FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
  Fate/Stay Night
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-03-2006, 16:53   Fate/Stay Night

Silent Angel napisał/a:
Nie darzę sympatii Rin ze względu na jej brak charakteru. 100 razy bardziej wolę Saber, która nie dość że posiada styl to i jeszcze walczy w imię pewnych wartości, ale jednoczesnie nie jest nimi całkowicie zaślepiona. Pozatym jest o wiele dojrzalsza od Rin. Rin jakoś do mnie nie przemawia.

Wha...?! o__O?! <ksztusi się> Rin brakuje charakteru? W którym miejscu? Powiedziałabym, że ma czasem owego za dużo... a Saber... cóż, jest kim jest i w pewnym sensie z definicji powinna walczyć szlachetnie o wyższe wartości. Wiek i bagaż doświadczeń życiowych robią swoje. Saber na pewno więcej przeżyła na sobie i ciąży na niej wielka odpowiedzialność, Rin nie ma takiego problemu, jej ambicje nie są tak wygórowane [bo Saber są!]. Nie ma sensu porównywać współczesnej 17latki z rycerzem sprzed kilkunastu wieków, sorry. A mnie się tam motyw 'przerąbaliśmy sobie życie to teraz to magicznie odkręćmy i spróbujmy jeszcze raz' niezbyt podoba... Saber poniekąd prezentuje sobą szlachetność 'po ptokach'.

Do kogoś, kto grał: jakie zapatrywania na dalszą fabułę? Bo najpierw wzięli kawałek z 'fate', potem z 'unlimited blade works' i z 'heavens feel' też chyba. To jak mają zamiar to zakończyć?! Bo połączenie wszystkich trzech nie jest raczej możliwe. [podobałoby mi się gdyby ktoś Sakurę ubił, ale nie mozna mieć wszystkiego]

Aaaa... i chcę Graala w anime! Był lepszy od tentakli...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2006, 17:15   Re: Fate/Stay

GoNik napisał/a:
Wha...?! o__O?! <ksztusi się> Rin brakuje charakteru? W którym miejscu? Powiedziałabym, że ma czasem owego za dużo...

Rin brakuje charakteru dlatego, że przypomina mi rozwydrzoną nastolatkę i tym samym nie wyróżnia się z tłumu. Pozatym postaci silnych, wykrzyczanych i dość rezolutnych nie darzę symptią. Brakuje jej elegancji którą ma Saber.


GoNik napisał/a:
a Saber... cóż, jest kim jest i w pewnym sensie z definicji powinna walczyć szlachetnie o wyższe wartości. Wiek i bagaż doświadczeń życiowych robią swoje.

Z tego co zdążyłam zauważyć to w anime, Rin więcej przeżyła od Saber i to ona żyje przeszłością, stąd zresztą te jej ambicje. Można ją zaliczyć do postaci z typu skrzywdzonego dziecka z dzieciństwa próbującego udawać że jest silne, które zawsze sobie poradzi, ale rzeczywistośc jak zawsze jest zupełnie inna. Oklepany temat.

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-03-2006, 17:35   

Silent Angel napisał/a:
Rin więcej przeżyła od Saber
ROFL!
koszmarny spojler napisał/a:
Saber to Królowa Arturia. Czyli eirei który nam znany jes jako Król Artur. Tak, TEN król Artur. A broń ukrywa, bo KAŻDY poznałby Excalibura...
i ty twierdzisz że Rin, współczesna małolata, przeżyła WIĘCEJ!?

Silent Angel napisał/a:
Rin brakuje charakteru dlatego, że przypomina mi rozwydrzoną nastolatkę
Ależ ona _JEST_ rozwydrzoną nastolatką? Do tego ponadprzeciętnie utalentowaną pod każdym względem... i sierotą wojenną która wychowywała się sama, przytłoczona ciężarem obowiązku i perspektywą kolejnej wojny. I nic dziwnego że przywołała tego a nie innego z eirei...
koszmarny spojler napisał/a:
w końcu użyła przy inkantacji klejnotu many którym potem ocaliła życie Shirou. Nic dziwnego że na wezwanie odpowiedział tenże Shirou, który w przyszłości sam zostanie jednym z eirei.


