyć się po okolicy z koleżanką i mamusią?
22.Nie szanuje autorytetu nauczycieli, duchownych, zakonnic, starszych itp.
Nie.
23.Źle zachowuje się w szkole.
Nie.
24.Źle zachowuje się w domu.
Nie.
25.Bardzo dużo je lub bardzo mało je.
Średnio.
26.Je żywność gotycką.
Ale że co?
27.Pije krew lub wyraża zainteresowanie w tym kierunku.(Wampiry wierzą, że to sposób by dosięgnąć Szatana. Takie zachowanie jest niebezpieczne i trzeba oduczyć tego NATYCHMIAST.)
Nie, dziękuje, wolę Fantę.
28.Ogląda telewizję kablową lub inne skorumpowane media. (Zapytaj się w lokalnej parafii jakie programy telewizyjne są odpowiednie dla Twego dziecka.)
Tak.
29.Gra w gry komputerowe, które sa brutalne.
Tak.
30.Nadużywa internetu.
Niesprecyowane pytanie. Ale załóżmy, że trochę.
31.Kreśli symbole satanistyczne lub/i brutalnie potrząsa głową w rytm muzyki.
Nie. Dlaczego od razu brutalnie? Tak sobie tylko kiwam... XD
32.Tańczy poruszając się prowokacyjnie i seksualnie.
Że co?!
33.Wykazuje zainteresowanie seksem.
Nie.
34.Onanizuje się.
NIE.
35.Jest homoseksualny lub/i biseksualny.
Nie.
36.Nosi przypinki, naszywki z wyrażeniami "Jestem gothem", "Jestem martwa" itp.
Nie.
37.Twierdzi, że jest gothem.
Nie.

8/37.
Słaba gothliwość, ale jakie wrażenia podczas wypełniania...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group