FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Lato 2009 - nowe serie i kontynuacje.
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-06-2009, 23:43   Lato 2009 - nowe serie i kontynuacje.

Przykładową listę nowości z datami emisji i trailerami znajdziecie tutaj:
http://www.nekomagic.com/?p=5306
(a jak komuś przeszkadza rozbuchana forma, może zajrzeć tu)

Prawie na pewno będę oglądał:
Umineko no Naku Koro ni - przez sentyment do Higurashi.
Tokyo Magnitude 8.0 - studio BONES zapewnia zwykle co najmniej przyzwoity poziom, choć musza popracować nad zakonczeniami swych serii.
Spice and Wolf II - przyprawowej wilczycy chyba nie trzeba przedstawiać.
CANAAN - ekranizacja scenariusza do gry przygodowej, która w Famitsu została jako jedna z niewielu oceniona na 40/40 (choć z drugiej strony Final Fantasy XII też kopnął ten zaszczyt), w którego tworzeniu maczali palce ludzie z Type Moon.

Być może:
Aoi Hana - może niekoniecznie ze względu na yuri, a bardziej z powodu utrzymanej w pastelach grafiki.
Cobra the Animation - Rokunin no Yuushi- - przygodowa seria, której bohaterem nie jest nastolatek.

Raczej nie, czyli getto Shaftu:
Bakemonogatori - trailer złożony prawie w całości z japońskich krzaczków w pełni wystarczył, żeby mnie zniechęcić.
Zan Sayonara Zetsubou Sensei - kolejna seria o przygodach negatywnego nauczyciela. Prawdopodobnie jeszcze bardziej bez pomysłu, niż druga.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-06-2009, 09:50   

Widzę sporo szkolnych slajs-of-lajfowów, może coś ciekawego uda się z tego wyłowić. Kanamemo jest na pierwszy rzut oka lekko lolikońskie, ale powinno sprawdzić się jako słodziutka komedyjka o głupiutkich dziewczynach (albo odwrotnie), poza tym K-On się kończy, a takie relaksująco-odmóżdżające coś to jednak dobra rzecz. A główna bohaterka ma nawet mieć tę samą seiyuu co Yui... Więc w charakterze cotygodniowej, obowiązkowej dawki moe będzie okej. Sora no Manimani - skrót fabuły zapowiada naprawdę przyjemny, lekki tytuł, więc też z chęcią sprawdzę. Seitokai no Ichizon - albo wyjdzie z tego haremowy badziew, albo... Nie wiem, pomysł na fabułę mnie zaciekawił. GA: Geijutsuka Art Design Class - Haruka Tomatsu w roli głównej, nuff said.

Umineko no Naku Koro ni - trzeba to będzie zobaczyć, Higurashi może mistrzostwem nie było, ale pokazało, że odpowiedzialni za nie twórcy nawet jeśli nie mają pomysłu na fabułę, to przynajmniej potrafią przez dłuższy czas robić widza w konia. Jeśli będzie toto, jak Higurashi, podzielone na sezon "pytań" i sezon "odpowiedzi", to po prostu obejrzę tylko pierwszy i będę żył w błogim przeświadczeniu, że gdzieś tam, hen daleko, ukrywa się sensowna i spójna fabuła.

Canaan i Tokyo 8.0 obejrzę na pewno.

Bakemonogatori - nie wiem, podoba mi się art, ale z drugiej strony - to SHAFT. Za skrzywdzenie i zSHAFcenie Natsu no Arashi ich nie lubię. Jeśli ktoś wytłumaczy mi, co jest zabawnego w odniesieniach do innych serii na zasadzie "ho, ho, w tej scenie w tle przewija się postać X z anime Y", może się zainteresuję.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2009, 09:55   

Zobaczę:
Miyamoto Musashi: Souken Ni Haseru Yume - hit roku. Scenariusz Oshiego + Musashi = Win. (choć pewnie przyjdzie nam to zobaczyć dopiero zimą)
Tokyo Magnitude - wygląda fajnie
Zan Sayonara Zetsubou Sensei - jeszcze więcej porąbanego humoru.
HELLSING Ultimate część kolejna - żadna nowość, ale OVA Hellsinga są świetne, więc musiałem dopisać.
Summer Wars - wygląda ciekawie (aczkolwiek kolejny film, którego pewnie latem nie ujrzę)
Kara no Kyoukai - wiadomo (j.w.).
Nodame Cantabile - short.

