FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Despera
Wersja do druku
Highlander Płeć:Mężczyzna
Everyone's Connected


Dołączył: 20 Sie 2008
Skąd: Kraniec Świata
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2010, 13:29   Despera

Ostatnimi czasy rynek anime wygląda niezbyt ciekawie. Co ważniejsi i ciekawsi reżyserowie kończą żywot (przedwcześnie), część nieuchronnie się starzeje, część choruje... Jak tak dalej pójdzie, nie zostanie nic prócz rozrywkowej, niezobowiązującej i nieskomplikowanej erotyki, serwowanej przez obecne trendy. Być może trochę marudzę, kiedyś faktycznie nie byłem zbyt na bieżąco. Niby nic w tym złego, ale myślę, że spora część widzów liczy na nieco bardziej ambitne, komercyjne produkcje.

Obecnie jest tak naprawdę jeden projekt, na który czekam z niecierpliwością. Mowa oczywiście o Desperze.

Dla niewtajemniczonych, przypomnę nazwiska: Yoshitoshi ABe, Chiaki J. Konaka, Ryutaro Nakamura. Skład odpowiedzialny przede wszystkim za Serial Experiments Lain, wiadomo, niektórzy z nich maczali palce w takich produkcjach jak Kino's Journey, Texhnolyze, Haibane Renmei, Birdy The Maighty, Ghost Hound, etc. Można zresztą sprawdzić.

Na sieci krążą różne informacje i plotki, póki co, wydaje się, że seria została wstrzymana. Mogę polecić w miarę wyczerpujący wątek na forum:

http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=82426

Mam jednak nadzieję, że przeciwności losu zostaną pokonane i wreszcie Despera poleci w eter. Póki co czekam i wyglądam informacji. Gdyby ktoś zainteresowany coś znalazł, będę wdzięczny za podlinkowanie do wątku.

_________________
It begins as the glorious din of a triumphant army.

It grows with the crescendo of an archangel's shout.

It climaxes with a glimpse of the face of god.

It then dissipates across the valley, ushering in...

...The darkest night.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2010, 14:34   

Mam nadzieje że wyjdzie, lubie kreske abe'go a ostatnio co z niego oglądałem to była niea_7 i jest lekki niedosyt..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group