FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
  Wasze nicki...
Wersja do druku
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2003, 17:46   Wasze nicki...

Ciekawi mnie, skąd się wzięły wasze nicki... Bo niektóre są dosyć zastanawiające, jakies anime, literatura...?
Mojego nie powiem, bo to SMSowy skrót od dwunastu imion i nazwiska :twisted:
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2003, 17:57   

no mój to raczej z zadnej lektury tylko z wyobraźni i mojego charakteru...
1. bat (ang. nietoperz...) bo lubię chłodek i czerń a co za tym idzie kolor czarny
2. a Mr to jakoś tak wyszło bo samo Bat mi nie pasowało ''^^

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xellia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Kwi 2003
Skąd: Sanc Kingdom
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-05-2003, 18:17   

Moj nick pochodzi
a) od imienia Xellosa
b) z mojego fica
c) tak na mnie woła my friendka^_-

_________________
Teraźniejszość mgłą spowita,
Smutna przeszłosć nadal boli;
Dawna miłość, choć zabita,
W podświadomej wciąż tkwi woli.
Serce, kiedyś już zranione
Nadal z pełną siłą bije
Choć złamane, porzucone
Nadal tęskni, nadal...żyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2216234
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2003, 18:40   

No ja mam parę nicków

Dąbi --> nic skomplikowanego po prostu jest to skrócona i przerobiona wersja nazwiska ma zwiazek z imieniem moim chyba charakterem i posturą też troszkę ^^ ... ( no kto wie jak się nazywa najsłynniejsze drzewo w Polsce? ) nadana przez przyjaciół znających mnie osobiście ponoć idealnie mnie opisuje ( cokolwiek to znaczy)

DaBi --> wariacja nicka Dąbi uzywana w grach fpp z prozaicznego pododu że po prostu nie ma tam nigdzie ą

Łowca czarownic --> nick czatowy mający wiele znaczeń min. moje aktualne zajęcie, zainteresowania (rpg fantasy -> Warhammer), poszukiwanie swojej własnej czarownicy ^^ oraz po prostu brzmiacy originalnie i wzbudzajacy ciekawość ludzi

WitcHunter --> nick gierkowy (RTCW) używany od jakiegoś czasu najpierw podczas meczy zagranicą zastępując skutecznie DaBiego a teraz już powrzechnie. Pisany jest przez jedno wspólne H po po dodania taga klanowego i kolorków nie mieści mi się cała nazwa

Nathaniel lub po prostu Nat --> to znowuż imię tegoż łowcy i pochodzi od ulubionej postaci z rpg ( Nat to miano nadane jemu przez WiPki) pozatym oznacza ono ponoć po hebrajsku Bartłomiej a to po zdrobnieniu daje Bartek a moje własne imie po zdrobnieniu też Bartek da

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^


Ostatnio zmieniony przez Dąbi dnia 20-05-2003, 08:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-05-2003, 18:58   

Mój jest nickiem po małej zmianie, a było to tak:
1. Krak - na początku podstawówki miałem kiedyś problem z wymową "r", później (chyba w 6 klasie) jakiś chłopak przypomniał to moim kolesiom i tak powstał Krak (odgłos wydawany przez wronę :))
2. Crack - "zangielszczone" Krak - wymawia się tak samo. Powstało wskutek dostarczania kolegom cracków do gier i mojej dobrej znajomości angielskiego

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ewa_1982

Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2003, 22:11   

Akurat z moim nickiem to żadna filozofia.
Ewa to moje imię, przynajmniej nie muszę odpowiadać jak mam na imię, bo każdy wie.
A 1982 to mój rocznik 8)
No i powstało Ewa_1982

_________________
Jeste¶my tylko aktorami w grze jak± jest życie.

Hm... jak co¶ wymy¶lę to dopiszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 06:48   

OK. postaram się to jakoś przystępnie wyjaśnić.

To było jakieś 7-5 lat temu. Czytałem sobie takie pisemko o RPG - Magia i Miecz, tam był taki dział "Kraina Goblinów" poświęcony humorowi. I tam właśnie przeczytałem taką ksywę jakiegoś gracza: Baron Glut von Smark. Całkiem mi isę spodobała, a że wtedy ostro grywałem w Starcrafta i tylko Zergami to zacząłem jej używać.

