FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Sprzęty do grania - dyskusja

Na czym grasz?
PC
61%
 61%  [ 30 ]
Konsola stacjonarna
24%
 24%  [ 12 ]
Konsola przenośna
10%
 10%  [ 5 ]
Nie gram
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 49

Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:08   Sprzęty do grania - dyskusja

Temat zakładam z czystej ciekawości.

Na czym grają Tanuki?

Osobiście posiadam PS2, które wykorzystuję do jRPGów, bijatyk i przeróżnych innych gier, DS Lite'a oraz PC (głównie do fpp/strategii przez LAN oraz MMORPGów).

W ankiecie maksymalnie można zaznaczyć 3 opcje ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:12   

Tylko i wyłącznie PC. Chęci posiadania konsoli nigdy nie odczuwałam, a poza tym moje ulubione gry są na PC ~~~]:}~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 14:35   

Well... Brakuje mi innych odpowiedzi. Najczęściej do gier używam PC a i tak mało gram.
Konsoli żadnej nie mam, jedynie stary poczciwy pegasus, który włączam dla sentymentu.
Aczkolwiek na smartphonie mam emulator gameboy i pegasusa więc jak gdzieś jestem a jest nudno to się nimi raczę :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:40   

Hm, faktycznie zapomniałem o opcji "komórka", a nie mogę już zmieniać opcji w ankiecie. Cóż, trudno ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 14:46   

Ogólnie jade na PCecie, ale konsoli trzeba przyznać, że jak już się do niej gdzieś dorwe to śmigające palce na mordobiciach japońskiego pochodzenia są pokusą wręcz nie do odparcia :). Ale w domu tylko PC - poza tym Total War nie chodzi na konsole :)

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-07-2007, 15:49   

Piecyk, a do gier konsolowych używam emulatorów (choć miłośnicy mordobić 3D zarzucają mi, że używanie w nich klawiatury to blużnierstwo).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2007, 17:26   

fm napisał/a:
choć miłośnicy mordobić 3D zarzucają mi, że używanie w nich klawiatury to blużnierstwo

Bo pad jest zwyczajnie wygodniejszy.

Pecet plus emulatory, ale ogólnie rzecz biorąc i tak gram mało.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-07-2007, 19:08   

Zdecydowanie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że pad jest wygodniejszy w bijatykach - a przynajmniej nie w 2D. Czy to seria Street Fighter, czy Guilty Gear, na klawiaturze o wiele łatwiej robić kombinacje typu dół, przód, czy dół, tył. Są do tego bowiem wykorzystywane dwa palce, a na padzie tylko kciuk. Efektem grania w te produkcje na padzie jest bardzo szybkie zmęczenie kciuka i odciski ;p

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 19:11   

Niestety, czas kiedy siedzialem z grupa milosnikow Tekkena 3, po 12 godzin dziennie, odszedl w zapomnienie. Niemilosiernie rozrosla sie lista gier, zaczetych - nieskonczonych. Ale jak juz przysiade.....
Przede wszystkim consola(e), piec jedynie do strategii (rts'y, mmorpg) i dosboxa (tak, mam sentyment do staroci).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 20:46   

W dawnych czasach, gdy na rynek dopiero wchodziły pecety, a o istnieniu czegoś takiego, jak Windows, Linux i Internet nie miałem pojęcia, grałem na Pegasusie (Super Mario Bros, Chip & Dale, Power Rangers (o yeah!) Robocop, Teenage Mutant Hero Turtles... A także w "czołgi" "polowanie na kaczki" i bilard).
A potem był rok 1999 i rodzice w końcu kupili kompa... Który siedzi w domu i działa do teraz >] a przynajmniej obudowa została (płytę główną już parę razy wymienialiśmy).
Wraz z PCtem pojawiły się w moim życiu takie gry, jak Icewind Dale, Diablo, Star Craft, czy Age of Empires.
Na chwilę obecną gram wyłącznie na kompie, bo:
1. Pegasus nie działa
2. Moja ulubiona gra (Baldur's Gate II ^^) działa tylko na kompie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2007, 09:58   

Coraz mniej rozumiem Sony... Czemu nie chcą obniżyć ceny PS3 w Europie? Przecież to nie ma sensu X.x

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 10:20   

ma sens, po co obniżac cenę czegoś na co w te święta rzucą się miliony graczy? jak uderzy heavently sword z ratchetem i uncharted to będzie po-za-mia-ta-ne.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2007, 10:36   

W takim razie po co obniżać cenę w USA, które jest większym rynkiem zbytu niż Europa?
I jakoś nie widzę tych milionów graczy, patrząc na statystyki sprzedaży PS3 (w porównaniu do innych konsol już w ogóle...) od daty premiery.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 10:51   

ale powiedz mi keji jakie tytuły od daty premiery wysżły na PS3 co by była warta kupna? no właśnie... a teraz gdy zbliżają się killery nie sensu obnizać ceny (myślmy jak szef koncernu ;p ).

a USA i Europa to zupełnie różne rynki, że o Japonii nie wspomnę. Każdy z nich ma inną strategię przypisaną z czym się nie wygra, globalizacja nie taka ogromna jest jak nam się wydaje ;]

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2007, 11:10   

Ari napisał/a:
ale powiedz mi keji jakie tytuły od daty premiery wysżły na PS3 co by była warta kupna?

Keii.
Oblivion, Ninja Gaiden Sigma, Tom Clancy Rainbow Six: Vegas, Resistance: Fall of Man, The Darkness, Tekken 5: Dark Ressurection i parę innych.
Ale nie o to się wszystko rozbija - Sony wszystko leci z rąk, z exclusive'ów, na które wszyscy czekają, oprócz Heavenly Sword i Ratcheta, został im MGS i FF XIII. A było ich dużo więcej - święta dopiero za pół roku, a Sony na każdej konsoli traci.
A to, że są to różne rynki jakoś do mnie nie przemawia, PS3 wszędzie sprzedaje się tak samo słabo...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group