Raczej tak:
Bakemonogatari - charadesign fajny.

może:
The Asylum Session - wygląda fatalnie, ale może być przyzwoite fabularnie.
Umineko no Naku Koro ni - wygląd nie pasuje do rysu fabuły, wieć pewnie fabuła nie będzie mi odpowiadać (patrz skopią ją). Zobaczymy.
Canaan - wygląda dobrze, ale skoro jest na podstawie gry komputerowej, to na 80% skopią fabułę.

fm napisał/a:
kolejna seria o przygodach negatywnego nauczyciela. Prawdopodobnie jeszcze bardziej bez pomysłu, niż druga.
Druga była bardzo nierówna, ale nie było tragedii. OVA były fajny, choć część rzeczy się powtórzyła. Zobaczy się.


Ostatnio zmieniony przez vries dnia 04-06-2009, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2009, 10:54   


Obowiazkowo obejrze:
Bakemonogatari - Shinbou Akiyuki nigdy nie odpuszcze ^^
Tokyo Magnitude 8.0 - moze być fajne
The Asylum Session

Zerkne na:
Ukkari Pénélope
Kureneko
Canaan
Umineko no naku koro ni

Standardowe nie do opuszczenia:
Cobra
Nodame Cantabile
Zan Sayonara Zetsubou Sensei

reszta standardowo odpada...
chyba ze w trakcie coś mi sie spodoba.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-06-2009, 11:31   

Spice & Wolf jako sztandarowa seria lata... Poza tym, poniekąd pod "lato" można podciągnąć drugi sezon Haruhi - większość nowych odcinków to będzie czerwiec/lipiec/sierpień właśnie. Ciekawe że TAKĄ serię pominęli :3 No i oczywiście Umineko, bezdyskusyjnie.

Do tego Tokyo Magnitude 8.0 może być ciekawe - interesuje mnie jak japończycy wyobrażają sobie trzęsienie ziemi w stolicy :) Z obyczajówek Sora no Manimani pachnie thraumą, ale szansę dam.

Z OAVek Hellsing, Higurashi, Corda. Intryguje mnie też co to będzie za Utawarerumono.

Hmm... nieciekawie, w zasadzie dwie rzeczy do oglądania. Ale jak pisałem gdzie indziej, jesień będzie lepsza. Będzie spinoff do Index, czyli Toaru Kagaku no Railgun, będzie też Nogizaka Haruka no Himitsu oraz trzeci sezon Shakugan no Shana. Sama w sobie, żadna z tych serii nie jest niczym genialnym, ale przynajmniej stanowią "znaną jakość". A po niższych lotach Shany S2 związanych z uzupełnianiem tego co w fabule ominęli w S1, można liczyć na poprawę. Indexowy spinoff też może okazać się całkiem fajny.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 04-06-2009, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-06-2009, 11:32   

Mnie interesuje z nadchodzących serii głównie Bakemonogatari i Sora no Maniman. Oba zresztą już od dłuższego czasu. Z sporą dozą niecierpliwości wypatruje też informacji na temat Shina Dark - Kuroki Tsuki no O to Soheki no Tsuki no Himegimi, choć w zasadzie nie ma chyba co liczyć na to, że pojawi się jeszcze tego lata. Niedawno też w oko wpadło mi Kanamemo i Yoku Wakaru Gendai Mahou, które mają potencjał, aby być czymś ciekawym, lub totalnym gniotem. Coś mi jednak mówi, że to drugie się nie przydarzy. Tak poza tymi, to po trailerach pewną uwagę zdecydowałem poświęcić się też Canaan, Tokyo Magnitude 8.0 i Umi Monogatari - Anata ga Ite Kureta Koto (gdzie to ostatnie z całego towarzystwa ma niestety największe szanse okazać się gniotem).