Co do scenariuszy, jak na razie wygląda na to że lecą wg. Fate?... Za tydzień coś się powinno wyjaśnić bo w preview wyraźnie widać że Shinji Matou (starszy brat Sakury jak ktoś nie załapał) zamierza zabrać się za szkołę, był tam kadr w którym wali na odlew Taiga-sensei w twarz... no jak tak można, normalnie g**jek tego nie przeżyje, stawiam orzechy przeciw dolarom...

Co do mnie, to czekam aż wreszcie Caster zdejmie kaptur... szkoda że zapewne w TYCH okolicznościach...[/quote]

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 12-03-2006, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2006, 17:51   

Jak na razie jestem na 9 odc., a spoilerow nie chce mi się czytać ze stron, bo psują one całą zabawę, uważam więc że do tego momentu moge tak twierdzić i moja opinia jest słuszna w tym momencie ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-03-2006, 20:52   

Hmm... no, to wybaczam ;>
Do sprawy wrócimy...

A co powiecie na pairingi?

Shiro x Rin?
Shiro x Saber?
Shiro x Sakura?
mm... kurczę, mało facetów... w zasadzie zero facetów, bo Shiro jest dziwny... Wychodzi że to taka mroczno-magiczno-fantastyczna haremówka _^_

No cyba że Archer, ale on już jest w swoistym pairingu z Rin... no i nie jest żywy! (nie mówiąc o tym, że jeśli się zna jego shinmei, czyli prawdziwe imię... lol ;3 ). Swoją drogą, jakże to wyraźna spuścizna po hentai-daterze, jak na razie jeszcze nie ma ani jednej pary master-servant gdzie oboje byliby tej samej płci _^_ O tym że jedna strona ma możliwość wydania trzech Absolutnych Rozkazów używając Reiju... LOL.

Właśnie stwierdziłem, że F/SN 8 około 16:33 przezentuje jedynie słuszne podejście do mężczyzn... Rin is Win! xD Swoją drogą, sposób w jaki chwilkę później Sakura efektywnie mówi Rin "A kij ci w oko" też jest mocny :D
Za to w 10 swoje dwie minuty ma Saber... ta ultra-poprawnie-uniżona forma wypowiedzi była normalnie rozwalająca - biedny Shiro. Teraz będzie się ogłaszał otwierając każde drzwi w domu, o łazience nie wspominając _^_

A, jeszcze jedno, czy tylko ja zauważyłem co Rin ma na biurku w 8 odcinku? Ta opaska... NEKO MIMI MODE! xD Twórcy mają boskie poczucie humoru _^_ No, a Rin o poranku na początku 10... świetne xD

A jeszcze losowe jęki - niech choroba dadzą wreszcie datę na OST! Kenji Kawai jest genialny... 2/3 nastroju tej serii to muzyka...[/quote]

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-03-2006, 11:27   

wa-totem napisał/a:
A co powiecie na pairingi?
(...)
Shiro x Sakura?

TAK! Ten pairing jest w porządku! Oboje siebie warci [ludzie, jak ja nie cierpię Sakury... scyzoryk w kieszeni się otwiera na tą panią]

A co do Archera to jest stanowczo nie fair: nie dość, że w każdej z trzech wersji fabuły w nie za szczęśliwy sposób znikał z ekranu, to jeszcze naprawdę jest <censored SPOILER>!! To się nazywa nie mieć szczęscia w życiu... a jeszcze końcówka Unlimited Blade Works... no tak się podłożyć to jawne chamstwo jest. Archer stanowczo nie zasługuje na bycie duszą takiego idioty...


wa-totem napisał/a:
nie ma ani jednej pary master-servant gdzie oboje byliby tej samej płci

a parka Lancer - jego master? bo przecież w końcu on był własnością faceta, chyba, że coś źle zrozumiałam.

Apropos muzyki: chcę pełny op do Hollow Ataraxii! Ale na sieci tylko animację z openingiem dorwać można, bu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-03-2006, 12:39   

A tak swoją drogą GoNik... tobie udało się grę odpalić? Bo to co ja mam jest po japońsku, i chce japońskiej windy :>
GoNik napisał/a:
a parka Lancer - jego master?

spojer napisał/a:
dobrze zrozumiałaś; Kirei-Lancer/Gilgamesh, a z innych scenariuszy, w Heaven's Feel - Zouken-Sabbah i Sakura-Rider to właśnie nieliczne wyjątki...
To się zresztą okaże, bo na razie wygląda że idą równo wg. scenariusza Fate, a tam jedyny żeński pairing się nie pojawia. No, a że główny zły ma pairing męski... cóż. Uprzedzenie twórców == Ja jestem ciekaw ile powiedzą o Caster, ale to potrwa bo ep 11 ma tytuł Noble Phantasmu Rider...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-03-2006, 13:12   

wa-totem napisał/a:
A tak swoją drogą GoNik... tobie udało się grę odpalić? Bo to co ja mam jest po japońsku, i chce japońskiej windy :>

