FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Anime które nigdy nie powinny powstać
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-04-2008, 21:22   Anime które nigdy nie powinny powstać

Anime, które nigdy nie powinny powstać...

Istnieją anime, dla których lepiej byłoby, gdyby nigdy nie zostały nakręcone. W 90% są to oczywiście gnioty, kręcone przez kiepskie studia, ale nie warto ograniczać się tylko do nich. Jest w końcu wiele serii, które tylko namieszały w znanych i lubianych uniwersach, nie wnosząc nic nowego. Tytuly zaczęte i rzucone. Kiepskie kontynuacje genialnych poprzedniczek. Anime, które wykreowały wyjątkowo denerwujące mody. Wymieniać można w nieskończoność.

Pytanie brzmi więc: jakie anime nigdy nie powinny powstać?

Każdy ma prawo wskazać JEDEN tytuł.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-04-2008, 21:40   

Kyoshiro No Towa no Sora - absolutnie nieudana, spaprana pod każdym względem kontynuacja Kannaduki no Miko.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2008, 21:41   

Musekinin Kanchou Tylor OAV - z tych samych powodów, co powyżej: spaprana kontynuacja, która może skutecznie obrzydzić przeuroczą serię telewizyjną. Znam gorsze gnioty, to fakt, ale to jako pierwsze przyszło mi na myśl.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-04-2008, 22:04   

Candidate for Goddess - dobra seria, nieźli bohaterowie, kilka tajemnic. Generalnie spory potencjał. I zakończenie, którego nie ma. Już lepiej, żeby nic nie było, niż pozostawienie widza z niczym!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2008, 22:24   

Samurai Deeper Kyo- bohaterowie jak z cartoon network... fabuła nie wciągająca... nudne... wszystko wydaje się być płytkie...

_________________


Ostatnio zmieniony przez cesarz vedry dnia 26-04-2008, 08:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-04-2008, 22:58   

Berserk - bohaterowie, których za Chiny nie da się polubić i zakończenie za które chciałoby się zamordować twórców.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2008, 08:41   

Gilgamesh - Wszechobecna nuda oraz klimat który jeszcze bardziej nuży... seria bez polotu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2008, 13:20   

Shining Tears X Wind - Fabuła, postacie, świat i wszystko inne zerżnięte (i lekko przerobione) z różnych książek/filmów (niepotrzebne skreślić). Nie dośc, że nie wnosi nic nowego to jeszcze okropnie nuży. Oglądając to, co minute zerkałem na zegarek modląc się w duchu żeby skończyły się moje męczarnie...


Ostatnio zmieniony przez BloodRevan dnia 27-04-2008, 14:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Ishamael Płeć:Mężczyzna
Tkacz Sieci


Dołączył: 24 Kwi 2008
Skąd: Shayol Ghul, więzienie dla potępionych
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2008, 13:58   

Wszystkie Gundamy jakie powstały. Co prawda na gadżetach z filmu zarabia się krocie i nie mam tu nic do zarzucenia, ale filmy, które powstają tylko dla sprzedania jak największej ilości figurek drażnią mnie na tyle, że uniemożliwia to oglądanie.

Analogia z Power Rangers jak najbardziej IMHO na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2008, 00:47   

Hellsing Ultimate.Tak spaczyć rysunek postaci to pogaństwo,te gilowate nosy,niewydarzone gęby często pozbawione anatomii i perspektywy,paskudnie grube kreski i kontury,coś okropnego.Nie posiadają teraz ci bohaterzy za krzty uroku które dało im studio Gonzo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2008, 15:16   

Neon Genesis Evangelion - seria o dużym potencjale. Ciekawa fabuła, tajemnica, ciekawe mecha-designy - zapowiadało się nieźle. Nawet Shinjego i inne postacie, które przeżyły tyle dramatów, że dałoby się nimi obdzielić kilkanaście serii dałoby się znieść gdyby to jakoś ładnie zamknąć. Niestety zabrakło już pomysłów na ciekawe zakończenie. Najpierw pojawia się Kaworu, żeby zadowolić fanki yaoi, potem dostajemy kilka raczej mało rozwijających odcinków spośród których dwa ostatnie są reminescencjami przeładowanymi pseudoyntelygentnymi wynurzeniami z "Podstaw filozofii dla debili", które rzekomo miały sens i były bardzo mętnie tłumaczone przez reżysera. Najgorsze jest w tym wszystkim, że ludzie oglądający serię zamiast zrobić to co powinni czyli ukamienować studio za nietrzymanie się budżetu i idiotyczne zakończenie (a właściwie jego brak)... zaczęli w tym wszystkim szukać sensu. Najstraszniejsze, niektórzy znaleźli, a seria niedługo będzie miała swoją 237598235 reedycję i ludzie dalej to kupią.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
anon
Gość
PostWysłany: 21-05-2008, 14:11   

Claymore - Manga jest wspaniała. Anime zaś zmarnowało niesamowity potencjał jaki leżał w ten mandze.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2008, 10:31   

Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou - ładny design postaci, fajne realia (pomimo, że jak zawsze bohaterami są licealiści) i fabuła, w ktore twórcy anime zrobili 3 miliony dziur, kompletnie zaniedbójąc rozwój bohaterów. Ba powstała nawet kolejna seria, w której nic nie zostało wytłumaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chiba Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Lis 2007
Skąd: Inąd
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2008, 11:46   

Death Note (i tu chyba muszę się wytłumaczyć)- za wspaniałą, dającą nadzieję akcję i postacie, że to jednak 'to jedno genialne, które pokazałabym wszystkim'... do 19 odcinka. Czyli za niekonsekwentnie pociągniętą fabułę.
Proszę nie bić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4009994
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-05-2008, 14:01   

Moim zdaniem na miano anime które nigdy nie powinno powstać zasługuje jeden tytuł:
Ikkitousen A to z powodu kompletnego braku w tym jakiegokolwiek sensu, "prowadzenie kamery" jest totalnie spaprane a charaktery postaci płytkie i nieokreślone. Dodatkowo sztuki walki zamieniono w jakieś czary mary a po obejrzeniu całości sczesze pytamy sie "po jakiego grzyba ja to oglądałem?" Można jeszcze wspomnieć o totalnie nienaturalnym i zdecydowanie za częstym szarpaniu ubrań oraz kompletnym braku inteligencji postaci nie tylko głównej bohaterki :P
Jeśli nie masz co robić polecam tego nie oglądać :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group