FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Diablo III
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2008, 13:08   Diablo III

Około 2 godzin temu firma Blizzard oficjalnie potwierdziła trwające od kilku miesięcy spekulacje. Trwają prace nad nową odsłoną legendarnego action RPG Diablo. Więcej szczegółów na stronie producenta.

http://www.blizzard.com/diablo3/

Gameplay 1
Gameplay 2

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-07-2008, 15:28   

Zapowiada się powrót króla...

Gameplay - ten dłuższy - mówi wiele i pokazuje wiele. Fajnie, że będą odmiany męska i żeńska postaci. Z drugiej strony pożegnamy sie pewnie z Amazonką - wszak Amazonka nie stworzą ;)

Myśle, że będzie hit ale istnieje niewielka szansa, że mocno skrzewią... a wtedy papa Blizzard...

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-07-2008, 10:44   

Cytat:
Myśle, że będzie hit ale istnieje niewielka szansa, że mocno skrzewią... a wtedy papa Blizzard...

Eeee.... Blizzard robiący złą grę?! Ty chyba sobie kpisz. Prędzej Polacy wygrają mistrzostwa świata, a Unia Europejska przyjmie konstytucje niż Zamieć wyda nieudaną kontynuacje tej serii. Szczególnie, że to co widziałem na gameplay'u robiło wrażenie.

Plusy i minusy:
- Ma być podstawowo 7 klas postaci, czyli tyle co w dwójce z dodatkiem. Na razie wiadomo o barbarzyńcy i witch doctor'ze. Czyżby w D3 nie było nekromanty - witch doctor ma podobne umiejętności co on. No i czy na pewno będzie tak dużo postaci - w Warcraft 3 miało być domyślnie 4 bochaterow na rasę. Amazonka -> łucznik\łuczniczka?
- Możliwość definicji płci i wyglądu postaci - tego bardzo brakowało w D2.
- Tryb cooperative - wielki plus. Tylko co z optymalizacją poziomu trudności?
- D3 ma wyjść za dwa lata - ale jak znam Blizzard trzeba będzie poczekać jeszcze dłużej- betatesty, poprawki. Czyli 2x dłużej. Na pewno nie zostanie wydana z błędami.
- Dodatek. Bo na pewno wyjdzie. Ciekawe czy dorówna LoD? Ktoś chce zgadywać jaką będzie miał nazwę? Rozstrzygniecie konkursu za 5 lat. ;P


Ostatnio zmieniony przez de99ial dnia 02-07-2008, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-07-2008, 11:20   

Hmm... ja wiem, że mała sznasa na to że Blizzard skrzewi, ale szansa jest. Nawet na poziomie 1% ale jest i należy brac taka opcję pod uwagę. Podobną szansę mają Polacy na mistrzostwach ;) I jakos nie przeszkadza to milionom kibicom, że to nikła szansa ;)

Więc... małe szanse ale jednak są ;)

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2008, 12:09   

Klimatem trochę przypomina mi rodzimego "Fratera". A tak szczerze - to trudno będzie przebić dwójkę. Chyba czas ją odkurzyć...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2008, 20:55   

A ja powiem herezję, ale uważam że Blizzard jest na dobrej drodze do spieprzenia Diablo III. Gra dark goth z radnosnym, cartoonowym (=Warcraftowskim) środowiskiem... i tęczą w tle, widoczną w gameplayu? Bez jaj. Widziałem już na necie petycję do Blizzardu, żeby to natychmiast zmienili. W ciągu trzech dni podpisało ją ponad 15 tysięcy internautów...

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vlyyk Płeć:Mężczyzna
Farseer


Dołączył: 04 Gru 2007
Skąd: Imaginationland
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2008, 21:40   

Tak z tą petycja prawda sam podpisywałem :P Grając w Wowa mam czasem dość tej grafiki i jak ją mam w D3 jeszcze dostać hmmm... nie dobrze. Ale mimo wszystko to cieszę się że D3 wyjdzie i nawet jeśli z cukrową grafą to i tak zagram :D

_________________
there is no such thing as innocence only degrees of guilt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8509315
Krwawisz Płeć:Mężczyzna
Blood & Belief...


Dołączył: 17 Sie 2008
Skąd: Beijing
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2008, 22:56   

niestety Blizzard odrzucił postulaty fanów, więc przyjdzie nam grać w "cukierkowego diabola" ;) mowi sie trudno...

---

tak BTW to mój pierwszy post na tym forum, wiec pozdrawiam przy okazji wszystkich!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-08-2008, 23:44   

Krwawisz napisał/a:
niestety Blizzard odrzucił postulaty fanów, więc przyjdzie nam grać w "cukierkowego diabola" ;) mowi sie trudno...


Świetnie!