Udało ^-^v
a 'japońską windę' to zrobisz sobie tak [jako, że siedzę w szkolnej czytelni bez admina to bedzie mało dokładnie]:
panel sterowania > opcje regionalne i językowe > doinstalowujesz sobie obsługę języków dodatkowych > zmieniasz język systemu na japoński i wyświetlanie znaków nie bedących unicode z polskiego na japoński przestawiasz

dekita!

z drugiej, strony, jeżeli masz dostęp tylko do w98 to możesz mieć z tym problem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2006, 13:54   

Temat umarł śmiercią naturalną, bo mało kto to ogląda.
A ja zatylona jestem jak zawsze: 14ep dopiero teraz obejrzałam. I muszę się napisać teraz z tego wszystkiego.

Nie to, żebym nie wiedziała co się stanie, w końcu wszystkie trzy scenariusze przerobilam w grze, ale mimo wszystko... szkoda, dżizas, jak szkoda! Plus taki, że pół odcinka było na tym skoncentrowane, a nie jak w grze: rozmowa z Rin i przejście do sceny uzupełniania many. Podkład muzyczny... najlepszy kawałek w Fate anime jak do tej pory, niech ktoś się tylko spróbuje nie zgodzić. Pożądam OSTa! Dla tego jednego utworu.
Nowy ending, sam w sobie niezły, pięknie mi się wpasował w klimat odcinka; szczególnie tekst w połączeniu z ostatnią sceną przed preview.
Żałość straszna mnie wzięła. I ubili mi ulubionego bohatera, no!

Na, Tot, a może ta scena w preview to tylko dla picu była :P Bo głowę daję, że nie pokażą uzupełniania many tak dokładnie jak w grze. W końcu anime to nie hentaj...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-04-2006, 16:59   

GoNik napisał/a:
Bo głowę daję, że nie pokażą uzupełniania many tak dokładnie jak w grze.

Nawet jakbyśmy BAAAAAAAAARDZO się prosili xD
Ale pamiętaj że to anime jest wyświetlane późno, a klasyfikacja hentaj/nie polega głównie na tym, co kamera pokazuje. Wystarczy ujęcie na twarz, i...
Ale, wiesz, już jutro się okaże... kyaaa~!
Zaopatrz się w mIRCa i wpadnij na Rizon (irc.rizon.net) do #eclipse, będziesz miała najszybciej. A przy okazji powiedz cześć komuś o nicku <Tohsaka_Rin> ;D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 17:52   

Ja to mam takie pytanie....Gdzie Wy to oglądacie ? O_o

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-04-2006, 21:39   

W telewizji... Najszybciej jest na Chiba Terebi (ちばテレビ), potem na KBS京都. Co piątek, około 18:00 naszego czasu... w Japonii. Potem łapie się rawa na winny, albo czeka do soboty na suby. A suby bierze się z IRCa, bo tam właśnie siedzą grupy które je wykonują...
W tym tygodniu może potrwać dłużej bo jest nowy opening...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 21:42   

Super....dzięki rodzicom mam TVP 1 i 2, TVN i Polsat...żyć nie umierać -_-"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-04-2006, 22:04   

^_^ nienienie... nie zrozum mnie źle, ta planeta okrągła (OK, jest elipsoidą ale to szczegół) więc my też nie możemy oglądać japońskich stacji. W każdym razie ci z nasz, którzy nie mają dostępu do amerykańskich satelitów SIGINT które mogą posłużyć do retransmisji.

Jeśli masz neostradę, masz wszystko czego potrzebujesz.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 22:25   

Aaaa...to chybaże tak ^^" Ale to nie zmienia faktu, że Hyper nawet by się przydał, bo ostatnio leciał tam Lain, a z tego co czytałam na forum ludzie są tym zachwyceni, więc będzie trzeba kiedyś to zassać, ale przed tym jest jeszcze kilka innych anime, które muszę obejrzeć ^^
Wracając do tematu....czy mógłby ktoś tak po krótce napisać o czym jest F/SN, bo na tanuki nie widziałam recenzji....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 15 Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group