FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Czarownice...
Wersja do druku
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2003, 22:26   Czarownice...

Nyo witam serdecznie wszystkie czarownice i nieczarownice...Hih nom tio jest specjalne miejsce na pogadanie o magicznych wywarach itp. itd. ^_____^ Ej ale naprawde trza se zrobic taki wieczorek tej...Trzeba by bylo wyproobowac jazde na miotle heh... Nie nyo bo to bylo tak ze czarownice wcieraly w siebie masc zrobiona z takich ziół i po tym mialy takie haluny ze myslaly ze latajom ! Naprawde tak mam napisane w tej skserowanej ksiazce ;PPP Nawet jest napisane z jakich tio ziolek ta masc byla robiona!!! Ej a mialy te haluny bo te wszystkie rosliny ktoore sie uzywa do tej masci sa trujace nyo ^_____________^ Trza tio jak najszybciej wyproobowac! Cio Wy na to??? Pozdro^^ Sayo^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 00:17   

Co do jazdy na miotle to polecam najpierw obwiazac miotelke czerwona tasiemka, bo wtedy miotla bedzie bardziej posluszna (wiem to z wlasnego doswiadczenia).
Ziolka, wywary i eliksyry to raczej nie moja specjalizacja, ale to co potrzeba znam doskonale...najgorzej jest jak np. trzeba czekac az bedzie pelnia zeby zerwac jakies zielsko.
Tak, ale teraz zajmuje sie moja Book of Shadows, bo dla czarownicy to niezwykle wazna rzecz.
Ech, chyba zafunduje sobie maly lot nad miastem :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 06:34   

Łiiiiiii!!!!!!!! Ziuuuum ziuuum...! Już już miotełko, włosy mi sę roztrzepały :)
Miotła jest spoko. A co do maści, eliksirków itp itd, to jestem za, ale już gotowych. Bo to taka chemia jakby przy ich robieniu, warzeniu...Chociaż z chemii mam 4, to strzasznie dobra w niej nie jestem..no ale lubię ją bardziej od fizyki:)
WNIOSKUJĄC: jestem zaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
8)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 08:08   

Ma ktoś ciekawe maści i adres do snape'a?

Albo do blacka, wszystko jedno...Eventually do Sol

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 09:01   

O ziołach wiem prawie wszystko... Jakże by inaczej, to moja działka i specjalność. Natomiast większość tego, co do wywarów jest potrzebna, jest w naszym pięknym kraju prawem chroniona i zabraniam zrywać pod groźbą klątwy!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 11:54   

O jejku jestem normalnie pod wrażeniem :shock:
Nagle sie tyle wiedźm ujawniło :)
No prosze ,prosze interesujące. Tymczasem nie łapię nie chwytam nie męczę.. siadę sobie i posłucham i popodziwiam ^^

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 12:08   

Hm, Dąbi a nie obawiasz sie towarzystwa az tylu czarownic...przeciez moga nam nagle przyjsc do glowy jakies niecne pomysly :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 12:22   

Ja się nie bardzo poczuwam do bycia czarownicą. Ja tylko sporo wiem o różnych dziwnych rzeczach. Samo tak wychodzi. Dąbi, zadyszki dostaniesz, jak spróbujesz za tymi wszystkimi wiedźmami ganiać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...


Ostatnio zmieniony przez Avellana dnia 03-06-2003, 07:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ewa_1982

Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 12:34   

Mam nadzieję, że nikt tu mi nie będzie zrywał chronionych roślin.
Ja jako studentka ochrony środowiska na to nie pozwolę.

