FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Warcraft Manga
Wersja do druku
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-01-2006, 18:01   Warcraft Manga

Ujżałem dzis ten komiks graficznie prezentuje sie całkiem nieźle ale nie wiem jak fabularnie bo z braku czasu nie mogłem sobie go poczytać . Czy ktos już to dogłebniej analizował ??
Przejdź na dół
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-01-2006, 21:28   

Czytałem chwilę w Empiku. Może bardzo odkrywczy on nie jest, ale w porównaniu do książek z tego samego uniwersum... Cóż, od razu widać różnice. Widać, że zabrał się za to jakiś rzemieślnik, a nie partacz.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-01-2006, 10:43   

Rysunek sympatyczny, treść przeciętna ( choć po jednym, dość pobieżnym przeczytaniu u kumpla trudno mi się autorytatywnie wypowiadać ), ale niestety miną wieki nim Kasen nauczy się ładnie wydawać mangi ( o ile produkt amerykańsko - koreański mangą nazwać można ).
Powrót do góry
hijack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2006, 23:21   

Poczytałem wara w biegu bo w empiq był straszny korek i nie chciało mi się przeciskać, ale mi tam jakoś nie przypadł do gustu. Za sztywne jak dla mnie, no i ten klimat. Zapewne gdybym był zapalonym graczem War Crafta to bym sobie kupił, ale nie jestem i jakoś mnie do niego nie ciągnie. Ejmen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8324706
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-01-2006, 20:35   

Sama zastanawiam się nad kupnem. Przeglądałam w Empiku. Kreska w porządku, tylko jakaś tak mało mangowa. Ciekawi mnie tylko, czy ta pozycja przeznaczona jest dla miłośników gry, czy też może to czytać laik, nie mający o niej zielonego pojęcia.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-01-2006, 20:58   

Z tego, co widziałem nadaje się dla laika. Co do kreski - jest utrzymana w stylu dość Warcraftowym, mi się podobała.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-01-2006, 14:34   

Nadaje się i dla laika, i dla znawcy, tak myslę ;) nie ejstem aż tak szczególnie zorientowana w świecie Warcrafta (chociaż za dawnych dobrych czasów spędzałam długie godziny nad dwójką...) a jednak czytało się dość przyjemnie. Fabuła oryginalnością nie powała i momentami zalatuje klimatami rodem z książek z serii Forgotten Realms, ale kreska jest bardzo ładna i można się przyjemnie przy tej pozycji oderwać...

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-01-2006, 19:26   

Kreska jest faktycznie ładna, ale po szybkim przekartkowaniu stwierdziłam, że już przecież kupuję jedną manhwę o niczym: Ragnaroka =='
I jedna mi starczy, szczególnie że Kasen wydaje swoje tytuły z deczka paskudnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group