FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Moje dzieua
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2008, 22:56   Moje dzieua

http://www.youtube.com/watch?v=Jtry7MhRxwQ - nawet mnie mania Hetalii nie ominęła. Efektem tejże stało się widoczne wyżej video.
Przejdź na dół
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2008, 19:31   

http://www.youtube.com/watch?v=K6n2W9PlDu4&feature=channel_page - dużo słuchania Maanamu, bardzo utenowa piosenka i takie efekt. Gdybym miał 1000 zł na Adobe to pewnie zrobiłbym normalne amv, a tak...
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2008, 16:40   

Po raz pierwszy zdecydowałem się zrobić amv sensu stricte: http://pl.youtube.com/watch?v=XBpFgIOV7XQ Żebym tylko wiedział, jak wywalić napisy, to byłoby już cacy.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2008, 17:31   

Dobra, trochę offtopnę.
Cytat:
dużo słuchania Maanamu, bardzo utenowa piosenka i takie efekt. Gdybym miał 1000 zł na Adobe to pewnie zrobiłbym normalne amv, a tak...

Grisznak! Dzięki Ci! A ja już myślałem, że jestem jakimś dziwakiem, skoro bardzo lubię ten tytuł. Nie będe już wskazywał palcem, kto mnie zaraził uwielbieniem do tego anime. ;]

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2008, 17:41   

Wiesz, na tym forum akurat Utena cieszy się całkiem sporą popularnością.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-12-2008, 17:50   

Grisz, używaj jeśli masz .mkv, w których można wyłączyć napisy, albo rawów. Bo suby w AMVkach są straszliwie irytujące.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2008, 18:02   

Uwierz mi, sam bardzo bym chciał się tych napisów pozbyć.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2008, 19:02   

Cytat:
Grisz, używaj jeśli masz .mkv, w których można wyłączyć napisy,

Owszem, jeżeli jest to softsub. Może się jednak zdarzyć, że dostaniemy hardsub, to będzie gorzej.
VirtualDubMod pewno by podołał zadaniu usunięciu napisów. Istnieją wtyczki, które potrafią wywalić logo stacji z ripów telewizyjnych. Zatem nie jest to niemożliwe. Ale efekt byłby różny. Jeżeli plotę bzdury, proszę mnie poprawić
Cytat:
albo rawów.

O! I to jest najlepsze rozwiązanie! Bez kombinowania. A AMV będzie elegancko wyglądał.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2008, 19:08   

Problem w tym, że do staroci (a raczej te mnie interesują) trudno znaleźć rawy.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2008, 19:28   

możnaby zrobić "wersję 16:9" i uciąć napisy. VDM by sobie dał radę, ale raczej na tym programie trzeba się znać.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2008, 00:28   

http://pl.youtube.com/watch?v=B_zzudKffyc - Wreszcie mi się udało. Ten odcinek SM zawsze wywoływał mrowienie, rzecz, której nie powstydziliby się Howard z Wagnerem. Pamiętam, że gdy pierwszy raz oglądałem sceny śmierci poszczególnych Sailorek, byłem naprawdę poruszony (kiedy to było...). Niemniej, zasługiwało to na na lepszą oprawę dźwiękową niż oryginał. Nie, nie zrobiłem amvki do "Achilesa" (30 minut), ale piosenki z ostatniego krążka największego zespołu heavy metalowego świata. Na dobrą sprawę trudno to nawet nazwać amv, bo to dłuższe sceny z innym podkładem. Niemniej, jestem bardzo zadowolony z efektu. Scena, w której umierająca Rei resztką sił mówi "It's not over yet", po czym spopiela ostatnią z wiedźm, jest bardziej poruszająca niż wiele innych, znanych z klasyki fantasy. Tutaj "Sons of the gods, today we shall die, open Valhalla's door" pasuje idealnie.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2008, 12:19   

Nie wiedzieć czemu, ale jakoś Manowar mi nie pasuje do tej sceny. Eric Adams raczej śpiewali o ludziach, którzy walczyli o chwałę, przywileje i zwycięstwo. Najczęściej samolubnie, pozostawiając żony owdowiałe. Sailorki, biły się z wiedźmami w imię przyjaźni/miłości i dobra wspólnego. A i tak później zostały wskrzeszone
Powiem Wam, że ŻADEN kawałek z gatunku muzyki rozrywkowej (od jazzu poczynając) nie jest w stanie oddać dramaturgii walki czarodziejek. Najlepiej, jakby to była kompozycja Vivaldiego. Z resztą, wykorzystano jakiś jego utwór wplątano w ścieżkę dźwiękową anime (bodajże wtedy, gdy Usagi dowiedziała się, co też "nawywijała" na księżycu).

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2008, 14:26   

Kwestia gustu...akurat heroic fantasy a'la Manowar wydawał mi się pasować idealnie do tej sceny, niemniej interpretację pozostawiam oglądającym, a ta może być dowolna. Przyznam, 45 to, obok 110, mój ukochany odcinek SM, zatem zawsze pewnie znalazłbym coś, co pasowałoby lepiej (i nie wykluczam, że tak właśnie zrobię).
Za wszelakie opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne, zawsze jestem wdzięczny, toteż dzięki. Miło widzieć, że ktoś jednak pamięta tę starą, bądź co bądź, serię.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-12-2008, 02:05   

http://pl.youtube.com/watch?v=JzyqngXavE4&feature=channel_page - tym razem coś totalnie wariackiego i na luzie.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-12-2008, 12:30   

http://pl.youtube.com/watch?v=Oapa6lduYRk - nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta ten staruteńki film, niemniej piosenka wręcz idealnie naddawała się do tego anime.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group