FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Warhammer 40 000 Dark Heresy
Wersja do druku
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2008, 12:52   Warhammer 40 000 Dark Heresy

Podreczniki do tego systemu mozna juz kupić w Polsce. Opinie sa dosc dobre , a czy tu ktos sie z tym miał kontakt
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2008, 14:28   

Hehe... Gra już ma zamkniętą linię wydawcy, dodatki nie będą się ukazywać, a sama gra od dawna jest osiągalna na naszym rynku. I raczej zbiera średnie opinie...

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2008, 14:33   

z opiniami bywa róznie narazie spotkałem sie z dopiero drugim negatywem a czy od dawna jest tak dostepna to nie wiem dopiero teraz da sie ja kupic bez czekania miesiac na ewentualna realizacje zamówienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2008, 15:11   

Użytkownika Mortimerna uprzejmie proszę o stosowanie zasad interpunkcji języka polskiego, w szczególności o zaczynanie zdań wielką literą, używanie przecinków i stawianie kropek na końcu zdania. Proszę również o stosowanie znaków polskich.

Przypominam także, że:
Cytat:
9. Jakości posta nie mierzy się linijką/liczbą znaków. Niemniej stawiajmy raczej na jakość, a nie ilość postów. Do dyskusji pojedynczymi zdaniami służy GG.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hidoi
Gość
PostWysłany: 24-08-2008, 20:03   

Podręczniki akurat są do kupienia, gdyż rzeczywiście wcześniej był z tym problem- teraz jest dodruk i "w dobrym sklepie interentowym" można sobie zamówić i dostać.
Wydany jest poprawnie - twarda okładka, rysunki głównie z kodeksów z 40-dziestki bitewnej (więc jeśli ktoś je zna to będzie trochę zawiedziony).

Profesje podstawowe są dość dobrze opsiane, tak samo jak broń i umiejętności. Ja chciałam grać Siostrzyczką (Sisters of Battles) więc musiałam dokupić dodatek Inkwizycja - który mnie jakością wydania znacznie zawiódł, szczególnie że cena jest podobna do ceny podstawki (wady? : miękka okładka, stosowanie dwukoloru w wydruku). Do zawartości się nie wypowiem negatywnie, dostała Boltera już na czwartym poziomie ;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group