FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Tekken Movie...
Wersja do druku
Leluna_Lei Płeć:Kobieta
Pogromca wampirów


Dołączyła: 02 Maj 2005
Skąd: spod Krwawego Księżyca
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2005, 20:10   Tekken Movie...

Witam,
Otóż, rzecz ma się tak: tu i ówdzie zobaczyłam zdjęcia z planu zdjęciowego i...No właśnie :///. Wyrażę się krótko: chciałabym, że twórcy tegoż filmu skoncentorwali się bardziej na fabule (nie mówię, że musi od razu powstać jakieś superinteligentne "dzieło": o co chodzi w Tekkenie, ten, kto grał, to wie. Acz nie powiem, miło byłoby zobaczyć, jak poszczególne wątki rozwijają się trochę "dalej", by nie ukazano tylko istoty Turnieju od strony walk, lecz także ludzką odsłonę postaci. Na tym zakończę moje domysły i życzenia, bo chyba nie powinnam się wypowiadać, skoro film jeszcze nie wszedł na ekarny), niż na wiernym odwzrowaniu wyglądu postaci. Nie oszukujmy się, imponujący fryz Jin'a, nijak by sie sprawdził w realnym świecie, zamiast "ochów" i "achów" wywołałby raczej śmiech i hmm...jakieś subkulturowe nowotwory ("Co to gościu z czubem a la Johhny Bravo, wersja do tyłu, a do tego jeszcze w drechach?"). A Hwoarang, absolutny hit wśród płci pięknej (tak, tak drogie panie, i proszę się tu teraz nie chować za konsole, bo prawie wszystkie wiemy, że tak było, a u niektórych nadal jest ;DDD, patrząc na strony internetowe) - gdyby aktor odtwarzający tę postać przeszedł koło nas na ulicy, to - bynajmniej z mojego punktu widzenia - uznany zostałby za przedstawicieli ludności, których społeczeństwo określa mało subtelnym słówkiem "żul" (do tego - o zgrozo! - jakiś metro!) z goglami (które w grze - wysuwam to z osobistych obserwacji - stanowią dla graczek niezły fetysz :P) na głowie. Mam nadzieję, że nie o to chyba chodzi w tej produkcji (a może?), żeby aktorzy, ludzie przecież z krwi i kości, przesadnie mieli odwzorowywać aparycję postaci, która w grze, fakt, robi wrażenie (no, bez przesady, ale po prostu żadne inne słowo nie przychodziło mi do głowy; sądzę, że wiadomo, o co chodzi). Ale, nomem omen, gra to gra, ma swoje prawa, w tym do ukazania w sposób przystępny (czytaj: taki, że nie musimy zakrywać oczu) tego, co w realnym świecie uchodziłoby za groteskę i kicz.
Pozdrawiam

_________________
Wilki nucą już nokturn
Noc opada na świat
Tańczą już wampiry
A wraz z nimi ja
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8358400
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-09-2005, 00:09   

rinku kudasai... nie w temacie jestem.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-09-2005, 09:18   

Mam pytanie - chodzi o Tekken - anime, czy Tekken - film z autorami?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Leluna_Lei(niezalog.)
Gość
PostWysłany: 10-09-2005, 11:50   

Chodzi mi o film fabularny, z aktorami, który ponoć ma na ekrany wejść w 2006, albo na początku 2007 roku
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-09-2005, 12:17   

Jeśli gra ma porządną fabułę (a jeszcze chyba nie spotkałam japońskiej bijatyki BEZ fabuły i urzekająco dopracowanych postaci *_*), to chyba o niej nie zapomną w filmie, hm? Trzeba przynajmniej mieć nadzieję... A jeśli jednak postawią głównie na akcję, to niech przynajmniej biją się ładnie :>
I zaraz... H...Hwoarang - żul?
Ta słodziutka lakierowana lala - ŻUL?!?!
<ląduje pod biurkiem i zwija się ze śmiechu>
Gdzie można dorwać te zdjęcia?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-09-2005, 21:30   

Miya, że Street Fightera przypomnę cichym głosem... ale jego amerykańce robi.....sp....zepsuli, więc w sumie nie dotyczy dyskusji ten wybryk natury.

Mała prośba o linka do materiałów propagandowych producentów tego dzieła. Moja wiedza na temat filmu opiera się na doniesieniach że "sie robi" i paru zdjęciach z 4chan. A to trochę mało, choć zyskałem pewność iż zatrudniono kawaii aktorki.
Powrót do góry
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 15-09-2005, 20:18   

Natknęłam się na wzmiankę o tym filmie w sierpniowym numerze Cinemy.

'Mieliśmy Mortal Kombat, teraz kolej na aktorską wersję najpopularniejszej konsolowej nawalanki. Opis fabuły jest dość enigmatyczny, ale powiedzmy sobie szczerze - chodzi tu tylko o pokazanie jak największej ilości efektownej kopaniny. Bruce odkrywa, że posiadł wielką moc. Nie ma czasu nacieszyć się tym faktem, bo musi walczyć z komado wojowników, którzy zrobią wszystko, żeby odebrać mu jego sekret.'