Czekam też na więcej informacji odnośnie Needless. Te które zdobyłem do tej pory budzą pewne zainteresowanie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-06-2009, 19:08   

O, Issina podesłała nam wszystkim bardzo fajną tabelkę. Swoją drogą dla zainteresowanych - TUTAJ jest blog, na którym Chartfag (nie żebym była niemiła, on sam tak siebie nazywa...) umieszcza najnowsze wersje. Są też również te ze starszych sezonów.

Obejrzę co najmniej trzy epizody:


> Tokyo Magnitude 8.0 - bo BONES. A co do fabuły... powiem krótko - oby nie znudziło.

> Umineko no Naku Koro ni - słyszałam, że pierwowzór był całkiem niezły (chociaż nie wiem, czy była to opinia fana Higurashi). Dużo bohaterów, wyspa, tajemnicze morderstwa... hm, brzmi nieźle. Trochę jak kolejna przygoda detektywa Kindaichi. Muzyka w trailerze jest niezła, także pod względem kreski zapowiada się lepiej od Higurashi.
O, i obsada nie zawiedzie - Ono Daisuke, Kobayashi Yuu, Inoue Marina, Kugimiya Rie i więcej, mrrrr.

> CANAAN - TypeMoon mi zaimponował KnK, więc ta seria definitywnie ląduje w tej grupie. Tylko niech ktoś mnie oświeci - czy ten...ta...to białowłose tytułowe Canaan to dziewczyna z bardzo płaskim biustem, czy kobiecy facet? Celuję w to drugie.
A ciemnowłosa babeczka zapowiada się na świetną bohaterkę.
No i mamy Maayę Sakamoto! Bosko! Widzę, że ją polubili po Kara no Kyoukai. Czyżby współpraca na dłużej?

> Zan Sayonara Zetsubou Sensei - bo ta abstrakcja nadal mnie śmieszny mimo wszystko, o.

> Hetalia Axis Powers 2 - domagam się więcej innych państw! Wiem, że głównym bohaterem jest Włochy, ale jest tyle zabawnych komiksów o innych bohaterach. Zastanawiam się która z tych 'poważniejszych' historii zostanie zrealizowana - czyżby o Rosji?

Być może:
> Bakemonogatari - pod względem produkcji zapowiada się super. Nadal nie jestem pewna - ma to być horror, jak niegdyś usłyszałam... czy SHAFT po prostu robi sobie z nas jaja i stworzy kolejną haremówkę z dziwacznym i niekiedy czarnym humorem?
Ale przyznać muszę, że promo arty są prześliczne.

Filmy/OAVki:
> Evangelion 2.0: You Can [Not] Advance - odgrzewane kotlety też sycą. No i znów Maaya Sakamoto.
> Summer Wars - Madhousowe fikuśne coś, może być ciekawie. Zresztą widziałam promo arty w Newtype i mnie bardzo zaciekawiły. Głównie przez pana odpowiedzialnego za chara design (wcześniej: Evangelion, Toki wo Kakeru Shoujo).
> Nodame Cantabile OAD - ależ oczywiście, im więcej Nodame tym lepiej.
> Dogs: Bullets & Carnage - kontynuacja
> Higurashi no Naku Koro ni Rei - kontynuacja
> no i co z tym Cencoroll ?! Pragnę schizogennego anime z muzyką genialnego supercell'a (tak, ci odpowiedzialni za Vocaloidowe hity), dajcie mi je w końcu.

No cóż, trochę słabiutko. Szkoda, że na Kobato. trzeba jeszcze poczekać.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Naraku_no_Hana Płeć:Kobieta
Chyba normalna. Chyba.


