FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Shounen Onmyouji
Wersja do druku
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-10-2008, 20:09   

Shounen Onmouji 1-9
Ojoj... Seria pod względem fabuły i akcji beznadziejna. Schemat "Potwór tygodnia" aż piszczy, a pokonywane ZUE Ayakashi wygłaszają podczas bitew swoje ZUE przemowy (albo chociarz zdania ; "Nie masz ze mną szans" ; "Buahahah zabiję Cię, wnuku Seimeia!" ; "Twoja duchowa moc jest niczym w porównaniu z moją siłą!"). Po pewnym czasie zaczyna się to robić nudne. Projekty postaci są wręcz straszne. Nie mówię o głównych bohaterach jak Masahiro, Seimei czy Hime, ale Duchowe Summony sa tak zabawne, że aż mi się chce piszczeć. Czy to jest jakaś super moda na gołe, albo pół przykryte klaty? (albo błękitne szaliczeki, które lewitują nad ramionami? hahahaha...)Ale mimo wszystko jest coś co mnie trzyma przy tej serii i sprawia, że czuję do niej sympatię. Mokkun i Masahiro. Seyjuu, charaktery i relacje ich łączące są wyjątkowo miłe. No i te sceny w których Seimei dokucza Masahiro, albo kiedy ten udaje swojego dziadka ("Tak, tak, dzidziusiowi jest strasznie wsytd" - tak powie a potem otrze łzy, których nawet nie uronił!" ^^). Wstawki obyczajowe i humor są tutaj najfajniejsze. W sumie, takie oglądajło, które mozna zobaczyć kiedy nie ma się nic innego do roboty - pozostawia miłe wrażenie.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SoraCumo Płeć:Kobieta
Noblesse Oblige


Dołączyła: 25 Gru 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 02:13   

Mi w tej serii podobało się to, że nie było szczęśliwego (100%) zakończenia. I lekki wprowadzenie w buddyzm.

_________________
Everything will be fine...
Everything...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group