FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Dragon Ball Kai

Czy podoba ci się nowa seria Dragon Ball Kai?
Tak
56%
 56%  [ 9 ]
Nie
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Wersja do druku
szaku Płeć:Mężczyzna
Snuff Majster

Dołączył: 06 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 16:58   Dragon Ball Kai

No dziś obejrzałem 1 odcinek serii. Trochę jestem niezadowolony, bo mogli dać taką grafikę jak w intro i outro, ale i tak jest fajnie. Wie ktoś może co jaki czas będzie emitowany odcinek? Co tydzień? No i w jakie dni ;]. Dubling Piccolo jakiś taki dziwny ;/.


Ostatnio zmieniony przez szaku dnia 22-04-2009, 15:41, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1544266
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 18:34   

Muszę przyznać, że również się zawiodłem na 1-szym odcinku. Włączyłem i openig - grafika świetna i muzyka też pasuje wg. mnie do klimatu serii, ale po openingu grafika dokładnie taka sama jak przed wieloma laty. A miałem nadzieję, że remake odświeży grafikę... Niestety... Ale pewnie z sentymentu obejrzę chociaż kilka odcinków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-04-2009, 20:05   

To co było do zobaczenia widziałem a resztę znam. Opening fajny, fajna animacja, muzyka ale niestety połączenie tego ze starym obrazem to chybiony pomysł. Seiyuu jest lepsze ale dla seiyuu imo nie warto oglądać tak długiej i nudnej serii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-04-2009, 08:35   

Opening super, ale muzyka z endingu to jest czyste disco-polo, tyelko po japońsku. Przynajmniej sam początek pioseneczki.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
barpak Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 13:52   

Z tego co wyczytałem to Dragon Ball Kai będzie tylko przekolorowany (no może oprócz drobnych zmian kosmetycznych) a zmiany w rysunku pojawią się przy ważniejszych walkach. BDKai ma podobno zostać wyemitowany bez filerów czyli zostanie okrojony o koło 100 odcinków. I teraz pytanie czy tak odnowiona i okrojona wersja "Z" będzie równie ciekawa co stara?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-04-2009, 15:33   

Właśnie próbowałam sobie przypomnieć koniec serii- wymiękam po 5 odcinkach.
Teraz widzę, że nie tylko "5 minut Namek" rozciągnięto do granic absurdu. To nawet nie jest czas rzeczywisty ale coś co ciągnie się i klei jak guma. Przykładowo odcinek gdzie Piccolo rozpoznał Kaoshina można by obciąć o połowę i seria sporo by zyskała. Z zegarkiem w ręku: sam monolog "Nic mi nie zrobisz" trwał 9 minut. Ile oni zbierali energię by rzucić w różowego? Dwa odcinki bezsensownej gadaniny. Nawet jak wywalą 2/3 chyba nie zauważę.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2009, 15:58   

barpak napisał/a:
I teraz pytanie czy tak odnowiona i okrojona wersja "Z" będzie równie ciekawa co stara?

Będzie lepsza. Próbowałem ostatnio oglądać ripy z TV oryginalnej serii i wymiękłem po ok. 30 odcinkach, a połowę i tak przewijałem.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
szaku Płeć:Mężczyzna
Snuff Majster

Dołączył: 06 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2009, 15:39   

No panowie już 3 odcinki i powiem, że zmieniłem całkowicie zdanie. To będzie wypas, ahh już niedługo Goku u kaito, normalnie bajeczka. Sajan saga w >10 odcinków, miodzio. Jednak stara grafa, prze kolorowana podoba mi się, bardzo. Dobrze zrobili, to będzie nowy lepszy stary Dragon Ball Z. Obsada nieco się zmieniła, bo i u Picollo i u Vegety zauważyłem różnice głosu od oryginału, ale nie szkodzi, bo podobnie brzmią. Ta seria skazana na sukces, fakt że odgrzewany kotlet, ale jaki! Bardzo smaczny ;]. Z chęcią go jeszcze raz zjem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1544266
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2009, 07:10   

Co jak co, ale mi odgrzewane kotlety najlepiej smakują ;P... faktycznie walki są odnowione, szkoda że tylko one, ale wygląda to ciekawie. No i szybkość z jaką dzieje się akcja,


Spoiler: pokaż / ukryj
czy mnie ktoś może oświecić czy w dragon ball z też raditz padł w jednym odcinku ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2009, 07:57   

cesarz vedry napisał/a:


Spoiler: pokaż / ukryj
czy mnie ktoś może oświecić czy w dragon ball z też raditz padł w jednym odcinku ?


Jakoś we 3 (od poznania do śmierci) ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
tomaszek
Gość
PostWysłany: 23-04-2009, 15:52   

W DBZ zginął w 5 XD
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-04-2009, 22:58   

Usunięto post szaku zawierający odnośnik do materiału naruszającego punkt 2, 5 i 6 Konstytucji Forum. Użytkownik otrzymał już za to ostrzeżenie.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2009, 10:15   

Uprzejmie przypominam, że temat niniejszy służy dyskusji o serii Dragon Ball Kai. Posty nie dotyczące tematu będą usuwane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Geralt Płeć:Mężczyzna
Mogę o coś prosić?


Dołączył: 12 Kwi 2008
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2009, 16:12   

Hmmm... Jest to seria DBZ z kilkoma zmianami... Wszystkie zmiany będą raczej plusem, mnie np. filler'y w DBZ troszkę nudziły.

Według mnie fajnie że robią DB Kai, bo trochę zniechęca mnie oglądanie rip'ów z TV w słabej rozdzielczości i jakości.

Chociaż wolałbym raczej powtórkę ze zwykłego DB. ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rentgen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2011, 17:55   

Właśnie kończę pierwszą serię Dragon Ball i mam zamiar zabrać się za DB Z tylko nie wiem czy jechać starą wersją czy KAI. Tak się zastanawiam co poza fillerami typu słuchanie myśli bohatera przez 30 minut zostało wycięte ? czy zostawiono same główne wątki i wycięto poboczne ? dla przykładu, pamientam, że byl taki odcinek jak Goku zdawał na prawojazdy, czy takie rzeczy zostały wycięte ? powiem szczerze, że lubiłem takie odskocznie od ciągłych akcji i spokojniejsze odcinki, które bardziej stawiały na humor i jak je wycieli to już chyba wolę pomęczyć się z oryginałem, więc pytanie jest czy wycieli więcej niż powinni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group