I był jeszcze link: www.tekken-official.jp . Ale niestety nie do materiałów o filmie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Leluna_Lei Płeć:Kobieta
Pogromca wampirów


Dołączyła: 02 Maj 2005
Skąd: spod Krwawego Księżyca
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2005, 22:11   Co nieco o obsadzie i o czymś jeszcze

A zatem, Panie i Panowie, obsada (według jakiejś francuskiej stronki):
-Jet li/jin kazama (the one, danny the dog, en sursis)
-Zhang ziyi/xiaoxu Lin (tigre et dragon)
-Hyuk Jang/hwoarang (volcano high)
-Jean claude van damme/Paul phoenix (
-uma thurman /nina (kill bill vol 1et 2)
-Lucie lui/julia chang (kill bill vol 1 et ballistic)
-stephan chow/Law Forest (crazy kung fu et shaolin soccer)
-Jean Reno/Heihachi mishima(L'empire des loups)
-Jackie chan/WULONG Lei (espion amateur )
Jeśli chodzi zaś o "cos jeszcze", to znalazłam hmm..."twór" z 2001 roku o tytule:"Avenging Fist". Screeny z tego są...dziwne...tak, to chyba dobre słowo. Ogółem historyjka też jest pokręcona. Gdybyście się na nią skusili to życzę miłej, nieco odmóżdżającej zabawy ;P
pozdro

_________________
Wilki nucą już nokturn
Noc opada na świat
Tańczą już wampiry
A wraz z nimi ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8358400
Casper Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2006, 14:59   

Obsada nieziemska! szczegulnie Uma Thurman, no i Jackie Chan - to raczej normalne, ale Jet Li trochę za stary by był jak nJi reszto by się trzeba wykosztować na takie
gwiazdy. Przymierzają się do tego filmu już jakiś czas, ciekawe tylko kto i kiedy to w końcu zrobi. Pamiętam chyba 6 może 7 lat temu widziałem zdjęcie z rzekomymi odtwórcami głównych ról w tekkenie, jak przez mgłę była Jun, Jin Howorang chyba i ktoś jeszcze.
Leluna_Lei napisał/a:
imponujący fryz Jin'a, nijak by sie sprawdził w realnym świecie

a tam tatuaże ala Jin sobie ludzie robią, to z fryzem nie bylo by problemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-09-2006, 16:13   

czyli to pogloski czy serio kreca ten film :)

- ja za to znalazlam zwiastuny lepszego filmu :) - tatatatatatatata... otoz....

***HALF LIFE***

to sie dopiero szykuje gradka;)

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2006, 19:44   

Leluna_Lei napisał/a:
-Jean claude van damme/Paul phoenix (


Zaraz zaraz jeśli w tym filmie występuje ten osobnik to BĘDZIE to katastrofa - jak to stwierdził jeden z moich znajomych ten jegomość nadaje się <tu cytat> "na wiosne pod pomidory" a nie do filmu

Ten "aktoro-kopacz" nie ma za grosz ekranowej charyzmy.

A sam film to będzie na bank durna kopanina na poziomie wykonania produkcji TV - wystąpią w niej III ligowi aktorzy z USA, jakieś modelki i być może jakieś jednosezonowe gwiazdki muzyki pop najlepiej kobiety - które będą miały przyciągnąć do kina rozwrzeszczane małolaty.

Ten film to będzie tylko potęga marketingowa tytułu - jeśli będzie inaczej przyznam się do błędu (ale wiem że mam racje i na 90% ten produkt to będzie shit !! )

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2006, 00:39   

Ten film to bedzie kolejny gniot na podstawie gry komputerowej. Nie trza byc jasnowidzem zeby stwierdzic ze jedynym filmem na podstawie gry bedzie Halo, ktore ma taki budzet i zaplecze ze jest skazane na sukces. Co do tej obsady to chyba jakis zart i pobozne zyczenie autorow stronki, nawet po sprezdaniu nerek nie stac by bylo ich na taka obsade. Rezyser ma na koncie same slabe filmy, a scenariusz tez nie bedzie tu mocna strona. No ale jak wspomnialem, licze ze halo i wow przerwa zla passe filmow na podstawie gier.
..::Lila::.. napisał/a:
ja za to znalazlam zwiastuny lepszego filmu :) - tatatatatatatata... otoz....

***HALF LIFE***

Nie powstaje film na podstawie gry hf i nie powsatanie. Zwiastun byl zrobiony przez jakiegos fana. Pewnie ten sam amatorski zwaitun co widzilem na youtube.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 03-10-2006, 14:40   

co mi nadzieje dziewczece zabierasz ?? Na tekena nie czekam bo jak juz wszyscy powiedzieli to bedzie gniot... Widzieliscie doom'a ? to pewnie takiej jakosci bedzie Teken wasz... ( a dooma mi bylo zal ;) - sie usmialam w kinie )

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PrinceVejita Płeć:Mężczyzna
I'm only one...


Dołączył: 30 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2006, 17:43   

Leluna_Lei napisał/a:
zatem, Panie i Panowie, obsada (według jakiejś francuskiej stronki):
-Jet li/jin kazama (the one, danny the dog, en sursis)
-Zhang ziyi/xiaoxu Lin (tigre et dragon)
-Hyuk Jang/hwoarang (volcano high)
-Jean claude van damme/Paul phoenix (
-uma thurman /nina (kill bill vol 1et 2)
-Lucie lui/julia chang (kill bill vol 1 et ballistic)
-stephan chow/Law Forest (crazy kung fu et shaolin soccer)
-Jean Reno/Heihachi mishima(L'empire des loups)
-Jackie chan/WULONG Lei (espion amateur )


Ej STOP! Sory bardzo że się wtrącam ale Jet Li i Jackie Chan NIGDY nigdzie nie zagrali i nie zagrają razem w 1 filmie. Tak już chyba zostanie bo obaj kiedyś dawno temu zanim o nich usłyszałem pokłucili się i powiedzieli że jeden nie zagra w filmie z drugim! Lubię i podziwiam obu panów i bardzo bym chciał zobaczyć ich w jakimś boskim filmie.

_________________
Polując na demony uważaj by nie stać się jednym z nich....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2676985
jin kazama
Gość
PostWysłany: 20-09-2007, 19:01   

juz koniec 2007 a filmu dalej nie ma .......
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group