FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  W jaką grę pograć ? Możecie coś polecić ?
Wersja do druku
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 16:36   W jaką grę pograć ? Możecie coś polecić ?

A więc jest to temat odpowiadający tematowi "Jakie anime obejrzeć...", tylko że o grach.
Zasady takie same, jakiej gry szukam i w jakie tego typu lubię grać.
Ja szukam darmowej gry mmorpg, jeśli to możliwe to polskiej/spolszczonej. Grałem w MU, metina, lineage, DDO i 4story. Szukam jakiegoś bardziej rozbudowanego RPG'a z klimatem i może jakąś fabułką czy coś, żeby q były fajne. Najlepiej byłoby od razy podać jakiś polski serwer w którym trzyma się jakąś kulturę.

_________________
Lubię dobre Anime
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-03-2010, 18:07   

Runes of Magic spełnia wszystkie wymagania - jest (ponoć) dobre i ostatnio pojawiło się oficjalne spolszczenie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-03-2010, 19:51   

Rappelz
Darmowy MMO, sam w niego gram. Ładna grafika, ciekawa rozgrywka i dobry gameplay. Polecam!

Teraz ja się coś spytam
W piątek, albo nawet jutro będę jednym z milionów szczęśliwych posiadaczy PSP. Znacie na to jakieś dobre jRPG. Tylko błagam nie FF: Crisis Core albo tales of... bo to już wiem.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 20:43   

Star Ocean: First Departure. Jeżeli podobało Ci się Tales of Phantasia, bierz i się nie zastanawiaj! ^_^ Choć uważam, że oryginał miał o wiele fajniejszy klimat. Ale skoro ma być drogą dla młodych, by się zapoznali z klasyką w atrakcyjnej formie... Czemu nie? Z rzeczy nie będących RPGami: Metal Slug Anthology. I rposzę nie pytać dlaczego. :D I mała porada: kupuj oryginały. :)

Swoją drogą, o mały włos a bym się stał posiadaczem DSa. Stałbym się... "Snajperki" na Allezuo powinny zostać zakazane!

I tak kompletnie OT: wiadomo, kiedy ma zostać wydane DQIX po angielsku?

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2010, 20:49   

Tak, Jeśli chodzi o darmowe MMO, to zdecydowanie Runes of Magic. Bardzo rozwinięte i ciekawe rpg. Również grałem w nie kilka miesięcy i pewnie grał bym do dzisiaj gdyby nie to, że przerzuciłem się na wowa, który jednak kładzie na kolana wszystkie inne mmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-03-2010, 21:25   

@Megaman:
To w miarę dobrze oddaje w co warto zagrać imo.
Plus Final Fantasy Dissidia, bo niby to bijatyka, ale z RPG ma w sobie dużo (jeśli chodzi o rozwój postaci).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-03-2010, 22:11   

A wie ktoś, czy na PSP da rady pograć chmurkiem? Bo wiem, że jest FF VII, ale to crisis Core z Zackiem.

No i oczekuje na premierę kh BbS

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-03-2010, 22:16   

W Dissidii jest jedną z postaci do wyboru. Swojego RPGa nie ma.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-03-2010, 22:23   

Keii napisał/a:
Swojego RPGa nie ma.

No nie, mam nadzieje, że Nomura zrobi dobre zakończenie w KH3, bo tak smutno, że Aeris zabił seph.

A Dissida nie przypomina soul calibura?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-03-2010, 22:30   

Nie przypomina Soul Calibura ani trochę.
I czego zakończenie ma zrobić? Historia z FF VII dalej niż Advent Children raczej nie pójdzie, a w Kingdom Hearts nie będą największej części Final Fantasy kończyć na pewno. Zresztą, KH ma przecież swój timeline, w którym Aerith żyje.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-03-2010, 00:17   

Skoro temat istnieje, grzechem byłoby nie skorzystać.

Szukam Dungeon Crawlera sci-fi. Fantasy przedstawicieli tego gatunku jest mnóstwo z praktycznie każdego przedziału historii gier, a futurystycznych jak na lekarstwo. Wymagań graficznych nie mam wysokich (roguelike is fine too), ograniczenia są natomiast proste - wymagam by działało na netbooku drugiej generacji.
Dodatkowym bonusem byłaby duża randomowość gry. Losowe lokacje, bronie, enpece...
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-03-2010, 00:48   

Hired Guns ma szanse, choć nie jestem pewien, czy to dokładnie to, czego szukasz.
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 13:50   

Odgrzebuje stary temat, ale...
Szukam gry strategicznej. Szczegóły:
- historyczna
- udział Polaków
- grywalna
- nie RTS (w każdym razie nie w typie buduj-produkuj-walcz a'la Starcraft et tutti quanti)

Grałem we wszystkie części Generala czy Medieval: Total War, od razu mówię. Ale skopałbym ruskich, szkopów czy turków na nowo w jakiejś innej grze.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-12-2010, 14:38   

Europa Universalis 2 może? Co prawda jest to w czasie rzeczywistym, ale pierwsze trzy kryteria spełnia, a rozgrywka toczy się na nieco wyższym poziomie, tzn. zarządzania poszczególnymi regionami i ogólną polityką, a nie budowania poszczególnych budynków - oraz wysyłania armii, a nie dowodzenia nimi bezpośrednio na polu bitwy (co ma niestety o tyle swoją wadę, że w pierwszych latach [środek wojny stuletniej] bywa że rozgrywają się dość... randomowo, ale zawsze można zacząć później).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 15:29   

Morg napisał/a:
Europa Universalis 2 może? Co prawda jest to w czasie rzeczywistym, ale pierwsze trzy kryteria spełnia, a rozgrywka toczy się na nieco wyższym poziomie, tzn. zarządzania poszczególnymi regionami i ogólną polityką, a nie budowania poszczególnych budynków - oraz wysyłania armii, a nie dowodzenia nimi bezpośrednio na polu bitwy (co ma niestety o tyle swoją wadę, że w pierwszych latach [środek wojny stuletniej] bywa że rozgrywają się dość... randomowo, ale zawsze można zacząć później).

Mam wersję tej gry - "II Wojna Światowa" i grałem w nią trochę, niestety, jej wadą jest to, że granie innymi stronami niż trzy główne szybko się kończy. Moim rekordem jako Polską było zajęcie Litwy i Łotwy oraz utrzymanie się na mapie do połowy 1940, oddając Niemcom Pomorze - dostęp do morza miałem od wschodu. Ale i tak potem ZSRS i Niemcy mnie rozjechali.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group