FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Fineasz i Ferb
Wersja do druku
Laurent Płeć:Mężczyzna
Secret Character


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Księginki/Lubań
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2011, 18:07   Fineasz i Ferb

Ostatnio oglądając Disney XD w oko wpadła mi kreskówka pod tytułem Fineasz i Ferb i ku mojemu zaskoczeniu spodobała mi się na tyle, że postanowiłem zrobić maraton. Niby na pierwszy rzut oka ma cechy, które dyskwalifikują dla mnie każdą serię: fabuła jest epizodyczna, a w większości odcinków występuje z góry określony schemat, a mimo tego każdy kolejny niesie za sobą wciągającą przygodę i humor, a do tego twórcy starają się przełamywać schematy. Podobnie jest z postaciami: narysowane są nielubianą przeze mnie, silnie zdeformowaną kreską, a mimo tego, a właściwie to dzięki temu patrzenie na nie sprawia mi przyjemność. Zastanawiało mnie czy inni podzielają mój entuzjazm co do tej serii i mały research po internecie wyjawił, że pozycja ta jest mocno chwalona. A jak jest z wami? Widzieliście? Podobało wam się? Co sądzicie o serii, fabule, muzyce i postaciach w niej występujących?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2011, 21:27   

Ogólnie bardzo długo oglądałem, ale jak sam powiedziałeś pozycja zbudowana jest ciągle na tym samym schemacie.
Nie pamiętam w końcu ile obejrzałem 1 sezon i dużą cześć drugiego sezonu, ale w końcu się znużyłem schematem... ... ...
Nie znaczy to, że pozycja nie jest ciekawa. Bo naprawdę pomimo byciu zbudowanej o ten sam schemat potrafi przyciągnąć szaleństwem pomysłów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fineasziferb Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2012, 10:31   

Sporo tych odcinków jest. ja oglądam je na Youtube jest tam spoko kanał, praktycznie co dzień aktualizacja. Jeżeli lubicie pograć to polecam: http://gry-dladzieci.pl/gry-fineasz-i-ferb-dla-dzieci/ - fajne gry z Fineasz i Ferb.

_________________
Moje ulubione: gry fineasz i ferb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
griz Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2013, 11:25   

a dla mnie to taka sobie kreskowka :P:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2013, 02:14   

Ja jestem wielkim fanem Fineasza i Ferba, mam nawet w domu maskotke Pana Dziobaka i Fineasza. Najbardziej lubie dzingiel "Dundersztyc trzyma wiaderko" i "Oto jest spolka zlo Czarostyca, ale raczej nie spolka, bo spolek w tym czasie jeszcze nie wynaleziono, wiec to cech lub federacja kupieckaaa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group