FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
  Miłość w fanfikach
Wersja do druku
Ly Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Wrz 2003
Skąd: Morze Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 20:05   Miłość w fanfikach

Chciałabym poruszyć temat par w pisanych przez nas fanfikach. Otóż usłyszałam że nie za bardzo aprobujecie związek X/F. Ja osobiście uwielbiam o nich czytać i sama piszę w takim zestawieniu ale nie wiem czy ktokolwiek to przeczyta. Jakie parki lubicie najbardziej?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
sz_gosia
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 20:48   

Wystarczy przejrzeć jakieś starsze kłótnie z niejakim Ysengrinnem, żeby zauważyć, że ja jestem całkowicie za Z/A ^^

Za to bardziej niż do F/X skłaniam się ku F/V...

I jeszcze mała prośba... Wspomniana wyżej kłótnia. Niech ten temat się w kolejną taką nie zamienia, bo to nie ma sensu.

Temat odklejam, jako że w przyklejonych trzymamy ostatnio tłumaczenia i to tu nie pasuje jakoś :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 20:55   

Miłość w fanfikach? O Slayers? Yea ^^!
Oczywiście Xelloss & Zelgadiss XDD moja ukochana para... ^^
A poza tym... hmm... mam pewien bardzo osobisty fanfik trochę powiązany ze Slayers, ale nie ośmielę sie go opublikować :P jest zbyt kontrowersyjny... no i połowe zdążyłam poukatrupiać ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 21:07   

Eeee... ja osobiście bardzo lubię tę parę.. bo są słodcy, świetnie do siebie pasują i ten teges... Ale nie cierpię czytać większości fanficków z ich udziałem (są wyjątki - Ryuu, to o tobie ^___^), bo są paskudnie przesłodzone i wypaczają jak leci charaktery bohaterów. Oczywiście nie twierdzę, że ja sama tego nie robię^^" (to jeden z głownych powodów dla których ani nie publikuję, ani nie kończę swoich prac). Ale... jeżeli ktoś potrafi tak przedstawić tę dwójkę, że będzie to naturalne i zgrabne, to stanę sie jego wierną fanką do końca życia *.*

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 21:19   

Yumegari, mówisz o panie Chimerze i Mister Mazoku? Lubisz takie ficki? ^^ As you wish, moja ty muzo XDDD napiszę coś krótkiego dla ciebie...
Tia... zboczenie yaoi mi zostało...
A poza tym cute jest para Xelloss i Lina ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Nibilondiel Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Maj 2003
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 21:23   

Ja uwielbiam parkę X/F i jeśli by ktoś miał to chętnie przeczytam o nich Fici. ^^

_________________
Dopiero zaczynamy kochać to co odejdzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2003, 21:36   

A mi najbardziej podoba się para Xell&Lina :P I także Zell&Lina ^__^ Bardzo ciekawe komplikacje...

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-09-2003, 22:36   

heh.. ja się wybije... moja ulubiona para :) Gourry i Sylphil :D tylko czy ktoś oprócz mnie cos o nich napisał... heh! nie spodkałam się... eeeeeee... zresztą i tak ich pozabijam zanim do czegoś dojdzie sesesese...
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-09-2003, 12:22   

Ja tak samo, jak Ruro - Xel/Lina i Zel/Lina. Ale mój ulubiony, najbardziej zakręcony fik, to Sylfiel/Lina. Boski! ^__^

