FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  WindowBlinds
Wersja do druku
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2007, 16:54   WindowBlinds

Czy ktoś używa / miał kiedyś do czynienia z tym programikiem?
Zainstalowałam sobie toto dzisiaj, gdyż ujął mnie za serce ten oto skin: http://www.wincustomize.com/skins.aspx?skinid=5775&libid=1 i zapaliła mi się lampka "chcę to mieć".
Niestety mam mały problem: przy tym konkretnym skinie coś jest nie tak z paskiem narzędzi. Guziczek "start" został zastąpiony prawidłowo, tak samo jak pasek z zegarem i ikonkami po prawej. Pomiędzy nimi jest za to zwyczajny standardowy pasek a la windows (z tym że zielony). Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak to rozwiązać? Czy to się w ogóle DA rozwiązać, czy to wina skina? Dodam, że w jakimś innym wypróbowanym przed chwilą skinie ten kawałek paska zadań jest ok, za to nie podmienia się guziczek "start".

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2007, 17:35   

Trudno powiedzieć. Problem polega na tym, że Windows Blinds służy właśnie zapobieganiu tego rodzaju problemom, częstym w skinach typu *.msstyles. Przypuszczam więc, że felerny jest raczej skin, a nie program. Z drugiej strony, zainstalowałem kiedyś Xenomorph (też produkt firmy Star Dock), i czym prędzej musiałem odinstalować, bo gryzł się okrutnie z moim oprogramowaniem sieciowym.

Jeżeli jesteś ryzykantką, możesz za pomocą uxtheme multi-pather zmodyfikować windowsowskie biblioteki, i próbować ręcznie zainstalować skina, bez użycia Windows Blinds. Jeżeli skin zadziała bez problemów, może to oznaczać, że zawinił Windows Blinds. Niezależnie jednak od tego, czy Windows Blinds ma jakieś wady, czy nie, jest to program bezpieczny, przy którym ciężko coś sknocić. A majstrowanie przy systemie zawsze wiąże się z ryzykiem, chyba że naprawdę wiesz, co robisz. Osobiście wyrzuciłbym skina do kosza, i spróbował czegoś innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group