_________________
Jeste¶my tylko aktorami w grze jak± jest życie.

Hm... jak co¶ wymy¶lę to dopiszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 17:09   

No co wy?? Niszczyć matkę naturę?? To jest właśnie powód, dla którego nie zabierałam się do mikstur... Ale pamiętam, że jak byłam mała i jak się kąpałam, to brałam wszystkie szampony i inne odżywki i bawiłam się w czarownicę i robiłam miksturki :) I chyba naprawdę w tym coś jest, bo moja prawie 7-letnia siora robi to samo :)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 17:40   

Ale Justine przeciez kazdy wie ze czarownice nie latajom na miotlach ;PPP Tio po tych zioolkach bedom super haluny nyo ^_____^
Wiec po cio mowa o jakis czerwonych pasemkach hih ^____^ Ja tesh mam mojom Spell Book ;PPP Nyo w koncu jestem tesh Linom nyo i inkantacje mushe znac nyo ^___________^ hih^^ Dark tio mozemy zrobic ten ZLOT CZAROWNIC ^^ Ja mascie moge przygotowac tylko heh jak potem beda zle skutki tio plose nie miec do mnie pretensji hih^^ Dośka adres do Sol...hih nyo wiesh jesli chcesh sie czegos od niej dowiedziec tio ewentualnie podczas snienia na jawie moshesh ja spotkac...nyo ale nie kazdy ma tom umiejetnosc rozwinieta nie wiem jak u Ciebie??? Albo sproobuj wezwac jej ducha...Ale nie wiem czy jestes dobra shamanka??? A nyo i ewentualnie jedz do Norwegii, na Lipowa Aleje i tam mozesh ja spotkac...Ehhh...duzo jest tych mozliwosci nyo^^ A tio moze Avellana zrobi nam jakies masci wywolujace haluny??? Hih^^ Dąbi chyba Ci przypadly do gustu te czarownice cio??? ^______^ Ja niestety vampire tio nie mam u Ciebie szans ehhh...Zycie bywa okrutne ;PPP hihi^^ Justine a jakie niecne pomysly mash na mysli heh... Kulna jakby cio tio siem do Was dolączam hih^^ Ewa hih nyo niestety chyba bedzie trzeba urwac tloske chronionych roslinek nyuuu ^___^
Hih Dark ja tesh tak siem bawilam nyuuu^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 18:09   

Cytat:
Hih Dark ja tesh tak siem bawilam nyuuu^^

A ja już się bałam, że zgłupiałam...:) chociaż...może to te miksturki tak na mnie podziałały, bo tera, to ja normalnie taka inna jestem od innych, że nie powiem:) NYO, JA CHCEM ZLOT CZAROWNIC!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 18:41   

Nyo nie zglupialas Darki heh ^^ Chyba ze obie zglupialysmy O__o ale spoko nie jestes sama...hih nyom^^ Tio zapodaj date miejsce ( Tylko nie Lysom gore;P ) hih i robimy zlocika,kto jest za??? Tylko ja zem vampire ale mam nadzieje ze Ci tio nie przeszkadza,zreszta mam tez w sobie duuuuzo z czarownicy hih^^ Nyo a poza tym ja ten zlot wymyslilam nyuuu^^ A wogoole tio jest sojusz miedzy vampirami i czarownicamy... My Master sie na tio zgodzil nyuuu ^^ Alucard pozdrawia wszystkie czarownice nyuuu ^___^ Ladnie mu siem ukoloncie nyuuu ;PPP tio pam^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 19:20   

Vampirzyce, też czarownice(nawet nie czuję kiedy rymuję :))!! I nic do tego ni mam!!!!!
A cio do zlotu...hmmm..może..Wieża Eiffla?? To tak zajefajnie wysoko :)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2003, 20:05   

Lina_Inverse__ napisał/a:
Ale Justine przeciez kazdy wie ze czarownice nie latajom na miotlach ;PPP


Hehe, jakbys miala kontakty z Wolandem i kotem Behemotem to tez bys latala :P ale fakt, ze wspolczesna czarownica jesli ma miotle to w celach symbolicznych.

Nom i czarownice nie moga niszczyc natury!!! Wicca tego stanowczo zabrania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group