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jadz_i_ka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2003
Skąd: z krainy wiecznej, pięknej szarości
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2003, 15:38   

moją ulubioną, najukochańszą parą są Zel i Amelia. mam na ich punkcie kompletnego bzika ( co mi już parę osób wytknęło^^) potem jest chyba para Zel&Xellos (nie do porównania z tą pierwszą, lecz cóż^^"") obydwoje mają swoje mroczne strony i to mnie w jakiś sposób urzekło, takie całkowita przeciwieństwo Amelii (mówię o Xellosie) nie lubię jednak gdy fanficki są przesłodzone, że jak to niby w mazoku jest ludzkie serce i takie tam...XE wole raczej gdy związek między nimi jst opisany jako wyjątkowo niesczęśliwy dla Zela a dla Xellosa wyjątkowo... hm... zabawny.;)w odpowiednio dla niego okrutny sposób ofkorz:))) na trzecim miejscu byłaby para Xellos i Lina A potem? Hm... morze Xellos&Amelia, Zel&Rezo(!!!) i Zel i Sylpheel. uf to tyle^^

jakby się zastanowić, to lubię kazdą parę poza Zelem i Liną. tak jak ka_tka wspomniała, nie chcę powodować żadnych zgrzytów... po prostu wszystko przetrawię, tylko nie to ><'. Zebyście mnie żle nie zrozumieli to do Liny nic nie mam. sądze po prostu, że...no..wiecie *co się będe tłumaczyć*

_________________
Syriusz i Ramus to piękna para...chyba właśnie pokochałam yaoi...

Wy również?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-09-2003, 16:06   

Przyznaję się bez bicia - para Xellos/Filia nie odpowiada mi zupełnie - jakieś to naciągane i podobne pary zbyt często się pojawiają (czy to w książkach, czy w fickach, czy czymkolwiek innym) - ja cię prztykam ty mnie też ale nikt nie może wiedziec że my się kochamy _^_""" nie powiem, chwilami lubie takie zestawienie, ale nie Xell i Filia!

Moimi ulubionymi parami są Xellos i Lina, Zel i Amelia, oraz dośc nietypowa - Xellos i Sylpheel (co mi odstrzeliło? Ano, zobaczyłam fanarty pani Eugene Ch. na jej stronce i bardzo mi sie spodobało jak razem wyglądali...)

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2003, 16:31   

Szczerze mówiąc, to mi odpowiadają wszystkie pary, tylko nie... a figę :P Nie ma takiej XDDD Świetnie wypadają razem Zel/Lina (ostatnio głowny trned w moich fickach^^) i Xel/Lina, ale i Gourry/Lina też jest niczego sobie^^ Osobiście mnie przeszkadza nic co pisze o miłości w Slayersach. Chyba dlatego założyłam ten fanlisting^^

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2003, 18:12   

A ja muszę przyznać, że nie trawię takich kombinacji jak wy - jak jest już Z/A, to nie ma prawa być Z/L czy A/X :P Zresztą ja idę na łatwiznę i lubię to, co mi prawie że na tacy podają ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2003, 22:03   

Jas nie jestem zbyt oryginalna - lubię paqrki tzw. podstawowe Z/A, F/X, L/G, S/V i raczej nie skłaniam zainteresowań ponad to.

Cytat:
Ale z yaoui niepodzielnie i ponad wszystkie czasu króluje Sirius Black/ Remus Lupin.

Black not death!!!!! He is death never!!!!

I love him for ever and for always^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[edit=Serika] Jeszcze chwila, a wprowadzę oficjalny zakaz wspominania o piątej części Pottera tym forum! *wali głową w mur*

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jadz_i_ka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2003
Skąd: z krainy wiecznej, pięknej szarości
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 17:28   

mniam mniam^^. ostatnio przeglądałam strony z doujinami Harryego Pottera...hm.. tam tego jest dużo. picuś glancuś:D

I LOVE THEM ALL!! starsza kadra jest super. (powinna byś oddzielna część o nich)

a co do slayersowskich par, już mówiłam, Z&A.

aha, ka_tka, czy mi się zdaje (nie nie zdaje mi się;) czy widzialam twój wpis na ff net? poecałam attachment, mówiłam, że ci się spodoba. my fani Amelci i Zela powinniśmy trzymać się razem^^

_________________
Syriusz i Ramus to piękna para...chyba właśnie pokochałam yaoi...

Wy również?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 27 Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group