Dołączyła: 18 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2009, 19:21   

No, w tym roku będzie całkiem nieźle.

Hana-chan bez wątpienia obejrzy:

- Aoi Hana - co z tego, że yuri, graficzka zapowiada się przeecudownie
- Canaan - z opisu wynika, że będzie ciekawie
- Spice and Wolf II - pierwsza reakcja: ZROBILI DRUGĄ SERIĘ!!! Pozycja obowiązkowa.
- Umineko - z czystej sympatii do Higurashi, a toto ma nawet dużo lepszą graficzkę.
- Higurashi Rei

No to się będzie oglądało... Już się nie mogę doczekać!

_________________
Nukedashitette Nukedashitette
Kanashisugiru unmei kara
Anata wa NARAKU NO HANA ja nai
Sonna basho de
Sakanaide sakanaide
Karametorarete ikanaide
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-06-2009, 19:22   

CANAAN - bo 40/40 w Famitsu za nic się nie dostaje, nawet jeśli gry, które tyle dostają rzadko trafiają w mój gust. Może z anime będzie lepiej?

Aoi Hana - bo nowości yuri trzeba śledzić, a pod kątem graficznym może to być jedna z bardziej oryginalnych serii roku.

Evangelion 2.0: You Can [Not] Advance - choć nie wykluczone, że fansubów doczekamy się dopiero za rok.

Hetalia Axis Powers 2 - jeśli wytrzymam do końca pierwszej serii.
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-06-2009, 20:00   

Na Umineko na pewno zerknę, ciekawa jestem czy spodoba mi się bardziej niż Higurashi, choć za bardzo bym na to nie liczyła.

Higurashi Rei już oglądam, więc nie zaliczam do nowości.

Zainteresował mnie jeszcze film Summer Wars - zdaje się, że ci sami twórcy co przy "Dziewczynie skaczącej przez czas". Film ten uwielbiam i liczę, że ten też mi się spodoba, całkiem miło się zapowiada.

No i na pewno zapoznam się z Nodame najnowszym, nie może być innej możliwości^_^

Poza tym już nic. Coś słabiutko nam się zapowiada to lato. Dobrze, że są jeszcze serie z poprzedniego sezonu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2009, 21:20   

Cytat:
Bakemonogatari - pod względem produkcji zapowiada się super. Nadal nie jestem pewna - ma to być horror, jak niegdyś usłyszałam... czy SHAFT po prostu robi sobie z nas jaja i stworzy kolejną haremówkę z dziwacznym i niekiedy czarnym humorem?

Skoro robi to Shinbou Akiyuki, to na pewno nie bedzie to zwykla seria ;]
Trailer troche "zalatuje" mi Tsukuyomi: Moon Phase, ale moze bardziej w klimacie tajemnicy ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-06-2009, 06:34   

Issina napisał/a:
Trailer troche "zalatuje" mi Tsukuyomi: Moon Phase, ale moze bardziej w klimacie tajemnicy ;]


Brr przerażające, jak dla mnie, skojarzenie. Mam szczerą nadzieje, że się mylisz :D No ale, co nam pozostaje - trailer niestety nie pokazuje w zasadzie nic. Mamy próbkę kreski, jednak za małą, aby wyrobić sobie jakieś zdanie. Mimo wszystko ja w tą serie wierze - nie ma dla mnie bardziej obiektywnej i zobowiązującej przesłanki ponad moje przeczucie ;p A to mówi, że możemy spodziewać się po tej serii czegoś dobrego.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-06-2009, 08:57   

Słabo dość, fakt, że nie aż tak bardzo jak w sezonie wiosennym, ale jednak na większość rzeczy po prostu zerknę z czystej ciekawości...

