FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Moje prace: anime-fantasy
Wersja do druku
Kaseven Płeć:Kobieta
Evil Fangirl


Dołączyła: 13 Cze 2008
Skąd: Kraków/Starachowice
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2008, 22:44   Moje prace: anime-fantasy

I ja się pochwalę =^_^=
Rysuję od czasów podstawówki, jak zapewne wiele innych osób zaczynając od przerysowywania żywcem postaci z nieśmiertelnej serii 'Sailor Moon'. Z upływem lat doszły do tego fanarty z innych anime, szczególnie z 'Yami no Matsuei', za którym kiedyś bardzo szalałam, a czego obecnie wstydzę się trochę ;P Moje najbardziej znane prace sprzed lat:
Hisoka
Tsuzuki and Suzaku
Elfka

Potem razem z znajomymi z forum GS zaczęłam bawić się w sesję RPG w mrocznych klimatach i rysować ich postacie z gry. Starałam się tutaj tworzyć rysunki bardziej w stylu fantasy, choć naleciałości z anime niełatwo się pozbyć. Oto niektóre przykłady:
Seziel
Kaim
Master of Gorzała
Xilk

Postacie są trochę przesadzone, gdyż moim znajomi robili coś a'la wyścigi na zasadzie "chcę mieć większy miecz niż X i lepszą zbroję niż Y" i wyszło, jak wyszło :D A oto kilka prac czysto-anime z tego okresu:
Claire
Moon Girl

Potem dostałam jakiś psychiczny blok na rysowanie i przez ponad dwa lata nie chwyciłam za pędzel. Zaczął on puszczać powoli podczas mojej gry w World of Warcraft, a ostatecznie wenę zebrałam w sobie jakiś miesiąc temu dzięki obejrzeniu 'Ergo Proxy' (teraz ilekroć maluję, puszczam sobie soundtrack z tej serii). To anime było jakimś impulsem, którego od dawna było mi trzeba. Moje pierwsze prace po przerwie:
For The Horde
Revenge of Banshee Queen

Teraz właściwie nie wiem, co zrobić: skierować się bardziej na styl realistycznego fantasy, pozostać przy anime, czy stosować połączenie anime-fantasy? Zastanawiam się także, czy nie lepiej byłoby porzucić tradycyjną technikę malowania (w moim przypadku to szkolne akwarele za 5 zł :D) i kupić sobie tablet, inwestując w CG.

Moje konto na DeviantArt: Ka7

_________________
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
794292
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2008, 22:54   

Jestem pod wrażeniem, zresztą jak zawsze, gdy widzę prace graficzne na takim poziomie (zresztą - na niższym też... ale to szczegół xD). Co prawda nie przepadam za takimi mrocznymi klimatami, ale nie przeszkadza mi to docenić Twojego talentu, który jest naprawdę wielki.
Co do początków - też ładne... ale to tak shoujo pachnie, że aż "be" xD (nie no - niektóre shoujo są spoko... xD).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2008, 02:38   

Obejrzałam wszystkie Twoje prace na dA i jestem pod bardzo dużym wrażeniem, aż takim, że dodałam Cię do mojej skrzynki watchującej :) Naprawdę są to prace na bardzo wysokim poziomie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2008, 16:53   

*_*
Może będę się powtarzać, ale... jestem pod OGROMNYM wrażeniem i wielki respect for You za to, że tak genialnie malujesz akwarelami, których ja nienawidzę i nie umiem sie nimi posługiwać xD
Jeśli nie masz nic przeciwko, to pójdę w ślady Urufu i także Cię dodam ;)

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Kaseven Płeć:Kobieta
Evil Fangirl


Dołączyła: 13 Cze 2008
Skąd: Kraków/Starachowice
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2008, 15:37   

Dziękuję bardzo za pozytywne komentarze oraz watching na DevArcie. Zaraz odwdzięczę się tym samy, czas nadrobić w końcu zaległości na DA po egzaminach (co prawda jeszcze 2 mi zostały, ale już mniej trudne ;P).

_________________
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
794292
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 20-06-2008, 21:42   

Ode mnie również masz watcha na devie, ale do rzeczy...

Świetnie operujesz akwarelami, a ja uwielbiam tę technikę. W ogóle bardzo cenię sobie to, że prace są w kolorze, mam lekkie odchyły na tym punkcie, a prace ołówkowe, choćby nie wiem jak dopracowane wzbudzają we mnie niedosyt. Szczegółowość i poprawność anatomiczna (o ile u niektórych można mówić o takiej ;)) też wzbudzają podziw. Ale to, co naprawdę mi zaimponowało to tła! Dopracowane i dopasowane tła!

Słowem dołączam się do wyrazów zachwytu.

(A poza tym pamiętam cię z Kawaica! Czuję się, jakbym spotkała sławę :D)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
pawel21 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Wrz 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2011, 11:03   

Bardzo fajne. Chyba nigdy nie zbliżę się do tego poziomu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ismena Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2015
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2015, 12:35   

Piękne! Szkoda że ja jestem przykładem kompletnego beztalencia. :(

_________________
http://modneduzerozmiary.pl/pl/19-kurtki-i-plaszcze - Kurtki, płaszcze w dużych rozmiarach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lichotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Lut 2015
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2015, 17:54   

ismena napisał/a:
Piękne! Szkoda że ja jestem przykładem kompletnego beztalencia. :(


Jak pokazuje moja dwuipółletnia bytność na dA, tak zwany "talent" naprawdę nie ma znaczenia. Nawet takie beztalencie jak ja może zrobić jakieś przynajmniej postępy dzięki samej tylko praktyce. Wybór należy do Ciebie: chcesz rysować albo nie ;]

_________________
RECENZJE ANIME

http://suzuri.blog4u.pl/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group