FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Final Fantasy XIII

Jakie wrażenia po trailerze?
Wypas!
66%
 66%  [ 4 ]
Mogło być lepiej
16%
 16%  [ 1 ]
Kiszka:p
16%
 16%  [ 1 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Wersja do druku
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 23:10   Final Fantasy XIII

No więc zacznę od tego, że jest tu wprawdzie temat "Final Fantasy", ale z tego co widziałem głównie na temat jednego filmu w związku z czym mam nadzieję, że się nikt nie przyczepi.

Temat założyłem z racji mojego ostatniego ponownego zainteresowania serią:p
W związku z tym dorwałem się do odrobiny info na temat FFXIII i trailerków i cokolwiek mnie zatkało, jeśli gra będzie faktycznie tak wyglądać to grafa przebija wszystko co do tej pory widziałem ( nie mówię tu o fragmentach filmików, ale o odrobinie gameplay'u zawartego w trailerze ). Szczerze myślę nad PS3 w związku z tą gierką i tak jakoś ogólnie wydaje mi się to lepszą opcją niż nowy PC za jakiś czas:p
Ok no więc wypowiedzcie się, jakie jest wasze zdanie na temat trailera, czy chcecie położyć łapki na tej grze i ogólnie co sądzicie:p

http://www.square-enix.co.jp/e306/titles/fabula/ff13/e3trailer.html <- link do trailera

P.S. Dyskusja obejmuje również wersję "Versus":p ( nie mogłem znaleźć trailera dobrej jakości, ale również wygląda ciekawie )

Aha i jeszcze jedno, system walki zapowiada się bardzo interesująco jak dla mnie. Mam nadzieję, że jakoś im to wyjdzie^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2007, 01:47   

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=3498 - teaser Versus.
W planach cyklu XIII jest jeszcze Haeresis, ale na razie nic, poza tytułem nie jest o tej grze wiadome.
Co do XIII, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Bo z tego trailera tak naprawdę trudno coś wywnioskować oprócz tego, że grafika będzie stała na wysokim poziomie, a walka będzie widowiskowa.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2007, 18:01   

Heh jak na mój gust to nawet sporo info jak na grę która wyjdzie najwcześniej w 2008:p
Szkoda, że poza w miarę informującym trailerem do FFXIII, to na temat pozostałych w sumie nic nie wiadomo. Trailer do Versus poza fajnie wyglądającą końcówką niewiele przekazuje. Cholera nawet wie czy gość, którego widzimy jest głównym bohaterem, czy nie.

Edit: No i ten odgłos kosiarki jak łapie za miecz jest jakby to ująć, "priceless";P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 06-04-2007, 23:44   

Jestem w 7 niebie xD Wyglada jak RealTimeFinalFantasy! Ludzie, to bedzie jak arktyczna bryza na pustyni xD A druga gra, to DMC 4 !!!! To tez Boskie dzielo !

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2007, 11:32   

Hehe real time to raczej nie będzie, ale wygląda na to, że rozgrywka będzie stanowczo bardziej dynamiczna niż wcześniej. Ciekawi mnie ilu będzie bohaterów, którymi będziemy sterowali w każdej trzynastce. Na razie w FFXIII zanosi się na przynajmniej dwóch z tego co słyszałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group