A teraz używam skrótu po jestem leniwy... ;)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 07:08   

U mnie jak nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno o rośliny (niewyczerpane źródło imion). Avellana to nazwa gatunkowa mojego ulubionego krzola, z którym czuję się związana także charakterem. Nazwy rodzajowej tegoż krzola, Corylus, też używam, ale rzadziej, bo za często muszę tłumaczyć, że jednakowoż jestem rodzaj żeński. A co to Corylus avellana, to już bardzo łatwo sprawdzić.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-05-2003, 09:30   

Mój nick pochodzi z dwóch źródeł:

1) od smoczycy z opowiadania LeGuin (wtedy jeszcze nie było o niej powieści, więc nie była zbyt popularna);

2)Jest taka śliczna wyspa, która nazywa się Nowa Gwinea - myślę, że każdy kojarzy. Otóż jej zachodnia część należy do Indonezji, która w ichnim języku nazywa się Irian. Cała nazwa tej części to Irian Barat (lubię grzebać po encyklopediach ^_^).

Z kolei po japońsku Bara znaczy róża, a tai - ślad. W całości daje to ładne imię Irian Baratai - czyli Irian Ślad Róży.

P.S.
Jest jeszcze Irian z książki o kotołaku (z dopiskiem - Różanooka), ale jeszcze tego nie czytałam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 09:40   

Kiedys pisalem ficka o mojej klasie, gdzie glownym bohaterem byl wlasnie Judash. Kumple czytali, podobalo sie im i z biegiem czasu zaczeli mnie tak nazywac. Ot proste. Na szczescie dzis nikt nie ma tych kopi przy sobie i ciesze sie, bo czytajac to nie moge uwierzyc jakie bzdury tam wypisywalem

Jeszcze wczesniej podpisywalem sie jako Lord Skarpeta grajac w Heroesow 2. Kumpel byl Sir Sikawa :twisted:

Najczesciej kumple mowia do mnie po prostu Pit. Taka wariacja angielskiego Pete. Od imienia

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 10:57   

Moja wzięła sie od nazwoska Gola.
Z początku mi przeszkadzała, ale teraz nie używam innych. ( a ja stefan co? dop. Stefan) No chyba że ty. Al skąd ty tu???

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 12:15   

U mnie sprawa jest niezwykle prozaiczna - Yumegari to Łowca Snów, chamsko zerżnięte z CLAMPowskiej nowelki (główna bohaterka, Tatsumi, też jest Yumegari^^)

Używam także skrótu Yumi (przez co pewna część mówi do mnie Yumi-chan) Yum(egar)i. Później CLAMP nadał takie imię bohaterce Chobitsów, która, o dziwo, jest troszkę do mnie podobna^^

Na chacie Kawaii znana byłam też przez jakiś czas jako Anioł Sennej Gwiazdy. Bierze się to z mjego zainteresowania Oh! My Goddess, gdzie boginki miły swoje anioły. Ponieważ też chiałam mieć swojego, i że jestem Yumegari (łowca snów), musiałam mieć anioła związanego ze snami. A że przepadam za gwiazdami, wyszedł Anioł Sennej Gwizady^^

Niekiedy używam Aphrodith, ale rzadko. Ten nick to po prostu Afrodyta^^. Nie wiem sama, dlaczego ją wybrałam...^^"

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Gość
PostWysłany: 20-05-2003, 13:29   

Dobra, to może teraz ja...
Historia jest dosyć zawiła:
W zaszełem wakacje miałam takie Xellosowskie włoski - do podbórdka i z grzywką. Zafarboiwałąm jesaszetką na fiolet i pokazałąm sie kumpeli - ina krzyczy "Wyglądadsz jak Hotaru". Czyli Saturn z Sailorow. Ten nick przyjelam na SGA, a potem go zmodyfikowałam do Hotaryuu. Aa Ryjek, khm, Ryuu to skrót od tego... A davis to jedno z moich dwoch nazwisk, wykonawców Cobain (Nirvana) von Davis (KoRn) ^_^"". Czyli Ryuu Davis to ya :/
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-05-2003, 13:40   

Ysengrinn to po pierwsze wilk z francuskich średniowiecznych bajek czy czegoś w tym stylu, "Powieść o Lisie". Z charakteru to raczej Dilgear^^. Inteligencji zresztą też^^.

Oprócz tego imię zapożyczyło dwóch pisarzy: Tolkien dla jakiegoś Hobbita i Sapkowski, dla Elfa Isengrima Faoiltiarny, którego cechą szczególną była wielka szrama na pysku^^. Ogólnie istnieją trzy wersje imienia, ja wybrałem jedną i przez przypadek dowaliłem jedno niepotrzebne "n" na końcu. Stąd morał by czytać uważnie^^.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 25-05-2003, 00:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2003, 13:48   

Awww, nie zalogowałam sie... tam nad Ysengrinnem to bylam ja ^^''' ta infa :evil: , zawsze zapomne sie lognąć ><"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 33 Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group