FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Nowy rekord
Wersja do druku
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2005, 21:35   Nowy rekord

Własnie skonczyłem chyba najdłuzsza sesję RPG w moim zyciu zaczeliśmy dziś o godzinie 1:40 w nocy jak wróciłem ze znajomymi z koncertu Armii w parku chorzowskim , a skonczyliśmy teraz o godzinie 22:15
umieram ale było nieźle choć pomiedzym godziną 14 a 18 to sie tak trochę monotone zrobiło i gracze zaczeli się ze mną wykłucac uparcie o wszystko ale potem znowu się rozruszało :P . Nowy rekord pobiłem ale w sumie to juz chyba fanatyzm . Ale żadko mamy okazje do takich maratonów bo bardzo żadko się ekipa zbieraw pelnym składzie.
Przejdź na dół
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-05-2005, 22:26   

Ucz mnie Sensei!!!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2005, 00:04   

Ty ale nie wiesz jak od tego plecy bolą że spac nie mogę , najpierw kocert a potem praktycznie parenascie godzin na jednym krzesle. PS mam pare zdjęc i tymi moge się pochwalić bo wygladam jakbym był z 4 lata młodszy !! kolezanka powiedział że gdybye nie włosy to by pomyslała że te zdjęcia były jeszcze z przed wojska a nie z dziś :P
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2005, 10:37   

Faktycznie, robi wrażenie, u mnei rekord to chyba jakieś 8 godzin, no ale było to CoC i po prostu nikt nie chciał przerywać. Szkoda, że już od dłuższego czasu nie mam z kim grać.
Powrót do góry
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2005, 18:10   

jak ktos chce zobaczyc muj pysk ( tutaj wreszcie wygladam dobrze w miarę młodo tyle ze ubranie takie sobie ) to tutaj sa niektóre zdjęcia z [URL=http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show&gall_id=&ap_ex=45&alb_id=1721&prev=0&next=1720&off=0&search_exp=&order=created%20DESC&user_albums=&last_action=browse&alb_title=Długa%20sesja]sesji[/URL]
hasło "lodos"


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 19-05-2005, 23:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-05-2005, 18:17   

Mój rekord to coś powyżej 24 godzin (26? 28? Jakoś tak). Od rana jednego dnia do około południa drugiego, praktycznie bez przerwy. Planowaliśmy 36, ale w momencie, gdy mistrzowi gry zaczęło się wszystko mieszać, uznaliśmy, że dalej chyba nie ma sensu. Bu, mięczaki jesteśmy :D
(Jakby się ktoś pytał: graliśmy w Earthdawna. Dobry system, ale chyba każdy jest dobry przy świetnym MG)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Totalizator Płeć:Mężczyzna
I Think I Can


Dołączył: 01 Maj 2005
Skąd: Kielecczyzna
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2005, 19:06   

Najdłuższa sesja jako gracz to 6 godzinek non stop w Wampira: Maskaradę

Za to jako MG prowadziłem sesje wiedźmina na koloniach praktycznie non stop z przerwami na sen tudzież obowiązkowe wycieczki (zaprawdę nie zna życia ten kto nie prowadził nigdy sesji w autobusie) :)

_________________
Podążaj za białym kurwikiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2005, 22:54   

O Serika pokłony dla twojego MG jest wielki 26 godzin non stop ja az do tylu nie jestem zdolny prowadzić
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-05-2005, 11:18   

no ja prowadzilam swojego czasu z przerwami na sen i proby (bylo na obozach chorowych), a potem w pociagu powrotnym z krymu.... w sumie cos kolo tygodnia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group