Te 50 000 fanbojów, co to podpisało chyba w życiu nie grało w Diablo II. Ja niestety mam tą nieprzyjemność i właśnie doszedłem do Kurast i mam pecha realizować quest w podziemiach. Po prostu masakra. Szaro - czarne ściany, szaro-czarna podłoga, szaro-czarne przeszkody i szaro-czarne potwory. Myślałem, że oślepłem. Równie fajnie, mrocznie i gotycko by mi się grało, jakbym wyłączył monitor.

Blizzard wie co robi nie przejmując się oszołomami.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Krwawisz Płeć:Mężczyzna
Blood & Belief...


Dołączył: 17 Sie 2008
Skąd: Beijing
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 00:00   

hehe - z jednej strony masz racje, bo jednak wszechobecna szarówa momentami przeszkadzała w grze, z drugiej strony jednak - na tym polegała specyfika klimatu Diablo. I wcale sie nie dziwie, ze jest wielu niezadowolonych. Ja plasuje się tutaj raczej po środku - wierzę w geniusz Blizzarda i wiem, że zrobią dobrą grę, choć może i będzie w niej więcej z WoW...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-08-2008, 00:30   

Cytat:
hehe - z jednej strony masz racje, bo jednak wszechobecna szarówa momentami przeszkadzała w grze, z drugiej strony jednak - na tym polegała specyfika klimatu Diablo.


Specyfika klimatu Diablo polegała na sugestywnej muzyce, dużej ilości dobrze zaprojektowanych i przemyślanych potworów oraz napotkanych co chwila dekoracjach w rodzaju zmasakrowanych zwłok. W razie nie na tym, że miały skopaną grafikę.

Zresztą, w obydwu poprzednich częściach były lokacje dość bogate kolorystycznie. W jedynce: jaskinia (poziomy 9-12), w dwójce Pustynia czy Lodowe Pola z LoD.

Trzy: oglądałem filmy, które dał Blizzard. Spodobały mi się tak bardzo, że kupiłem sobie Diablo II (drugi raz). Potem kilkanaście razy je porównywałem: nie ma wielkiej różnicy. WoW ma inny styl grafiki.

Cała sprawa jest durnowata i rozdmuchana. Gdyby nie to, że newsy o Diablo III drukuje połowa dzienników opiniotwórczych na świecie pies z kulawą nogą nie podpisałby się pod tą ankietą. Cała sprawa zaczęła się od tego, że ktoś wypatrzył na jednym ze screenów, w wypełnionej mgłą kotlince szaroburą tęcze.

Otóż: jeśli słońce padnie na kople wody tworzące mgłę to tworzy się tęcza, która będąca nieodłącznym elementem realistycznie wyglądającej grafiki. To zjawisko fizyczne, niezależne od tego, czy po ziemi akurat kroczy diabeł, czy też nie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 10:24   

Zegarmistrz napisał/a:
Otóż: jeśli słońce padnie na kople wody tworzące mgłę to tworzy się tęcza, która będąca nieodłącznym elementem realistycznie wyglądającej grafiki. To zjawisko fizyczne, niezależne od tego, czy po ziemi akurat kroczy diabeł, czy też nie.
Najwyraźniej w świecie Mhocznym i Gotyckim tęcza albo nie powinna występować, albo być w kolorach krwawo-mrocznych.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 11:15   

Absolutnie się nie zgadzam - tu nie chodzi o tęczę co tam sobie w tle gdzieś leży. Prawdę mówiąc, nawet jej nie zauważyłem gdy oglądałem filmik z gameplayu. Za fana cyklu Diablo się nie uważam, przeszedłem dwójkę raz i tyle mi starczy. Natomiast uważam że grafika postaci - podkreślam - postaci w Diablo III, czyli cartonish 3D style, żywcem wzorowana na Warcraftcie po prostu nie ma prawa przejść w tej produkcji. Zupełnie jakby Blizzard zapomniał, że jest też coś, co się nazywa realistic (grał ktoś w Enclave?)

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2008, 12:01   

Zobaczymy w praniu. Najważniejsza i tak będzie fabuła i klimat gry, a tego się na razie ocenić nie da. A co do realizmu... w Diablo 2 też za dużo go nie było.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-08-2008, 17:16   

Dobra, wszystko fajnie, ale ja patrzę na te screeny i widzę tylko mroczne lochy i ponure jesienne krajobrazy, z których zimny październikowy deszcz zmywa resztki szczęścia i nadziei. Postaci na zbliżeniach też ni cholery nie wyglądają jakby uciekły z planu "Gumisiów", gdzie tępiły ogry JW księciunia Igthorna. Więc o co do cholery chodzi? O to, że barbarzyńca na filmiku walczy niczym supersajanin, waląc atakami energetycznymi, a szkielety zabija pierdnięciem? Przecież to tylko pokazówka, w której chcieli pokazać najbardziej efektowne ataki.

Cierpliwości. Jak na razie nie wiadomo nawet jakie będą klasy, poza dwoma (acz voodoo-tancerz samby faktycznie wygląda podejrzanie).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group