Zaciekawiło mnie (lub też nie, ale znalazło się tu z innych powodów):
  • Miyamoto Musashi - Souken ni Haseru Yume - brzmi bardzo ciekawie, do obłypania;
  • Kawa no Hikari - wygląda na przyjemną serię - do sprawdzenia;
  • Umi Monogatari ~Anata ga Ite Kureta Koto~ - zobaczę, brzmi nieźle, acz wielkich nadziei nie mam, a tyldy w tytule jeszcze bardziej pogłębiają obawy, ale może coś z tego będzie;
  • Utawarerumono - seria TV była niezła, z ciekawości zobaczę i to;
  • Akane-iro ni Somaru Saka Hardcore - pierwsza część była absolutnie tragiczna - to będzie albo lepsze, albo gorsze, nie daj Borze takie same... Tak czy siak do zobaczenia i ewentualnie zrecenzowania;
  • Element Hunters - w charakterze ciekawostki, a jeśli będzie z tego coś lepszego, to tym lepiej;
  • Sora no Manimani - a to mnie szczerze zainteresowało - wygląda nieźle, byle nie przedhamatyzowali;
  • Tokyo Magnitude 8.0 - prawdopodobnie i tak prędzej, czy później mnie odrzuci, ale może... dwa-trzy odcinki do sprawdzenia;
  • Aoi Hana - kreska całkiem ładna, w dodatku yuri - obym tylko nie dostał po głowie thaumami, w każdym razie do obejrzenia;
  • Hetalia Axis Powers Second Season - jestem opóźniony z pierwszą serią, ale jeśli nadgonię i po drodze coś mnie nie odrzuci, to zobaczę i drugą;
  • Seitokai no Ichizon - a tu bardzo ciekawy pomysł na fabułę, więc obłypię - boję się niestety moeblobów, kawaii panienek i Jeż Jedyny wie czego jeszcze... do obłypania;
  • CANAAN - brzmi ciekawie, ale raczej bez większych rewelacji - pomysł może być dobry, zerknę jak wyjdzie im wykonanie;
  • Summer Wars - może być ciekawe, może też nie być - zobaczę, ale wielkich nadziei nie mam.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-06-2009, 09:49   

tak jak się spodziewałem, że wiele tam dla mnie się nie znajdzie ale na pewno zobaczę:
- Umineko no Naku Koro ni
- Akane Iro ni Somaru Saka OAV - sprawdzę, czy mogą wymyślić coś jeszcze głupszego niż seria TV
- Zan Sayonara Zetsubo Sensei - jedynka była dobra, do dwójki się zabiorę niedługo, więc pewnie obejrzę i 3cią serię
- CANAAN - może być dobra pozycja, gatunek który lubię.

trochę cienko jak na sezon wakacyjny, niestety cisza o kolejnej serii ZnT. Miałem malutką nadzieję przynajmniej na pogłoski o kontynuacji FMP ale nic z tego... za to wreszcie informacje o Nogizaka Haruka no Himitsu 2, Shakugan no Shana III. Wezmę się również za długo odkładane pozycje. No i będziemy mieli Haruhi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-06-2009, 10:48   

Na pewno obejrzę Umineko no Naku Koro ni, Miyamoto Musashi: Souken Ni Haseru Yume, no i kontynuację znanych już OAVek Higurashi no Naku Koro ni Rei (OVA) i HELLSING Ultimate (OVA). Oraz Kawa no Hikari, chcę zobaczyć jak ma się to do starych serii o (mam wrażenie) podobnym stylu.

Szansę dam również kilku seriom, ale nie zapowiada się mówiąc szczerze nic szczególnie ciekawego według mnie. Bakemonogatari (to podobieństwo do Tsukiyomi to dobry pomysł by był :>), CANAAN, może NEEDLESS (choć tu raczej mam głupia nadzieję, że postapoliktyczny pomysł okaże się czymś ciekawszym, niż się zapowiada), jeśli COBRA THE ANIMATION -Rokunin no Yuushi-
okaże się ciekawa, może też, ale chyba zaczekam na opinie Fma.

Drugi sezon Spice & Wolf może jak kiedyś obejrzę pierwszy XD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group